Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kalda provokoval že ho nikdo neumlčí. 4 kule z Chomutova umlčely i většího šíbra.
  • Ten Hamáček vypadá skutečně jako slušný člověk.Jeden by řekl, že ani mezi ty nicky a ukecance z ČSSD nepatří.Jirmanová se teprve musí ukázat,zdali je svébytnou osobností, nebo pouze Babišovou loutkou.Bělobrádek na sebe po prvé upozornil u Jílkové v ČT, a řada diváků tehdy musela při jeho vystoupení tlumit zvuk, protože vyřvával jako pastevec na stádo skotu.Pak , když dostal od svých mediálních poradců vyčiněno, tak se sklidnil, ale stejně vystupuje ve stylu:" Všechno vím a znám a já vám teprve ukážu vy kluci pitomí"!Jen jsem zvědav, jestli nebude vyžadovat na schůzích vedení Sněmovny ochrannou klec, protože komunistů a především Filipa se evidentně bojí!A Filip, to je zkušený politický matador se značnými legislativními vědomostmi a zkušenostmi, z těch zvolených asi nejschopnější.Svědčí o tom i to, že jej volili mnozí, antikomunismem nezdegerovaní pravicoví poslanci a i to o něčem svědčí!!!
  • Je to docela hezký pohled na to jak dělá Filip místoředsedu sněmovny Němcové a Kalouskovi a podobným. Myslím, že si ten výprask oba zaslouží.
    • to jsem ráda, že to tak vnímáte, hlavně je to výprask pro mou osobu, jako občana ČR a já opravdu Filipa nechtěla jako místopředsedu. :(
      • Babi daj si bechera a jdou si vorazit, ať ten výprask ve zdraví přežijou.Přeci kvůli takovej prkotině nepřijde nový šéf financí o jednoho důchodce!
      • To mně hrozně mrzí, že můj jízlivý příspěvek vztahujete na sebe. Že nemusíte Filipa chápu. Šlo mi o to, že ti dva zmínění se sice vymezují proti k. a přitom ve vztahu k hospodářské situaci a republice za 24 let podle mně nejsou lepší, škodí minimálně stejně, ne li hůř. Filip nedělá 24 let nic ( nikdo mu nic nedovolí),24 let je čistý jako lilie( neškodí), neútočí, směje se, volby ho nestály nic a podívejte na výsledek. Za to mohou hlavně taky dva jmenovaní, kteří se dnes školácky čertí.
  • Kapitalismus je tyranie. Tohle prohlásil papež a my tu pravičáckou pakáž máme v Parlamentu. Konečně, že se k lizu nedostala Němcová, ta by zase kradka benzín do svého auta. Má to v genech, kdy kradla rohlíky v samoobsluze. Doufám, že se tam k lizu nedostaně ani arcilotr Kalousek. Černoprdelmického poskoka Bělobrádka také neměli poslanci volit.
    Všechna moc patří nám - pracujícímu lidu ! Je už nejvyšší čas jestli už není pozdě se s touto pakáží vypořádat. Sláva proletariátu. Dělejte a měňte zákony tak, abycho "my" mohli žít důstojným životem !
  • Paní Němcová se už asi neomluví za její hysterii, když si "400 policistů s beranidlem" došlo pro Nagyovou. Škoda, pokud se považuje za noblesní, měla to udělat. Ztratila glanc a teď už i funkci. Je řadovou poslankyní, dokonce i ten Hurvínek Benda má předsedu výboru. Halt ODS je na cestě do zapomnění.
  • Defene!
  • "Koupím účinný přípravek proti padání vlasů." značka SPĚCHÁ

    M.Němcová
  • Souzi, vy současní i ti, co nalezli do jiných stran , jmenuji se poručík Hamáček, a budu se starat o to, aby nesmysly, které vyprodukujete sloužily celému národu!Čest práci!
  • Na to ,že vlezl do tak lumpácké strany,jako je ČSSD,tak to může být jedině lump,nebo hlupák..Je možné i obojí.Protože slušný člověk by do tak lumpácké strany,jako je ČSSD nevlezl.Po revoluci je třeba znárodńovat veškerý majetek rodů všech straníků stran,které se po komunistech prolhali k moci a truto zemi zbídačovali.
    • Dnes nebudou mučírny? Mělo být sedmdesátétřetí pokračování, škoda.
    • I v Čssd jsou i slušní, ale je jich tam hodně, kteří by tam být už dávno neměli a řada z nich by měla vysvětlovat a dokládat, jak ke svým královským majetkům přišli a pak zabavovat a zavřít.
  • Parádní fotečka dobře vypaseného politika! Jen aby to nebyl PORUČÍK HAMÁČEK. To byl také kovaný straník !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit