Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děti jsou připravené s mávátky , jako za Husáka... :-)
    • Budou muset mávat, aby od sebe odvály jedovaté dýmy, které bude Becherovič vypouštět. *1*
  • Já vím že je pan Zeman můj prezident, ale jsem už z podstaty vzpurný a musím kontrovat, asi to mám po rodičích, tak mi to nemějte za zlé!
  • Ano je třeba konečně ocenit nás kuřáky kteří tento stát bohatě dotují nákupem
    každé krabičky. A koukejte nám lumpové vrátit kuřácký vagon ve vlaku.
    Bude však třeba naučit nekuřáky ať tam laskavě nelezou a nestěžují si že je
    tam nakouřeno. *1* *1* *1* *1* *1*
  • Hodně kuřáků = málo dúchodcú. Popelníček ví, že tabáková mafie je štědrý sponzor . *1* *1*
  • To zas bude pokouřeníčko... !!! *1*
  • Co jiého se dá čekat od primitivního hospodského ožraly a burana.
    • Chovej se slušně nebo ti někdo rozbije frňák, pak budeš skuhrat!!
  • Ano, jsem rád, že náš prezident chodí mezi lid a naslouchá problémům obyčejných lidí, kterým se snaží pomoci. A jsem rád, že jsem také já dal svůj hlas prezidentu Zemanovi. Nikdo lepší tam být nemůže.
    • Naprosto souhlasím. A jestliže proti prezidentovi Zemanovi vystupuje pár Kalouskových žoldáků, je to jen známka jejich zoufalství a strachu, že náš pan prezident se konečně zaslouží o potrestání všech velkých korupčníků.
    • A co už jim toho nasliboval... To už se mu dávno z té jeho prochlastané palice vykouřilo.
  • Chudak Kmoch se musi v hrobe obracet,co za dobytka se v jeho meste mohlo kdy narodit.
  • Jo ona by se v TPCA musela zastavit likna?! Ale to je blbost, protože na ty jeho žvásty by nebyl nikdo zvědavý ... :-)
  • Klaus,
    veliký sportovec a nekuřák byl před několika lety také na návštěvě v kutnohorské továrně na dýmovnice.
    Blahopřál jim tam tehdy k rozjezdu nové linky a vůbec rozvoji byznysu.
    Kouření je oblíbenou zábavou společenské spodiny a lidí, jejichž rozpoznávací schopnost je snížena, jakož i prostě blbců.
    Jelikož těchto lidí v naší společnosti neustále přibývá a jsou sem i neustále usilovně importováni ze zahraničí, čeká kutnohorskou tabačku skvělá budoucnost.

    Samozřejmě vím, že kouří i mnoho příslušníků společenské elity, špičkových odborníků ve svém oboru, lidí, kteří jsou často, když umírají na rakovinu, oplakáváni téměř celým národem.
    Je to tak, bohužel, a já to nechápu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit