Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten Simon, ten dnes dostává nakládačku, to je jako když BTW hraje první ligu a Simon čtvrtou třídu. Je to prostě idioot ten Simon a na diskuzi s BTW nestačí.
  • Vážení diskutéři (myslím ty normální, ne teplouše),
    k čemu nám asi je, že Simona šla ven mezi lidi i s posranejma kalhotkama, když zasmrádlej teplouš Semjon Gayínek zde zůstal???



    PCHE !!!
    • souhlas, co ten Donbas ? nebo budeš zase celý den Gájínkovat ? *13*
    • Přesně ták....
    • vyvážené *3*
  • Vzhledem k průhlednosti v podvádění místního ruského šášulíka zléhoBTWjuraHrdinyPutina. je evidentně poznat který příspěvek ho dopálil do běla

    mínus 5 nelíbí se
    mínus 10 dostnasranost

    mínus 15 meganasranost
    mínus 20 a více totální nenávist k USA a všemu demokratickému, včetně totální meganasranosti *15*
    • Vidíš Simone, jak jsi zoufalej..hi..hi.. podvádíš s hlasováním a přesto ti to není nic platné, to je tedy na špagát
      • ano dávám sám sobě mínuska, jsi ruský génius *15*
      • Všichni teplouši jsou blbí jako jejich král Semjon Gayínek!!!


        CHICHICHI !!!
  • ale vždyť já žádný stránky nemám, já jsem takovej idiot, že je nedokážu poskládat
    • zlej trolle, nebuď na sebe tak přísný, mě připadáš v pohodě, asi jako sousedův kozel Miloš
      • Vidíš Simone to bodové ohodnocení, jsi prostě šašek a všichni z tebe mají bžundu. Všechna hlasování si prohrál, jsi prostě jenom místní idioot..hi..hi..hi
  • Drahý Simone, místní idijote

    ).(
    • kašli na něj, radši nám napiš novinky o prosperujícím Donbasu a něco o Strelkovovi, prosím
      • dobrý nápad, také mě to zajímá
        • super
  • Nevážený ruský teplouši semjone BTW. Podvodníku s hlasováním.
    Poslední reakce na tebe ( jednak za víc nestojíš a jednak bohatá Simča se jde bavit do města - sedět v parnu celý den na tiscálu můžeš jen ty BTW chudáku) *2* *2*
    Komolíš moje jméno Simona a teploušuješ. Jsi skutečně nudná ohraná deska. Až natočíš novou tak dej vědět Tupohlave Dutohlave ju *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*

    Moje pussy je dnes zase hladová, oblékla jsem si černé saténové kalhotky a minisukni. Top bez podprsenky / mám krásná přírodní prsa) a vuala - jsem kočka *14* *14*
    Slintej dědku. užírej se vzteky dědku. Kvíkej na tiscálu. Mez lidma kvíkat nemůžeš. To by jsi dostal po čuňi ruský dobytku. Pa pa nulo. Simča, novinářka, reklamní návrhářka a o víkendech slušně vydělávající pouliční kurwa. *14* *5* *2* *2*
    • Ty s tou tvou sejratou a smradlavou kundoou Simone, dokážeš akorát to, že se všichni poblijou. Fůj...hi..hi..hi..píp
    • omlouvám se, ale trošku mě to vzrušilo *2*
  • Místní idioot a mydlič prdelí na Tiscali Simon, píše pořád dokola to samé, do nekonečna, že se nestydíš, ty teplý prase. Vymysli si už taky něco jiného. ty podvodníku s hlasováním, lháři a zloději nicků.
    • Co bys chtěl po stbáckém praseti, to nepředěláš. Leda jateční špricnou do zátylku. *5*
      • vždy když jsi takhle drsný, mám erekci, zlej trolle, uděláme si dneska hezký večer, já ty a rozpálený samovar ?? *14*
    • přééésně, vivat Ovčáček
      • Drahy Simone, místní idijote, nudíš. *5*
  • Výborně náš současný i budouci pane prezidente. Přeji Vám pevné zdraví a mnoho sil v příští prezidentské volbě.
    • souhlas, vzhledem jeho troskoidní tělesné i duševní schránce ho bude potřebovat
      • Když to byl zrzavej Veškrna, tak člověk trnul každý den, jestli vydrží do večera.
        • máš pravdu zlej trolle, všichni trnuli, prostě se o něj národ bál, po Zemanovi neštěkne a ni ruskej Šarik
          • Jenom ty na něho pořád štěkáš a nikdy nekousneš, protože jsi proti němu obyčejný ratlik..hi..hi
  • Nevážený ruský teplouši Semjone BTW zlej trolle hrdino Putine Rybanne juro bez registrace
    Je to skutečně smutné že tu smrdíč každý den celý den.
    Když se chceš vydávat za různé lidi tak musíš změnit i mluvu, ne jen jméno hlupáku.
    Ono dvacet různých lidí nebude mluvit na chlup stejným slovníkem.

    Ano s bodováním podvádíš ale moc okatě ty plus mínus 5 až 20 vždy ve stejné vteřině
    Jsi s tím nenápadný jak howno na sporáku ty ruský prde *1* *1* *1*

    Simča na tebe z vejšky víš co a to tě žere ještě víc nonsto zde páchnoucí nulo. Hi hi. Pa pa. Simča se vrátila z práce a jde se bavit do města. Pro chudáky s prázdnou kapsou jako jsi ty BTW je nonstop otevřená jen hospoda u tiscali. *15* *15*
  • Místní idioot Simon si píše sám se sebou a hned si to vyhodnotí jedním až pěti bodíky, to je blb..hi..hi..jo když dělá na Tiscali kuřbuřta a mydliče prdelí, tak jde všechno, viď ty teplý prase a podvodníku s hlasováním.
    • nechápu jak si někdo může nasolit sám sobě body, je to trapné
    • Jdu náhodou kolem a nestačím se divit, podvody ? tady na Tiscali ?? *8*
      • Já chodím náhodou kolem 24 hodin denně. *3*
        • dearputin.com
    • no nekecej zlej trolle, to je skandál...nikdy bych nevěřil, že si tu někdo půjčí nick který mu nepatří, hanba *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit