Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit

  • Právo na informace o Vašem zdravotním stavu mají pouze osoby Vámi určené a zapsané v dokumentu Rozhodnutí o zacházení s informacemi o zdravotním stavu.
    Tento dokument, jak je již výše zmíněno, budete se zdravotníky
    vyplňovat záhy po přijetí a v průběhu hospitalizace můžete v něm uvedené
    údaje měnit. Pokud tento souhlas Vystrčil a jeho klika nemá, jde o hrubé porušení ústavních práv pacienat občana, protože se nejedná o orgán činný v testním řízení ani soudní příkaz.  Katastrofa co tu tato  moci chtivá ... předvádí. Inkvizice v přímém přenosu pod rouškou demokracie.

    • Když Senát nedostal zprávu od hradní podlé kliky, tak požádal lékaře pan Vystrčil o stanovisko ke stavu s. zeMANa. Nechtěl nic o nemoci. Jděte poradit lékaři v nemocnici, co může a co ne sdělit. Pan Vystrčil ani celé asi nesdělil, co přišlo do Senátu!!! za zprávu od lékaře. 

  • Kolaboranti, je načase zveřejnit průběh zdravotního stavu Václava Havla. 😅

    • "Rači né" Proboha už je klid

    • Zase kradeš nicky koblížku ?

    • Není třeba nic zveřejňovat, neb o průběhu zdravotního stavu pana ex.prezidenta jsme byli průběžně informováni.

      To jen zdejší rusácko-číňanské vlastžizrádné bestie potřebují pro své rejdy udržet co nejdéle tu podlou, prolhanou, křiváckou komouš.konfidentskou zpombí - jak=hosi zeMANa co nejdéle vestavu alespoň částečně živém a proto lžou jak když Halo noviny tisknou.

  • Agenta Bureše stav hradního překvapil...

    Bezva fór...

    Jsem zvědavá s čím vyrukuje Mynář...

    • Mynář možná překvapí, že mu utekla s přítelem Alex, když tak stále pracuje na lžích, jako nějaký Havlíček.

  • Horlivý  thajwanec zveřejní? Ale kdo se tě o takovou iniciativu Modrý skřete prosí? Proč tady vnucuješ informace kterou už dávno všichni vědí.A že jsi nebyl takový horlivec když si zubatá přišla pro tvého soukmenovce Kuberu? Jo hochu ty budeš kvalitní hyena. Navíc úskočná a zakrslá.

    • Okoune , to co ti ted klepe na okno neni vitr. To je ta zubata kterou sis privolal. Prej a bude ti prano okoune. Amen okoune. Spi jak chces , nevzpominame. 

    • vanhorne

      "Jo hochu ty budeš kvalitní hyena."

      Okoune, ze ty neznas to stare rceni: "Podle sebe soudim tebe", jinak bys mozna vice setril vzduchovymi bublinami.🤣

      • On mu tam Bureš zase pustí trochu jedu a bude chvíli klid.

  • Toto je názor většiny národa


    Fakt nejsem fanoušek Miloše Zemana. Přísahám. A už nedělám “politiku”. Ale napíšu teda status. I kdyby byl Miloš Zeman 5 minut před smrtí, popletenej a měl v sobě láhev becherovky. Pořád je 10x schopnější vykonávat ústavní funkce než Vystrčil. A má k tomu 100x větší mandát občanů.

    Václav Klaus ml.

    • "Většina národa " je tvoje přezdívka v hospodě Na růžku ?

      • 2.800 000 ty hospodo!!!!

  • jak je možné, že na 300 komunistických poslanců zvedlo ruku pro Václava Havla a kooptovalo nové demokratické poslance do Národního shromáždění. Jak si to s odstupem doby vysvětlit?

    To je i pro mne záhada. Museli přece vědět, jakým ochlastou Havel je. Museli vědět, jaký křivák to je. To se určitě neukázalo až později, když začali svá svědectví o této lidské trosce, vydávat ti, kteří s ním v tom disentu byli, kteří byli i ve vězeních, pravda, ne tak fešáckých, v jakých byl on. Takže vysvětlení? Prostě to nebyla žádná revoluce, ale dopředu připravené předání moci s tím, že bylo nevyřčeno i něco za něco. Zrada na lidu naší země. Také to potom podle toho fungovalo, absolutní binec. A rozkrádání v přímém přenosu 

    • Jojo. Mimo téma, ale vo tom to je! Ve zkratce: Vašek Šašek Veškrna uzavřel pakt s Mariánem Čalfou - prezidentskou funkci za nepronásledování členů KSČ. Lidovec Richard Sacher se pak postaral o likvidaci materiálů dokazujících členství spolupráci atd. Bývalí komanči a jejich posluhovači se rozutekli do všech demokratických stran. Pak přišel Kluk Klausů a veškerý majetek po komančích zprivatizoval do kapes převážně lidí s vazbou na minulý režim...atd. Nejsem volič ani obdivovatel KSČM a ANO, ale zdá se mi poněkud pokrytecké, drzé a opovážlivé, když lidé typu Lihoslav Kraďousek (kdysi zapálený svazák) dnes po 30-ti letech zlodějin poukazují na koblihářovu údajnou spolupráci s STB. Táákových tu bylo, akorát vůle pranýřovat a lynčovat tenkrát chyběla.

      • ...koblihářova spolupráce s StB...

        Nikoliv údajná...

        • josef.chmela

          Dej si pozor ať tě z toho netrefí šlak.

          • vanhorne

             "netrefí šlak."

            Pepicku spise si dej pozor ty. "Hyeny ze senátu útočí" aby tebe slak netrefil. Sundej tu paruku mas pod ni nejmin 110°F a rychle sup na 10 minut do lednicky. 🤣

          • Tak josefe tohle se ti fakt povedlo. Ty starobni duchodce v teplakach s vytahanou gumou a slevovym lahvacem vedle starozitneho PC , vecne vytocenej ze se divim jak to muzes vubec vydrzet ve svym silne pokrocilym veku. Podivej se na emana pepe. Chces takhle dopadnout ? O tebe zajem nebude , ani dedek janak/okoun ti epitaf nikde nezkopiruje. Mirni se pepco a radsi jdi hodit slepicim at se zklidnis . Vis ze si s tema slipkama vzdycky tak hezky popovidas .... 

            • josef.chmela

              Ty hlupáku, já jsem dávno za vodou a neskončím pod mostem jako řada hlupáků - voličů zdivočelých koalic a modrých ptáků.

              • Reakce na příspěvek:

                Nechtěl jsi pepco napsat pod vodou ? To vis ty jako starobni důchodce už si pletes pojmy . A vodu můžeš mít taky třeba na plicích . Roky už nás to máš .  Na tu tvoji pokrocilou demencí a senilitu taky jozífku fon roští. 

                • josef.chmela

                  Reakce na příspěvek:

                  To píše ten pravej dem..ent.

                  • Reakce na příspěvek:

                    Nezacinas starousku z rozcileni koktat ??

            • Nevotravuj kikino 😂

          • Není důvod...🙂

  • Děkuji řediteli ÚVN za zprávu pro Senát...

    A děkuji, že pan Vystrčil v " kostce" a pravdivě řekl, jak na tom hradní zdravotně je...

    Takže konec spekulacím o jeho zdravotním stavu...

  • Řešíte tu etiku, senát, Vystrčila...ale uniklo vám jedno... prezident Miloš Zeman se propil k demenci a nepomůže mu už ani svěcená voda.

    • Právě ta voda to všechno způsobila. Nějak se mu dostala do huby a ...,

      • Ty jsi fakt dospělý???!  Hrůza!

  • Vlastně to víme dávno. Ale teď je to konečně potvrzeno i přes lhaní hradní smečky.


    • Co je potvrzeno, že si učitel (thajvanec) hraje na mluvčího UVN. Jakou váhu má názor laika nad diagnozou pacienta.

      • Na mluvčího si hraje ta hradní sebranka...

  • J. Zemanovi přeji uzdravení, pokud je to možné nebo alespoň stabilisaci zdravotního stavu a aby mohl v klidu dožít v kruhu své rodiny a svých opravdových přátel.

    • K přání se přidávám...

      Co se zdraví týká, nikdy nepřeji nic zlého ani " úhlavnímu nepříteli"...

      • dzixy

        Koloběžko, zdá se, že jste s prezidentem Zemanem spolu pásli ovce,  a Zeman   zřejmě zapomněl nahnat ovce do koliby, jinak nevím kde jsi mohla to "úhlavní nepřátelství" nabýt. Ty jsi ale hvězda😎

        • Já vím, že je to nad tvoje možnosti, ale - zkus se zamyslet, proč jsou tam ty uvozovky...

          • Já jsem koukal, proč stále čumí na oblohu a hledá tam ty uvozovky. On myslel, že jsou to hvězdičky nad zeMANem.

    • Souhlasím. Já jsem totéž přál Zemanovi už před osmi lety a znovu a ještě víc před čtyřmi lety.

    • Plný souhlas, tak reaguje slušný člověk, Děkuji Vám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit