Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedokázali jsme ze svých řad vygenerovat sami kvalitu, nějakého toho Herkula co by ten náš Augiášův chlév uklidil, stále jsme čekali na Godota až nám bratia Slováci poslali Babiša. Tak nám nic jiného nezbývá než ho odzkoušet a otestovat. Jeho stranická legitimace mi nevadí, vlastnilo jí více než 2 miliony občanů , já ne, lustrace si ty nejhorší hned 18.11 89 skartovali a tak si kádrový profil vyprali do čista do čista, takže Babiš zase nemohl být takový gauner, protože jinak by byl čistý jako ta lílie, stačil by totéž co ti druzí, na čistotu jeho miliard příliš nevěřím, ale nic než to zkusit nám nezbývá. Ti co to tu doslova prznili čtvrt století a rozkradli, zavedli mafiánské Palermo pod Řípem nebudou s tím rozhodně něco dělat k lepšímu, protože to by už dávno realizovali. Tak se modleme ač jsme ateisté, aby nastala alespoň nějaká hmatatelná změna k lepšímu.
  • Pánové a dámy, protože se blíží Vánoce, rozhodl jsem se změnit svou rétoriku a napříště se budu vyjadřovat pouze slušně, korektně a věcně. (šel jsem jak se tak říká do sebe)
    Aby jste pochopili, můj bývalý postoj misantropa, byl vyvolaný mým až odpuzujícím interierem, absolutně nedostatečnou výškou, značnou nadváhou a dokonce i malým a již zcela nefunkčním penisem. Takže jak vidíte, nemám to na tom světě vůbec jednoduché.
    Ale slibuji, že teď vše změnim,. Zdržím se projevu demagogie, nenávisti a vulgarismu.
    To Vám všem slibuji na svou čest - korektor.
  • Teď, když už to chytne do svých mafiánských pracek papá Babiš, nastane v ČR ráj na zemi a to hlavně pro chudé, nemocné a jinak hendikepované lidičky. Už se přece vyjádřil,že ucpe všechny díry ve státním rozpočtu a naučí úředníky šetřit. Ať žije náš slovenský báťuška Babiš. Ještě, že nám ho bratři Slováci poslali. Bratři velké díky.
  • President je symbol země. Civilizovaný svět chápe, že jsme si nezvolili potomka slavného šlechtického rodu rozumově zaostalého nevzdělaného a neuznávaného v zahraničí, který by byl symbolem hlouposti tohoto národa neslavné historie Regni Bohemiae a ostatních Zemí Koruny České, jichž byl už král Karel, toho jména IV., blahé paměti, císařem jakožto císařův pekař Římský.
    Místo toho jsme si zvolili inteligentního a chytrého ing.Zemana. K obrazu svému. Takže tak na nás svět také pohlíží.A je to tak dobře!! *14*
  • na té fotce určitě
  • Ty peníze co nám ve státě scházejí se dají najít na kontech polistopadové smetánky.
    Panstvo s požehnáním státní mafie krade a nám nechává ke splácení jejich dluh.
    Každý rok nám rozumbradové v oblecích na TV obrazovce říkají: stát nemá peníze
    na nějaké důchodce či nemocné.
    Stačí ucpat díry ve státní pokladně. přestat odpouštět podnikatelům nedoplatky
    a zvednout daně majetným jak je to běžné v USA i na Západě.
    Pak budou peníze pro nás lidi kteří nemají přístup k plnému stolu naší okravatované šlechty.
  • Vypadá to zase na virózu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit