Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MirekB
    Kde je zaručeno, že stát, který je nyní neutrální, nebude potom "osvobozen" (=okupován) USA? Vždyť už dnes mají USA asi 1000 vojenských základen po celém světě.
  • nejrozumější by bylo vyloučit USA z rady OSN,jako stát který podporuje vraždění a převraty ve stabilních státech
  • Naprosto souhlasím, na území Spojených států teroristických nemůže sídlit žádná nezávislá instituce. Navrhuji Švýcarsko.
    • Pamela
      Na tvůj návrh každý kašle Proruský Pavlíku - chmatáku nicků.
  • A copak rovnou tuhle amrdólskou organizaci zrušit úplně???

    P.S
    je nádhera jak se přihřátej Semjon vedle snaží, ale je tam sám, páč je úpe blbej
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Pamela
      Ivane - jdi se konečně léčit kleptomane nicků
  • Ústavní změna prošla prvním čtením

    Po bouřlivé debatě pro návrh zvedlo ruku 265 ze 450 poslanců. V závěrečném druhém čtení bude reforma potřebovat už dvoutřetinovou většinu hlasů. Šéf parlamentu Volodymyr Hrojsman bez dalšího upřesnění oznámil, že ke druhému čtení budou poslanci pozváni během podzimní parlamentní schůze, která začíná už v úterý.

    Zákon dává donbaské samosprávě rozsáhlé pravomoci včetně neodvolatelnosti zvolených zástupců, svobodného užívání ruštiny a práva na formování vlastních bezpečnostních struktur. Podle ukrajinského prezidenta Petra Porošenka nicméně změna nepřiznává Donbasu speciální status, po němž separatisté volají, a nebude znamenat federalizaci země.

    Vivat Novorusko !!!
    • jasně, bude v realitě znamenat maximálně konfederaci, protože kdo drží policii, vojáky a finance, vládne,
    • MirekB
      To asi nikoho nepotěší - ani domobranu v Novorusku (opolčence). V Kyjevu už jsou proti tomu protesty (http://www.bbc.com/news/world-europe-34105925) a Pravý sektor se asi pokusí o státní převrat.
      • Doněcké to potěší, v podstatě budou samostatní a jak se rozhodnou za deset let, bude jen na nich
        • Pamela
          Vladimír Putin rád zdůrazňuje, že ti, kdo chtějí žít v Rusku, musí respektovat zdejší kulturu a místní zvyklosti, přistěhovalci se musí přizpůsobit Rusku s nikoliv Rusko přistěhovalcům. A jestli se jim to nelíbí, ať jdou zpátky. - zlatá slova. Jenomže tato slova musí mít univerzální platnost a tedy Rusové v Pobaltí jsou povinni přizpůsobit se zdejší kultuře, naučit se místní jazyky atd. Problém však je, že to nedělají. Naopak provokují zdejší obyvatele a slouží jako pátá kolona Kremlu. Chovají se prakticky stejně jako mnozí sudetští Němci v třicátých letech v Československu. Opakovaně vyvolávají nepokoje, tu kvůli odstranění sochy rudoarmějce jako v Tallinnu, tu kvůli soudu nad údajným partyzánem, ve skutečnosti vrahem, jako v Lotyšsku. A Putin v tom zdejší Rusy ještě podporuje, inu pokrytectví je politikům vlastní všude.

          Ruská menšina v Pobaltí ohrožuje mír v této části Evropy a měla by dostat na vybranou, buď se přizpůsobí místní kultuře a zvyklostem nebo může žít v Rusku, které je jejich povaze přirozenější.
        • Pamela
          Doněck patří Ukrajině.

          pokud se to tam někomu nelíbí musí se odstěhovat pryč. Ale nemůže si po
          Hitlerovsku a Putinovsku ukrást kus území a připojit ho k jinému státu.
    • Novrusskije chuji! Skončíte jako Chruščov i Brežněv! Putka má příliš malý mozek, aby cokoli cnhápal!
    • Novrusskije chuji! Skončíte jako Chruščov i Brežněv! Putka má příliš malý mozek, aby cokoli cnhápal!
      • budeš mu muset asi půjčit tu svou poslední funkční mozkovou buňku, jinak si zřejmě neporadí.....
  • Reakce na Simonovy kecy o tom, že NATO musí pomoci bránit Pobaltí. Tady je dokument, který ty tvoje neustálé žvásty a lži vyvrátí a ukáže, jak se věci ve skutečnosti mají!!!!

    https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE
    • Vyjádření k politice USA je velmi výmluvné. Gorbačov si rve vlasy , že se nechal oblbnout kecama západu o demokracii a ustoupit z pozic Varšavské smlouvy. Teď má nepřítele na hranicích a zbývá opravdu jenom bránit svoji zem.USA na nikom nezáleží kromě sobe.Jenom pár naivních lidí u nás si myslí něco jiného a různými lživými prohlášeními se snaží přesvědčit lidi, že nejlepší je , když se má pár lidí dobře a ostatní na ně dělají.
    • Pamela
      já jsem holka tedy ta Simona.

      Miloši to že máš jiný názor je v pořádku ale to že nejsi schopen napsat jediný
      příspěvek bez osobního napadení svědčí jen o tvé ubohosti.

      Pokud ti vadí holky tak se jdi léčit holkofobe
      • Nevnímám na rozdíl od tebe rozdíl mezi napadením osobním a skupinovým. Tvůj "příspěvek" a lži z této oblasti jsem jasně deklasoval dokumentem, který se nedá okecat. Takže tvých milion natapetovaných příspěvků srazil jeden jediný. Ten pravdivý, z jámy lvové. A je to také jistý argument pro to, že já, na rozdíl od tebe, za to neberu žádnou odměnu, anebo, možná ještě hůře, nejsem tak pitomej, abych opakoval milionkrát ty stejný lži.

        Pro mne si názorový oponent, ten oponent. V anonymní diskusi vůbec nesejde, zda jsi muž, nebo jiné pohlaví, jaký máš nick, ale to hlavní jsou fakta a ta já sdělil. Apropos, jsem šťastně ženatý muž a má manželka je žena.
        • Pamela
          Já jsem holka. Tobě to vadí protože závidíš že nemáš tak pěkná prsa.
          Máš postarší manželku a jsi neštastně zotročený tedy ženatý.
          Proto se tu vztekáš a závidíš. Musel by jsi hodně škemrat abych se nad tebou smilovala.

          Jednomu názoru říkáte dokázaný fakt jo? Směšné.
          Faktem je že rusko v době míru napadlo vojensky sousední stát a přivedlo svět
          na pokraj 3. světové války. Pobaltí o opakování Ruské hrůzovlády nestojí a proto
          po právu zbrojí.
  • to už se mělo stát dávno, takto je OSN rukojmím těch nejzpátečničtějších USA sil a navíc - USA je jeho největším dlužníkem, už léta neplatí předepsané poplatky.
  • jsem holka, ne chlap, ne holka, ne chlap,... sakra co jsem???
    • Pamela
      Já jsem holka Simona.

      a co jsi ty? Imaginární přítel zdejšího fandy Putina. Ten tě vytvořil stejně jako Tečku
  • Smradlavej dědek Pamela alias soudružkaPusinka alias soudružkaSimona, tu zase mele ty samé pitomosti pořád dokola.Dej si pokoj smraďochu a jdi se nechat přebalit,už na tom svým vozejku pěkně smrdíš.
    • ta hlupka se zase tady, člověk se bojí otevřít kompot...
      • dekl na senkruvně *2*
        • a tam to hrozí opravdu nejvíc
    • Pamela
      Jsem mladá zdravá holka.

      Jsi jediný komu to vadí ivane takže tvá Prague Pride orientaci je všem zřejmá.

      Jsi největší ubožák na debatě.
  • Kdo nechce bečet jako ovce, kdo chce více vědět, podívá se na to, jak to je.
    https://www.youtube.com/watch?v=uOgMYu290qs

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit