Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velice rád by jsem byl zaměstnancem státního podniku nebo státní instituce. Být osvč mne trápí a nevyhovuje mi.
  • Pane Tenora, to ví každý debil, že zaměstnavatel odvede 36 % za svého zaměstnance a zaměstnanci pak strhne ještě 13,5 % a pokud má malý plat tak též zaměstnanec neplatí daň. To, že debilní vláda ODS přišla s tím , že se na pásce objeví superhrubá mzda. Jinak
    zaměstnanec platil dohromady 13,5 % když nebyla superhrubá mzda. *12* *12* *12* *11* *10* *13* *13* *9*
  • Teď začnou útoky ze zlodějské ODS, ODS je v hnoji. A to je výborná zpráva.
  • Protože je tu cenzura ze strany pravičáské žumpy. Tato pravičácká chátra je věeho schopna.
  • LIDÉ POZOR

    NezapomeŇme na ty zlodějny, skandály, korupce, okrádání rodin s dětmi, okrádání starých, nemocných a invalidních lidí. TOTO nesmíme zapomenout, abychom neudělali stejnou chybu jako před volbami minulými. LEPŠÍ KOMUNISTÉ NEŽ TATO PRAVICE !!!!!
  • Přesně jak jste to napsala. Také jsem podnikalajako OSVČ, takže vím o čem je řeč. Pokud někdo žívnostníkům závidí, má možnost si to sám zkusit. To by svůj názor rychle každý změnil.
  • Jak se pozná že Nečas kecá ?Hned jak hubu otevře !
  • Dobrá rada pane anonym, jenže každý člověk není prodejná k.......
  • Proč necháte to pr a se z Uherského Hradiště vládnout? Vždyť je to i di o t! *8*
  • To že je to banda volů včetně mládka je fakt. Zavedením exekutorů za dob sobotky je taky fakt. Nicméně s ostatním nesouhlasím. To že jsou podnikatelé parchanti, neplatiči daní a pijáci krve zaměstnancům, jim povoluje jen tenhle imbecilní systém. Jednoznačně solidarita není závist, ale potupa pro poctivé platiče daní kterým to tihle vyžírkové prostě ukradnou. Včetně pojebané vlády patří prasata do uranových dolů. Mimo jiné, v reakci na stupidu . prosím sděl mi ty magore! co tu bylo za posledních 23 let vybudováno, mimo mafie a korupce. Jelikož stejně neodpovíš si u mě krypl a darmožrout jako většina těch vašich podnikatelů!!!!
  • O tom, že média jsou da ca ni, píší na zakázku zadavatelů, majitelů médií!

    Jděte s tou vaší demokracií do pitche!
    *11* *12*
  • K u r v a ! Já jsem tam žádné slovo "debil napsané vy h o v a d a modrobolševické neměl, tak proč mě vy k u r v y blokujete odeslání příspěvku?

    Ho va da!
  • Ty synku estébáka a matky kované komunistky, ty bys měl raději už mlčet, páč jak se lidi naserou, tak tě pověsí na Václavském Václaváku vedle koně Václava IV!

    Ty komunistický blbe! *3* *1*
  • Božko neraď a uklidni se. Raději si běž zasoul....
  • Strč si to doporučení někam.
  • Boženko vydělávej na ulici bez daně.
  • Tak nebuď OSVČ. Běž dělat sekretářku Nečasovi. Dá ti stotisícovou odměnu, když s ním bude š.....Ale pospěš si, dlouho u moci už nebude.
  • A víte kolik odvede zaměstnanec a zaměstnavatel aby mohl mít 15 000 čistého?
  • než pomlouvat své protivníky, ale tím si svoji kůži stejně nezachrání. DOST BYLO NEČASE, dost bylo ODS.
  • To perci5: Naprostý souhlas. Pro levici je typické, že rozdává to co vytvořili jiní. Bere schopným, pilným a šetrným a rozdává lemplům, lenochům a rozmařilcům, aby ta získala jejich podporu ve volbách. Argumentují pomocí potřebným, solidaritou, "obyčejnými lidmi", že všichni máme stejné žaludky. Jenom ti levičáčtí funkcionáři mají asi žaludky větší a proto si přitom rozdělování berou víc.
    No a povede to k tomu, co jsme tady měli před Listopadem. A než se tak stane, tak většina schopných a pilných odejde pryč z této země a budeme hlásat severní Korea náš vzor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit