Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Kdo z vás je schopen vykonávat práci, když jste nemocní?

    • Skoro každý živnostík.

      • josef.chmela

        Dej si pozor ať se nepředřeš.  Pokud pracuješ i v nemoci, pak jsi špatný živnostník a měl jsi se lépe učit.

      • KIMCID

        Lžeš

  • Thajwanec interpretuje? V překladu to znamená - další zlovolná spekulace, aby byl vidět. Když jsem malý vlezlý prďola, tak ať se o mně ví. Modrý skřet nám tady zas předložil pořádnou porci své unikátní blbosti. Je nade vší pochybnost, že konkretní pasáž z lékařské zprávy nepředloží. Bude hrát soucitné divadlo na posledního spravedlivého.Jo komediante, ale tady není zájem o tvoje klaunské výstupy. Jééé to zas bude několik dlouhých dnů tajuplný jak Kapitán Nemo. To zas bude důležitý. Zas bude denně masírovat redaktory svými invazemi blbosti. Stačí přiložit k hubě mikrofon.

    • vanhorne

      "Stačí přiložit k hubě mikrofon".

      Co prikladas k hube ty kdyz nemas mic, kozi zadek a foukas?

    • Dědku představ si , teda jenom představ , ze by jsi jednou v životě dostal před tu tvoji hloupou hubu mikrofon ty .  To by bylo viď !? Těch nesmyslu co by jsi ze sebe dostal.  Dědku okoune . 

    • Okoune - koukám, že z tebe otrávená voda z Bečvy ještě vyprchala...

    • vanhorne

      "Když jsem malý vlezlý prďola,"

      A to se ti tak zalibilo, ze jsi u toho zustal. 🤣

    • Je konec soudruhu, je konec.

      Zazpívej si internacionálu a skoč do zdi.

  • Takže tu máme puč v přímém přenosu. Sněmovna má převahu, v Senátu (té údajné "pojistce demogracyje") mají ústavní převahu, Prezident je mimo hru....

    rok 48 v nových barvách, tam taky bolševici převzali moc a Beneš ještě ten rok skončil......

    • Přesně, všichni ti vysokoškoláci  ze senátu studovali za komárů a ten kdo se málo angažoval, měl problémy školu dodělat. Hlad po moci a zavázanost Ritigům a Blažkům je jasná. ODS a spol. se chce dorvat k předchozím pozicím . Čistky budou následovat, to je jisté.Před  89 tu bylo cca 1 mil. aktivních členů, myslí si někdo, že už umřeli!!!??  Jsou v senátu. Teď budeme všichni koukat jak vrátíme o 20 let zpět. Stroj času jak vyšitej.

      • A kolik těch vejšek máš ?

  • Fakta . Pan Prezident žije, neučinil žádný krok který by zavdál příčinu k dnešním spekulacím. Preziden je nemocen a léčí se. Komunikuje s úzkým okolím a nepřeje si ve větším rozsahu kohokoliv cizího informovat o svém zdravotním stavu. Příležitost odstavit prezidenta z řad senátorů a dalších je do očíbijící.  Tlachy reportérů mne vůbec nezajímají. Těšte se až se pan prezident uzdraví. To se vzteky pokálíte. Placení poskoci : Vystrčil, Tabery a další už mlčte. Vaše honba za senzací je  strašná.

  • josef.chmela

    Hyeny ze senátu útočí na člověka který se nemůže bránit. Když byl neschopný Havel, tak se nic nedělo ze stran pravicových hyen.

    • Když byl nemocný Havel - byli občané informováni o jeho zdravotním stavu...

      Jako hyeny se chová ta hradní sebranka...

      • Poznámka se netýkala informací, ale skutečnosti, že ani prezident Havel nebyl dlouho schopen vykonávat funkci a nikdo hystericky netlačil na jeho náhradu. 

        Teď je ale po volbách a tady je role prezidenta nezastupitelná a zdravotní stav komplikuje nastolení nové vlády. A noví hladoví mocipáni spěchají.

      • josef.chmela

        Ty blbko. Já nepíšu o informování, já se zabývám aktivací článku 66.

        • Podle toho jak oslovuješ dámu, je jasné, že jsi bolševický ho vado a primitiv.

        • O článku 66 tam nepíšeš ani Ň...

          Tak klídek...

          Příště formuluj přesně...

        • Pepco nic prosimte neaktivuj. Vis jak to dopadlo posledně když jsi chtěl ve chlive měnit žárovku. Museli přijet hasiči dobráci ze šesti okolních vesnic.

          • Kettling, na tebe spadlo to celé svítidlo, proto jsi tak blbý. 

  • Takze se zase ukazuje ze jsem mel jako vzdycky pravdu. Bures vedel jak to s emanem vypada uz pred par dny a tim padem si naordinoval dva pokusy sestaveni babkove vlady jak mu eman naprosto verohodne slibil. 

    Predpokladam v dohledne dobe vystoupeni fizla konfidenta slovaka burese a jeho prohlaseni , ze mu eman prislibil tech pokusu na sestaveni te srandy aspon 99. A dal mu na to ruku. Nebo obe. A zajedli to merunkovejma buchtama . Kdo se vsadi ze to tak nejak bude ?? 

    • Ale no tak odpade z DDR. Kdo by se s tebou skopčákem tady vsázel? Jak můžeš mít ty zdejší vyvrhel v něčem jako pravdu? Nikdo o tebe ani pohledem nezavadí. Tady jsi všem pro srandu. Už jsi se dovolil tady v redakci, že můžeš i dnes svinit místo koninama?

      • Tak tebe jsem fakt nemyslel smutnej odpade. O co by ses ty zebrackej nuzak taky vsadil. Kde nic není ani janak nekopiruje dedku prebytecnej i v hrobe.

  • Tohle už, eMANNE, nerozchodíš.

    • KIMCID

      Přej a bude ti přáno

  • Nedá se nic dělat. Když Zeman není zdravotně způsobilý, je nutno ho z funkce uvolnit a zvolit Andreje Babiše prezidentem. Když si to Vystrčil přeje, tak mu musíme udělat radost......😯

  • KIMCID

    A kdo z vás je když jste nemocní?

    • Co to jako ze prosím ? Tomuhle sifrovani rozumí zřejmě jen a pouze komunista ve vysluzbe okoun. 

      • KIMCID

        No asi jsi to přečetl ,rudá rohožko.

  • Celé to spunktoval Fišer s Pithartem a KYselou. Kysela pracuje jako dlouhodobý poradce senátu a od něho přišly noty jak sesadit prezidenta. Jenže v tom byl háček, protože když prezident vypovídal u soudu jako svědek, tak ho nebylo možné prohlásit za nesvéprávného . Proto pospíchal Kysela do UVN aby se zasadil o správné znění odpovědi na senátní dotaz ve věci zdravotní způsobilosti prezidenta . Jenže aby jste získali informaci o zdravotním stavu, tak potřebujete souhlas pacienta!!!  A tady  Kysela narazil. Tak musel dotlačit ředitele UVN aby zpráva měla toto znění . Mimo Kysely se pod tento podvod nechce podepsat žádný renomovaný právník , protože vidí ten podvod a snahu o sesazení za každou cenu. Je to tak trochu i naše chyba , že jsem dopustili aby se do senátu dostali tito zmetci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit