Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ten se psal pro mne a pro moje tuneláře kamarádíčky. Děkujem *7* *7* *7*
 • Nevím jak vy ostatní, já jdu hned příští týden obejít úřady (budu zakládat deset s.r.o.), to mi za těch deset kotun stojí, no ne? Ale teď vážně, kdo nečte jen titulky a přečte si to celé, tomu musí naskočit husina na zádech. Šikovní advokáti, co dokážou v novém OZ najít skuliny, se budou topit v penězích lotrů, pro které tyto skuliny najdou a využijou. No a normální občan utře hubu a bude se strachovat i o to málo, co má zapsané na katastru na LV(třeba byt). Neboť aby o to nepřišel, musí si to pravidelně kontrolovat. Katastr nemovitostí již nemusí ověřovat smlouvy o převodu ani cokoliv jiného. Takže stačí zfalšovaná plná moc a doufat, že si majitel čehokoliv toto nekontroluje. Počkáme pár měsíců a jsme za vodou!!! Kam se hrabe H-systém!!!
  • Šikovní advokáti jistě nebudou muset hledat žádné skuliny. Pokud je OZ z dílny ODS tak si piš, že je v něm plno schválně navrtaných děr, určených pro snadné manévrování mezi paragrafy vybraným grázlům s napěchovanými konty.
 • Vím,že je pro mne prioritou Ústava a potom až to drobné.To že drobné tedy OZ se s Ústavou v mnohém rozchází můj problém to není a je tím neplatný.Ovšem "autoři" tohoto salátu bezpochybně odpovídají i jeho znění a to doslova.To bude zmatků !!
 • nic než: *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  MODRÝ PTÁK
 • Pospíšil je Klausův mazánek stejně, jako Bém Janouškův. Takže se právnímu plzeňskému paskvilu nelze divit. Je to produkt zdejší politicko-ekonomické mafie, nad kterou demokracie nic nezmůže. Jediné účinné řešení představují plné zásobníky a dostatek kalašnikovů. *16*
 • Na udělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku to chce spíše zprovoznit dostatek katovských mučíren a ty osadit co nejkrutějšími katy.Pak razit heslo,že přes kvalitní práci co nejkrutějších katů,k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.
 • Ať ten z m r d drží hubu a ať mu to Moravec pořádně udělá teplouši dva.
 • Garantuji Vám, že pokud mě někdo připraví o práci nebo střechu nad hlavou, tak tohle prase budu mučit s radostí a tak dlouho dokud nechcípne. Je již potřeba dobytek ne živit, ale živit jím domácí mazlíčky. A voliči těchto zjevů by bylo dobré jednou týdně preventivně profackovat lešenářskou trubkou.
 • Ten dobytek pospíšil dosáhl již dávno jateční váhy a měl být popraven dříve než udělal toto zlo. S jeho gestapem ODéeses top a vv by ve vyspělé zemi již neexistoval. prase jedno imbecilní
 • To, že tento zákoník už bohužel začal platit, se zastavit v tuto chvíli nedá, protože ho připravovali právě ti "otcové demokracie i poslední lotrovské amnestie " díky nimž je to tu takové, jaké to zrovna je..Ono je však docela možné, že tak jak dopadla ODS ,dopadne i nynější ČSSD, protože to co provedli s KDU je jen dalším podvodem na voličích, kde došlo k situaci s tím, že strana co se taktak dostala po letech do parlamentu vlastně dostala víc moci, než ji v %centech skutečně náleží. To povede logicky k tomu, že lidi nakonec ve zlosti i zoufalství fakt zvolí komunisty v takové převaze, že i tento "občanský zákoník" pak bude jedním z prvních věcí s cílem náprav, aby vše sloužilo k právu většiny obyvatel a ne spíše k zneužívání některých zbohatlických menšin, včetně parazitních..,všelijakých vychcánků a grázlů co mají tento zákoník vůči slušným lidím jen za trhací kalendář a je jim jasné, že u tohoto zákoníku nevítězí slušnost a poctivost, ale drzost, sprostota, bezohlednost a vytrvalost do vítězství ne toho, kdo má či bude mít skutečně pravdu, ale těch co budou mít více peněz i všelijakého, známostního vlivu k tomu si toto právo zaplatit a prosadit, což obyčejný člověk nebude ani omylem. Možná, že to bude jeden z hlavních levicových taháků při příštích volbách i možná předčasných..
  • I já jako,za komunistů,antisocialistický živel,považuji to,že v dalších volbách převálcují komunisté pravici,za velice pravděpodobné.I když já bych raději volil tvrdou levici mladé generace.Jedině pokud to by nemělo šanci na volební úspěch,tak bych také volil současné komunisty.Těm preference určitě porostou.Je až komické,že pro růst prefrencí komunistů,ti pro to dnes už nemusí dělat nic.Vše potřebné v uvedeném udělali ti komunisté,kteří zde vládli čtyřicet roků ,bez zadlužování této země.Navíc měl každý práci.To jsou mince,jejichž hodnota bude stále stoupat.
  • Rád čtu tvé příspěvky. Pořád doufám že to, jak popisuješ dopadne, ale stále nic. Švejk volí stejnou pakáž a defenestrace se nekoná. Ani jedno prase mimo dubčeka nechcíplo. Všichni jsou živeni kmotry a je jim fajn. Toto je zejména třeba změnit.
   • Tak Dubček žádným prasetem nebyl. Jsi ERO na špatné adrese. Prasat je tu dost, ale Dubček jím nebyl.
   • Už můj moudrý dědeček od kterého jsem se naučil i mnoho jiného.... říkával, že v dobrou věc i úspěch, se musí pevně věřit a nenechat se jen tak lehce ohloupnout, odbýt a pak srazit na kolena falešnou či jinak hezky pozlacenou a navoněnou "pravdou" !.. a že co jedna generace špatně natropí, tak nejméně dvě to musí pak velmi těžce i draze napravovat..a taky, že ti co nápravu začnou a zasejí na lepší časy se obyčejně už sklizně a radosti z ní nedožijí, ale vytvoří i tak základ pro svědomí a lepší podmínky pro ty co přijdou jednou po nich ...Držet se prý člověk má těch co skutečně pořádně a poctivě pracují, něco opravdu umí a dovedou si za tím pevně stát . Darmožrouti, vyčuránci, zloději, podrazáci a příživníci všeho druhu, nebyli nikdy "zářivou" budoucností žádného národa ani civilizace celkově.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit