Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karel

    Já být na místě ředitelem BIS bych panu presidentovi poděkoval za jeho kritiku a popřemýšlel bych jestli by se nemělo kromě Ruských, Čínských, Amerických či jiných špiónů lépe poohlédnout taky po teroristech nejen ze zemí kde probíhá válka proti terorismu.  

    • Karel

      .

      • dzixy
        Karle, děkuji, že se za svůj názor nestydíš😇😀😇😀😎
        • Karel

          Mám to za pár, říkali jsme na vojně, a jedině(z informačních webů) Tiscali umožňuje jen nám lidem diskutovat "svobodně".

  • pavel.zajda.7
    BIS by se měla zaměřit na Zemanovy účty, zda mu tam nechodí ruské peníze přes Kajmanské ostrovy!!!
    • KIMCID

      Pana papíry jadně říkají že ne.Na tohle už se nezaměrila bis ale novináři.Ale to bys musel číst i jen kvalitní noviny a ne jen blesk

    • To je houby platný když mu ty milióny na kampaně někdo nosí v igelitce .
      • KIMCID

        dukaz?

  • Tady je jasně vidět, že BIS slouží stranám které ve volbách skončily velmy špatně a v dalších volbách skončí ješťe hůř.

    A nepomůžou jim ani sprosťárny redakce Tichcali

    • To se opravdu divím, BISku chválil dnes před tím gořalou z Hradu i eurozloděj Bureš? A ANO snad skončilo naposledy dobře,ne?
      • KIMCID

        Nehezky mluvíš o Havlovi

  • Béééébéééé Chrchloidi, žere vás to co? Šašci!

    • Zatim tady chrchlas jen ty zlodeji...

      • koukám že nekradou jen moje jméno,ale at píšou pod čím chtěj ,stejně se to pozná.

  • Většina našich prezidentů nejdříve seděla ( např. Gottwald, Husák, Havel) a až pak vykonávali fci prezidenta. U ožralého Zemana to však bude naopak, po odebrání mandátu bude souzen polním soudem za kolaboraci s rusáky.
  • Honem, pojďte všichni sem Chrchloidi už zase brečí, bude sranda!

    • Jj - pojdte se vsichni podivat, jak tu perli zlodej me prezdivky...

    • Obdivovatelé Novičoka Becheroviče se nazývají Chrchloidi? 😯 To jsem nevěděl. 😀

      • KIMCID

        nic víc neumíš

  • pavel.zajda.7

    "Plácající čučkaři" - velice trefné přirovnání Pane Prezidente!

    • čůčo tak žere ožrala s ovčáčkem🙂

  • pavel.zajda.7
    Senilní , dementní stařec pod vlivem, který si myslí , že je prezident Ruska. Měl by být zbaven funkce a souzen za kolaboraci s rusáky. A ne aby si otíral tu svou undu o BISku.
  • Nejlepší Pan Prezident všech dob je Pan Prezident Zeman!

    • jo jo BIS mu leze do zelí tomu ruskýmu konfidentovi na hradě co pálí červené trencle ,tomu v Kremlu nezapomenou🙂

    • pro vás vypatlané rusáky zcela určitě😂

      • pavel.zajda.7

        Si píšeš sám se sebou Sajmone? Ty si ubožák.

  • Vrchni velitel placa a placa. Velitel tajnych sluzeb na Hrade Ovcacek je nejvetsi odbornik na ruske a cinske tajne sluzby a nema prehled. Proto jsou na Hrade rozlobeni. Vyzrazeni informaci je trestne a plati i pro HRAD, tq by si meli uvedomit.

    • KIMCID

      říkáš ty nikdo :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit