Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Mě to připadá, že ta agentura SANEP nedělala průzkum v tomto mrazivém počasí, ale na dovolené na Bahamách...
 • To chce klid !!! Do voleb je daleko a ty teprve ukáží pravdu. Zfalšovat sociologický průzkum je to nejsnadnější. A situace už nazrávala k pádu vlády, tak se honem honem udělá "průzkum" ( možná v kanceláři u Nečase ) aby se odůvodnilo její dočasné zachování. Podle EU dotace neprošvihne jenom MŠMT, ale i Doprava a Zdravotnictví. Tedy: oba Dobešové a Heger. Celkem tak republika přijde o 240 miliard. A to už bude pořádný sek, až se to lidé doví. Tenhle dnešní průzkum je "ušitý" podle teorie davu, konkrétně podle poznatku, že lidé se často rádui přidávají k "úspěšným". Neumí totiž rozpoznat podvod. Pokud si ve volbách budou chtít ušít na sebe druhý bič, mohou to udělat až za dva roky. A jen pánbůh ví, co za dva roky bude...
 • Když čtu diskusi například tuto či jiné a porovnávám to s průzkumy preferencí tak mi to hlava nebere.Tyto průzkumy nejsou k ničemu a obávám se, že si le někdo platí a záleží na tom, kdo dá víc. Jsou to vyhozené prníze, protože většina občanů nejsou blbci a mají svůj rozum a stejně budou volit podle svého rozumu a ne podle průzkumu preferencí. Jen by bylo zajímavé vědět kolik tyto průzkumy stojí a kdo to platí. Zadarmo to agentury určitě nedělají.
 • Jako ŠPATNÝ vtip dobrý. *1* *1*
  Ale i přes politickou negramotnost tohoto národa jak to ostatně ukázal při min. volbách pochybuji že by znova udělal tu samou chybu. Otázka spíše zní koho volit v příštívh volbách jestliže tu nevznikne nová strana. S jasným pozadím a lidmi s transparetní minulostí.
 • Lidé jsou asi nepoučitelný. Lidé, místo aby tu zlodějskou chátru do jednoho pověsili, tak je chtějí volit? To je neuvěřitelné. To mají tolik peněz na vše? Já co znám a neznám jich málo, tak by je všechny popravila a rozčtvrtila. To opravdu dělali ten průzkum jak zde někdo psal pode mnou někde na Bahamách mezi zloději co tam jsou jako turisté. Jinak to snad není ani možné. To je na emigraci a jako žebrák v cizině, tak byh se měl možná lépe, než tady jako pracující.
 • Tak kam se hrabe,kdo na tuto lživou propagandu.Jestli někomu stoupají preference tak jděte mezi lidi a uvidíte ČSSD a KSČM.Zajímavé,kde to sbíráte.Ubohost sama.
 • Modrý kretény bude volit zase jen magor... *12*
 • Šikovná manipulace! A kolik lidí na to naletí, se ani neodvažuju představit!
 • klídek,tohle vyčichne,na lámání chleba času dost. *2*
 • Nojo pravicové protikomunistické stádo je asi dost silné, dokud nebude opravdu rýt držkou v zemi, tak bude spokojeně chrochtat...Většina holt jen chodí do práce a nevidí neslyší a takový lze snadno mediálně ovlivnit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit