Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A na ten vtip jsi přišlo samo, pochcané české prase?
  • Cikány mám rád!Já bych je hladil a hladil.....až bych je vyhladil.
  • Rasismus zde skutečně! Cikání utlačují bílé domácí občany!

    Když bílá rodina nepošle děcko do školy hned dostane předvolánku na úřad. Když
    ho tam nepošle cikánská rodina dá jí město nový byt s levnějším nájmem.
    Za to ho teda milostivě do školy pošlou.
    Když si běloch zničí byt má smůlu. Když si ho zničí cikán hned dostane další.

    Je to hnus co se v našich městech děje. Mladí vysmátí cikáni si přes den vesele hrají
    automaty zatímco jejich mladé manželky už mají hromadu děcek. Stačí jednoduchý zákon:
    nemáš na rodinu peníze? neměj děti. Udělal sis je? Tak se starej nebo pojdou hladem.
  • Hrdí jsou na to množství inženýrů,lékařů,filosofů,umělců a nositelů Nobelovy ceny z jejich řad. *1*
  • tečka je taky cikán který je na dávkách, a zatím mu to prochází!!
  • Tak to jsem rád ,že můžu někoho podporovat protože se mu nechce pracovat a on je ještě na to hrdý.To opravdu myslíte vážně?????200 let se hovořilo o cikánechi v zákonech.Tím že se někdo přejmenuje se nemůže zbavit odpovědnosti.Vaše pověst je výsledek vašeho konání a je jen na vás jak to napravíte.Pohodováním tak akorát nas.....te zbytek lidí. *10*
  • Škoda, že válka netrvala déle. Určitě bychom je vyhladili!
  • Ta sebranka je hrdá na to, že jsou Romové. Normální slušný občan této země uvažuje jak zabezpečit rodinu s 2 dětmi. Romové zase kolik by těch spratků pořídili aby co nejvíce okradli náš stát, který jim cpe horem dolem, tak proč by nebyli hrdí a nepochodovali Prahou. Je to ostuda této země.
    • To už není jen ostuda, ale zdá se, že už to přerostlo v bezmocnost a bezradnost. Na př. nikdo kompetentní nedokáže na jejich požadavek " rovného přístupu ke vzdělání " rázně odpovědět, jak se věci mají. Komu z jejich komunity se brání? V naší zemi to není!!! Pokud jde o přístup k vyššímu vzdělávání, je zábranou pouze nízké IQ žadatele, jako i u ostatní populace. A pokud narážejí na nedostatek peněz na studium, tak to se týká také většiny ostatních a ti to řeší různými brigádami a přivýdělky. Takže prací. Zvýšeným pracovním úsilím rodičů a následně zmíněných studentů, kterým NIKDO NIC zadarmo nedá.
  • Místo pochodování by se cikáni měli začít chovat jako OBČANÉ ČR, začít respektovat práva spoluobčanů a přestat si hrát na jakési "Romy". Pokud se považují za nějaké "Romy", tak ať se vystěhují do svého Romska, protože tady je ČESKÁ republika a ne nějaké "Romsko".
    • hloupý jako obyčejně - nepřekvapujete
      • Vy jste doopravdy Beruška... Hmotnost hmyzu a z toho hmotnost jejich mozkové tkáně, je imponující... *3*
      • pusinko, nastěhuj si je domů a živ je ze svého. já nemám tři životy, abych mohl jeden z nich promrhat a obětovat parazitickým cikánům.
        • už mám taky plné zuby život pohlouplé rasisty a stydět se za ně
          • Tak počkej jak tu přijde skutečný rasismus.To nebudeš stíhat zdrhat !!! *16* *16* *16*
            USA upadají,Brusel se co nevidět rozpadne.A Izrael bez USA je v pr....
            A vy sami nikdy nedostanete rozum tož se pak nedivte co se bude dít !!
            *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Modlit se ,pochodovat a upozorňovat na sebe to vás má začlenit do pracující společnosti.Je vidět ,že jste stále nepoučitelní.V přírodě by z vá s bylo žrádlo.Jen lidé si pěstují různá onemocnění až je to zahubí.
    • a co vy, už jste si vybral dávky na tento měsíc?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit