Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bolševický guleváloš exceluje!
  • ZRADCE!!!
    Dle stanov odboru NESMI byt sprazen s jakoukoli politickou stranou!!!!
    Ale ma vzorny priklad:
    ESTEBAK Falbr,po nem Stech a ted toto chronicky netahlo.
    Pamatuji,kdyz tento odborarsky kadr natoupil,jako predseda zavislych odboru,tak prohlasil-cituji:

    Slibuji na svoji cest,ze NIKDY nevstoupim do zadne politicke strany,nebo za jakoukoli stranu nebudu kandidovat. CEST PRACI BLBOVE!
    • Statut ČMKOS: Čl. 7

      Hlavními zásadami práce ČMKOS jsou:

      a) nezávislost na orgánech státní moci, správy a samosprávy, na organizacích
      zaměstnavatelů, na politických stranách a hnutích a na jiných odborových a
      občanských sdruženích.
      • Ale oni maji doopravdy v osnovach,myslim si,ze toto prohlaseni musi dokonce jejich ''vudce'' podepsat.
        Ale kdyz se jedna o KSCSSD,tak toto usneseni nak neplati... *12* *12* *12*
        Jinak to prohlaseni s.Zavadila,ze nikdy nebude za zadnou politickou stranu kandidovat bylo po jeho jmenovani v Udalostech.... *3*
        Za dalsi by me zajimalo,proc dotycny sel chlastat s Kalouskem,kdyz jej tak nenavidi.A ejhle-nahodou jsem se domakl pravdy:Kazdy zamestnanec z dani plati na odbory 2%...A tak se staci pouze zamyslet,kde odbory berou na prispevek stravenkam,a jak si mohou dovolit pujcovat bezurocne svym clenum....Pro zajimavost-Barta z VV je prave za poskytovani bezurocnych pujcek stihan.... *10*
        • Bárta nedával bezúročné půjčky, ale nenávratné.
          • Asi jsi fakt mimo-ja ten soud sledoval,a jednalo se o bezurocne pujcky-ti dva potkani,podplaceni ''lidmi'' ze zakulisni politiky to pry udajne brali,jako dar.
            Otec Kristinky Koci na oplatku dostal statni zakazku v objemu cca 300 milionu...
            Ten druhy Skarka tez v necem jede,ale to se proflakne casem.
    • zalez do hajzlu estébácký zasrane
      • Prestan chlastat ty dobytku zrudla! *12* *16* *12*
    • Jsi neuvěřitelně pitomej. Tady už 24 let klidně kandidují za nějakou politickou stranu i bezpartíjní zcela běžně a tys to ještě ani nezaregistroval. Ale já jako zrovna Zavadila příliš nepodporuji, protože chodí s Kalouskem na pivo...Ale jinak je mi to jedno, já stejně za nikoho kandidovat nebudu a volit budu tak jako tak komunisty, na které je největší spoleh, že nezradí. ČSSD má početnější voličstvo, ale Prahy se bojí. Nedivím se. Praha má spoustu lidí, kteří volit nepůjdou a ti, co ano, tak to budou stejně jen samí šmejdi. Praha je město dneska na zbourání, jak se zpívá v té písničcce, že "radši ji zbouráme", takže bych pražáky žádal, aby to už konečně udělali, už dneska je v podstatě pozdě...Myslím, že bychom se bez ní obešli, protože je hanbou celé země !!!
      • Malý doplněk jsem zapoměl: To usnesení, že odborář nesmí být spřažen se žádnou politickou stranou je pravda, ale je zároveň klidně k smíchu. Přece tak si na 4 roky pozastaví členství v odborech a to usnesení se rázem na něj neztahuje, taky máš dlouhé vedení až někam na Mount Everest....
        • Vazeny pane falesny pointe,komunisticky dobytku a vlastizradce:
          Odborar muze byti sprazen,ale sef odboru nesmi!
          A to ma tato tlupa parazitu primo v osnovach!Ale takovymu D E B I L O V I,jakym jsi ty to zkratka vysvetlit nelze.Duvod-zadne vedeni v palici nemas.
          • Vidím, že zase vykukuješ z hovězího análu !!!
          • Od tebe to komunistický kryple sedí, po dvaceti letech tady machruješ jakej si antikomunista. Zmrde z SSM.
            • Potkane-nikdy jsem neplatil ani ROH ty fasisticka LUZO!
  • Zbabělci. V Praze jejich strana prohrává a tak si to přehazujou jak horkej
    brambor. Dejte si do čela vaše kmotry Březinu a Hulinského. Tato dvojka
    si ve spolupráci s Bémovou ODS nahrabala dost melounků.
    Pak Dienstbier bodoval u lidí právě s programem ukončit tuto zradu na lidech.
    Díky němu se léta báječně fungující Pražské korýtkáření ODS ČSSD rozpadlo.
    Není divu že od těch dob je nepřítelem na odstřel číslo jedna. *1* *1* *1*
    • To levičáci korupci u svých politiků nevnímají.Hlavně když jim slibují hory doly

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit