Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • lziva a ohavna propaganda! jen mam obavu ze lidi na to skoci.
  pisou tam: Voliči oceňují, že ODS hájí živnostníky a podnikatele. lzou jak tiskne! zivnostnik, ktery ted jde do duchodu, ODS nebude volit, protoze z duchodu nevyzije. tzn. ze po svych ani k volbam uz nedojde.
 • Když čtu diskusi například tuto či jiné a porovnávám to s průzkumy preferencí tak mi to hlava nebere.Tyto průzkumy nejsou k ničemu a obávám se, že si le někdo platí a záleží na tom, kdo dá víc. Jsou to vyhozené prníze, protože většina občanů nejsou blbci a mají svůj rozum a stejně budou volit podle svého rozumu a ne podle průzkumu preferencí. Jen by bylo zajímavé vědět kolik tyto průzkumy stojí a kdo to platí. Zadarmo to agentury určitě nedělají.
 • SANEP to vyčetl kde? Z koule? Průzkum patrně probíhal na chodbách vládního sídla, jinak to nevidím.
  Milí průzkumníci, vemte si hadry a jděte mezi lid (mezi, lůzu. jak lid nazývá s. Duka), výsledky se budou diametrálně lišit (možná i logaritmicky *3* ).
 • pro nick,,, Vole
 • Proč ne? Vždyť dodržují předvolební sliby, nezvyšují daně, nezadlužují nadále stát, bojují s korupci *16* *16*
 • Šikovná manipulace! A kolik lidí na to naletí, se ani neodvažuju představit!
 • V průzkumech si mohou vládní lunpové nalhat lecos.Ale budoucí volby nejvíce ovlivní ti,kteří se rozzuření,před volbami ,vyřítí do ulic.To už si ani policie rozhánět nedovolí,protože i policisté jsou lidé,kteří chtějí aby oni sami i jejich rodiny revoluci přežili.Jinou troubovitost udělal kdysi car v Rusku.Ten si myslel,že je předurčen bohem dělat cara.Tak jej revolucionáři vymlátili i s jeho celou rodinou,včetně dětí.I pořádný darebák,má vědět,kdy se včas pustit i plného koryta.Bída ta vždy stojí na straně těch nejzbídačenějších.A ta bída bude pořádně znát.Když komunisté znárodňovali,tak to těm "s holým zadkem",vůbec nevadilo.Brzo bude mít holý zadek většina národa,takže nějaké znárodňování bude pro nové mocné úplná brnkačka.
 • Zas z voliče chlapečka,chtějí dělat blbečka.
 • ODS si podplatila agenturu. Pravici už nikdy !!!!!! Nedělejte z lidí pitomce. Máme dobrou paměť.
 • Tak kam se hrabe,kdo na tuto lživou propagandu.Jestli někomu stoupají preference tak jděte mezi lidi a uvidíte ČSSD a KSČM.Zajímavé,kde to sbíráte.Ubohost sama.
 • Nojo pravicové protikomunistické stádo je asi dost silné, dokud nebude opravdu rýt držkou v zemi, tak bude spokojeně chrochtat...Většina holt jen chodí do práce a nevidí neslyší a takový lze snadno mediálně ovlivnit.
 • To je zajímavý průzkum. Je to ani ne týden, kdy jsem viděla nějaký jiný a tam měli KSČM 16,3 a ODS asi 16,8. ...
  Asi záleží, jak se to komu hodí.
 • Zase průzkum udělaný v Praze. Zkuste vy průzkumáci také vyjet mimo Prahu, třeba by se vám ta statistika celá pos.rala.
 • klídek,tohle vyčichne,na lámání chleba času dost. *2*
 • To chce klid !!! Do voleb je daleko a ty teprve ukáží pravdu. Zfalšovat sociologický průzkum je to nejsnadnější. A situace už nazrávala k pádu vlády, tak se honem honem udělá "průzkum" ( možná v kanceláři u Nečase ) aby se odůvodnilo její dočasné zachování. Podle EU dotace neprošvihne jenom MŠMT, ale i Doprava a Zdravotnictví. Tedy: oba Dobešové a Heger. Celkem tak republika přijde o 240 miliard. A to už bude pořádný sek, až se to lidé doví. Tenhle dnešní průzkum je "ušitý" podle teorie davu, konkrétně podle poznatku, že lidé se často rádui přidávají k "úspěšným". Neumí totiž rozpoznat podvod. Pokud si ve volbách budou chtít ušít na sebe druhý bič, mohou to udělat až za dva roky. A jen pánbůh ví, co za dva roky bude...
 • Komu není rady - tomu není pomoci.
  Po listopadu se jediná konsolidovaná a „vedoucí státní strana KSČ“ leninsky strategicky rozdělila na tři bojové a koordinované proudy: 1) užiteční idioti zůstali v KSČM, 2) mazanější hajzlové „obnovili“ zničenou ČSSD, 3) nejcyničtější svi.ě založily ODS a pomalu zakládají novou krajně nacionalistickou a zamindrákovanou partaj, ani levicová křídla v nabídce nezůstávají pozadu. Takto je totalitně vychovaný zmatený a bezradný volič fackován z více stran a může si vybrat, komu střídavě skočí na lep.

  Není to sice žádná Havlova zásluha, ale „nepartajnická politika“ má paradoxně reálnou a logicky zdůvodněnou šanci.
  Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný adresný volební systém na bankovním účetním principu dosud nikoli.
  Nepomůže nic jiného, než úplná personální adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče:
  Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly (TGM).
  Existuje stručný a logický projekt: „Právní stát" na Seaplanet: http://www.seaplanet.eu/index.php/souvislosti/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-oban-nikoliv-koist-politik
 • Režim s lidskou tváří neexistuje
 • Vy nevíte, že Standa krade?? Tak to jste jedinej v Čechách *1* *1*
 • se vyjadřovat
 • Mnohokrát jsem pozoroval tazatele, většinou jsou jejich cílem dobře až draze oblečení lidé, pak se nelze divit výsledkům takového průzkumu a jeho "objektivitě".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit