Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pokuď naše souvěrce zavíralo do koncentračních táborů - tak je nepochybné, že židovskou národnost uznávalo!

  A pan Albert Einstein se ke svému židovství vždy hrdě hlásil!

 • nejsem si jistý že Německo uznávalo tuto národnost a je diskutabilní jestli existuje - dobře občanství.

 • Pan Albert Einstein byl židovské národnosti - i když měl německé občanství, kterého se později zbavil ve prospěch občanství USA

 • Ale těm nacistům a komunistům jsou ty prachy taky dobrý a na prostý lid kašlou ještě víc , po vyhlášení války USA Německu nedodali Spojené Státy zemím Osy ani šroubeček.Jen tak mimochodem většina ocele v Japonsku za 2 sv.v. pocházela jako šrot z USA před válkou , prostě v tom aby se čert vyznal.Letecký benzín v bitvě o Británii v německých letadlech byl ze sta procent ze SSSR , Sovětský Svaz před 22.6.1941 obchodoval s Němci až se za zlatem prášilo a tím zlatem pak platil dodávky ze Západu, příběh křižníku Edinburgh -pancíř ze Škodovky a na jeho palubě dodnes leží na mořském dně zlato a mimo jiné i těla 7  čs.pilotů z deseti které převážel z Murmanska do Anglie (konvoj QP 11), prostě paradoxy neskutečné.Dokonce se traduje že na plechu vybuchlé japonské bomby byly značky nějaké americké automobilky , tak holt to stříhali rovnou .

  Vypadá to že si nedáme kafe ani v Murmansku .

  Cov19>20mil + R<1

 • to je jednoduché darebák věřící se  při umírání  strachuje že bůh je a darebák nevěřící taky , tak si vyberte , člověk nemůže činit jen dobro ale musí převažovat nad tím horším - pak je mu jedno jestli mu to někdo spočítá a nebo ne , to je to odcházení v dobrém .Myslím že na to máme ještě spoustu a spoustu času  , mě se na Zemi líbí a pokud to půjde a nastane ten čas tak ať mě sem zase vrátí nebo na jinou živou planetu , když ještě postupně vrátí lidi v mém okolí tak to  může ta příroda opakovat věčně.🙂tak ať se Cov19 >20mil +R<1.

 • To martinko:

  Velice výstižné, naprostý souhlas.

  Ještě dodám, že jsem znal jednoho velmi aktivního soudruha malé postavy, který ve volném čase byl velmi aktivní v různých komisích národního výboru. Vědělo se o něm také že je spolupracovníkem StB a také se podle toho choval.

  Pamětníci tvrdili, že za Protektorátu byl konfidentem Gestapa a jako odměnu za své "služby" prý dostal kožené holínky, což prý tenkrát nebylo tak obvyklé. Když mu to sousedé po válce připomínali, tak se "bránil" tím, že jim prý ty holínky vrátil.

  Odchod z tohoto světa pro něho byl velkým utrpením, takže na té víře v peklo asi něco bude. Kéž mu Bůh odpustí.

 • no a taky nezapomente na dodávky surovin ze SSSR za prachy , zkoušky tanků a letadel na sovětských polygonech a hlavně na Polsko tam už byl SSSR zcela na straně Německa , takže soudruhu , kdyby Hitler nenapad SSSR tak byl se Stalinem obrovský kámoš a ten komunistickej hnup ani po útoku nevěřil že ho kámoš Adolf zradil .Doporučuji vzpomínky admirála Arsenije Grigorjeviče Golovka ,Murmansk 1941 , jediný nařídil pohotovost a střelbu na Němce v počátku  a do konce války nevěděl jestli ho za to Džugašvili nepověsí a Němce také brzy zastavil a uchránil jediný přístav kudy proudila pomoc ze Západu a v prvopočátcích klíčová , ono chvíli trvalo než se fabriky rozjely za Uralem a některé stroje nad SSSR dlouho lítali na benzín dodaný ze Sovětského Svazu.Jen tak mimochodem si Stalin vyvraždil spoustu schopných vojáků již před válkou a nejen jich min. 50% obětí jde na úkor komunistů v SSSR za to vedení , pěšák vržený bez bot a pušky do útoku má kolika promile naději na to že přežije , tím nemyslím chlast toho je krmili s dostatkem.

  Všichni komunisté kteří naše vojáky po válce zavírali či popravovali (a bez ohledu na to na jaké byli frontě )měli dostat doživotí bez propuštění a ne v klidu dožít s velkým důchodem soudce či aparátníka.Bohužel alespon tady měla nastat malinká spravedlnost  a ne čekat na přírodu viz.Polednová rozená Biedermannová.Tak čtěte a poznávejte historii , pak pište , to je jako dneska s těmi Sověty 1944-45  , v té době o nějakém 68 ani nemohli vědět a jediný státník který se omluvil za 1968 byl Gorbačov a vzdělaný člověk z RF se za 1968 dnes stydí neb poznali že napadli národ který si jich vážil , ale to je o dějinách , poznání na obou stranách.Pokud to vezmem z druhé strany USA nám pomohli 1918 i 1945 a nikdy!!!!nás nenapadly.

 • Kdo to je ten Váš putin- to je ta KGB-cká komoušská sr.ka z Kremlu???

 • Prakticky se zanedbatelnou pomocí ze zahraničí se sověti dokázali
  ubránit tomuhle nacistovi, z kterýho dnes celej "západ" dělá pánaboha!

 • Zapoměl si na kreaturu, humanitárního bombardéra a ožralce zrzavého Veškrnu, trubko......

 • Kdybys nekecal Pepoušku, ty  americký lezče anální...ha...ha....

 • Už jsem tady jednou napsal: Kdyby nebyly USA poskytly CCCP na počátky války všestrannou a obrovskou materiální pomoc, tak se dnes v té východostepní říši mluvilo německy.

 • Vážený Občane, jen z čiré cudnosti nehovoříte o dodávkách USA fašistickému Německu za války. Nevíte to nebo to jen vědět nechcete?

  Pro USA je obchod svatým grálem, a dnes nejen pro ně. 

 • Pane Nováku, hrdino stránek Tiscali - Putin už se jistě hrůzou potí, když to píše taková "osobnost" jako Vy. 

 • Máte nesporně pravdu píšete-li o rusáckých bestiích jako o parazitech. Nic jiného ta svoločská rusácká smečka není. Její více jak 40-ti letá okupace spojená s drancováním, pleněním a uvrhnutím této části planety do temna je toho zářným nezvratným důkazem.

  Nebýt materiální pomoci těm komoušským bast..dům, tak skončili už dávno stejně vyhynulí stejně jak dinosauři.

 • Nebýt rusáckých (SSSR/CCCP) zkur..neckých bestií, mohlo se CZ rozvíjet jako normální země, ne jako zanedbaná kolonie komoušských vraždených bestíí.

  Jen taková howa..ská stvoření jakým ti vaši rusáčtí bast..di bezpochyby jsou dokázali za kolaborace komouš. gaunerů zotročit na více jak 40-let tuto zemi.

  A nebojete se přijde čas kdy ti vaši "chlebodárci" dostanou takovou přes ty své rudo-komoušské rypáky že budou novými satelity na oběžné dráze.
 • Občanský pamětník a americký řiťolez píše o pomoci USA. Ti nikomu nepomáhají, jenom parazitují a tak to bylo i za druhé světové války. Vylodili se v Normandii jenom proto, aby SSSR neosvobodilo celou západní Evropu.

 • A nezapomeňte na štědré financování nacismu americkým kapitálem, nebo na falešné zprávy sovětům při jejich útoku na Berlín. Zřejmě chtěli Hitlera zachránit a nechat si ho jako převážnou část nacistických pohlavárů. Všichni skončili v USA.

 • Nebýt všestranné bohaté materiální pomoci USA poskytnuté za války CCCP, tak by se dnes ve východostepních gubernicích mluvilo německy.

  Pakt Molotov-Ribbentrop - dohoda o rozdělení a podrobení Evropy mezi hnědosocialistickou říši Hitlerovu a rudosocialistickou říši Džugašvilliho.

 • Velice správně pojmenováno, havloidní náckové se snaží přepisovat dějiny. Nebýt SSSR tak amrdólskej terorista válčí s Ádou dodnes, ty šaškové si troufnou jen na slabší, třeba Grenada .... 200 dalších, ale ve Vietnamu dostali přes rypáky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit