Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chce mi snad někdo namluvit , že když Havlovy vyoperovali půlku plic , že byl schopen vykonávat svou funkci ????   Min. měsíc mimo provoz a nikdo neaktivoval žádný čl.66 a to těch mrtvicí a vývodů bylo něúrekom. Ať je mu země lehká.

    • Rozdíl je snad jen v tom, že situace v zemi je nestandardní, rozjitřená po volbách. Vítězové jsou plní euforie a chtějí okamžitě řešit všechno a každého. 

      Hlavně spěšně do krmníků a v tom jim nemoc prezidenta brání. Ale i oni se dočkají. Jen klid. 

  • Takže tu máme puč v přímém přenosu. Sněmovna má převahu, v Senátu (té údajné "pojistce demogracyje") mají ústavní převahu, Prezident je mimo hru....

    rok 48 v nových barvách, tam taky bolševici převzali moc a Beneš ještě ten rok skončil......

    • Přesně, všichni ti vysokoškoláci  ze senátu studovali za komárů a ten kdo se málo angažoval, měl problémy školu dodělat. Hlad po moci a zavázanost Ritigům a Blažkům je jasná. ODS a spol. se chce dorvat k předchozím pozicím . Čistky budou následovat, to je jisté.Před  89 tu bylo cca 1 mil. aktivních členů, myslí si někdo, že už umřeli!!!??  Jsou v senátu. Teď budeme všichni koukat jak vrátíme o 20 let zpět. Stroj času jak vyšitej.

      • A kolik těch vejšek máš ?

  • J. Zemanovi přeji uzdravení, pokud je to možné nebo alespoň stabilisaci zdravotního stavu a aby mohl v klidu dožít v kruhu své rodiny a svých opravdových přátel.

    • K přání se přidávám...

      Co se zdraví týká, nikdy nepřeji nic zlého ani " úhlavnímu nepříteli"...

      • dzixy

        Koloběžko, zdá se, že jste s prezidentem Zemanem spolu pásli ovce,  a Zeman   zřejmě zapomněl nahnat ovce do koliby, jinak nevím kde jsi mohla to "úhlavní nepřátelství" nabýt. Ty jsi ale hvězda😎

        • Já vím, že je to nad tvoje možnosti, ale - zkus se zamyslet, proč jsou tam ty uvozovky...

          • Já jsem koukal, proč stále čumí na oblohu a hledá tam ty uvozovky. On myslel, že jsou to hvězdičky nad zeMANem.

    • Souhlasím. Já jsem totéž přál Zemanovi už před osmi lety a znovu a ještě víc před čtyřmi lety.

    • Plný souhlas, tak reaguje slušný člověk, Děkuji Vám.

  • Vlastně to víme dávno. Ale teď je to konečně potvrzeno i přes lhaní hradní smečky.


    • Co je potvrzeno, že si učitel (thajvanec) hraje na mluvčího UVN. Jakou váhu má názor laika nad diagnozou pacienta.

      • Na mluvčího si hraje ta hradní sebranka...

  •  zase manipulace!!!  UVN se veřejně nevyjádřila, její text (psaný) prezentoval nepřítel prezidenta , který si hraje na lékaře. Proč neudělá tiskovou konf. Zemanův osobní lékař??? Za prvé nemá souhlas pacienta, nechce s touto štvavou kampaní mít cokoli společného a tady se role hlásné troby ujal Thajvanec aby se zavděčil. Pokud bude prezident 3 týdny nemocen nic se neděje. Supy se slétají , žádná tolerance, jen hnus. Tak jako jste měli pochybnosti o podpisu na dokumentu , tak mám velké pochybnosti uvěřit , že diagnoza kterou překládá nějaký učitýlek je to co se tam píše.

    • Takovou zprávu musí dle mého názoru ne jeden lékař, ale  lékařské koncilium, které je pro takový případ jmenováno. 

      Objektivní zdravotní stav pana prezidenta p a t r n ě  neumožňuje dlouhodobě výkon funkce a je v pořádku, když začnou fungovat mechanismy Ústavy. 

    • To jsi vážně takový tupoun...?

    • vanhorne

      "překládá nějaký učitýlek je to co se tam píše."

      "(AKTUALIZOVÁNO, 18:34) Prezident Miloš Zeman není nyní podle vyjádření Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) ze zdravotních důvodů schopen vykonávat žádné pracovní povinnosti".

      Ty omezeny hlupaku, umis ty vubec cist? Asi ne, kdyz ti to nekdo jen tak halabala musel precist a urcite preskakoval radky aby toho nebylo na tebe tak moc.

      • Účelové vyjmutí frází z komplexní zprávy jednoho lékaře a prezentování svým cílů. Vím je to na tebe složité. Usnesení lékařského kosilia a jejich vystoupení před veřejností , jak říká diskutér  Jindřich to by byl počin hodný  tohoto aktu. Když budeš mít chřipku tak budeš taky nyní neschopen vykonávat žádné pracovní povinnosti. A do hlupáků nadávej svým parchantům.

        • erv, parchant jsi ty. Hrad má placeného!!! čvachtala Prasáčka a celou tu smečku, ale ti zásadně neodpovídali a potom lhali. Kdyby pan předseda Senátu toto neučinil, tak nevíme nic dodnes. O to jim hlavně šlo, kocour není doma, tak myši mají pré.

  • Agenta Bureše stav hradního překvapil...

    Bezva fór...

    Jsem zvědavá s čím vyrukuje Mynář...

    • Mynář možná překvapí, že mu utekla s přítelem Alex, když tak stále pracuje na lžích, jako nějaký Havlíček.

  • Řešíte tu etiku, senát, Vystrčila...ale uniklo vám jedno... prezident Miloš Zeman se propil k demenci a nepomůže mu už ani svěcená voda.

    • Právě ta voda to všechno způsobila. Nějak se mu dostala do huby a ...,

      • Ty jsi fakt dospělý???!  Hrůza!

  • soudruzi, soudružky a ostatní kolaboranti ...

    Je konec. 

  • Thajwanec interpretuje? V překladu to znamená - další zlovolná spekulace, aby byl vidět. Když jsem malý vlezlý prďola, tak ať se o mně ví. Modrý skřet nám tady zas předložil pořádnou porci své unikátní blbosti. Je nade vší pochybnost, že konkretní pasáž z lékařské zprávy nepředloží. Bude hrát soucitné divadlo na posledního spravedlivého.Jo komediante, ale tady není zájem o tvoje klaunské výstupy. Jééé to zas bude několik dlouhých dnů tajuplný jak Kapitán Nemo. To zas bude důležitý. Zas bude denně masírovat redaktory svými invazemi blbosti. Stačí přiložit k hubě mikrofon.

    • vanhorne

      "Stačí přiložit k hubě mikrofon".

      Co prikladas k hube ty kdyz nemas mic, kozi zadek a foukas?

    • Dědku představ si , teda jenom představ , ze by jsi jednou v životě dostal před tu tvoji hloupou hubu mikrofon ty .  To by bylo viď !? Těch nesmyslu co by jsi ze sebe dostal.  Dědku okoune . 

    • Okoune - koukám, že z tebe otrávená voda z Bečvy ještě vyprchala...

    • vanhorne

      "Když jsem malý vlezlý prďola,"

      A to se ti tak zalibilo, ze jsi u toho zustal. 🤣

    • Je konec soudruhu, je konec.

      Zazpívej si internacionálu a skoč do zdi.

  • Takze se zase ukazuje ze jsem mel jako vzdycky pravdu. Bures vedel jak to s emanem vypada uz pred par dny a tim padem si naordinoval dva pokusy sestaveni babkove vlady jak mu eman naprosto verohodne slibil. 

    Predpokladam v dohledne dobe vystoupeni fizla konfidenta slovaka burese a jeho prohlaseni , ze mu eman prislibil tech pokusu na sestaveni te srandy aspon 99. A dal mu na to ruku. Nebo obe. A zajedli to merunkovejma buchtama . Kdo se vsadi ze to tak nejak bude ?? 

    • Ale no tak odpade z DDR. Kdo by se s tebou skopčákem tady vsázel? Jak můžeš mít ty zdejší vyvrhel v něčem jako pravdu? Nikdo o tebe ani pohledem nezavadí. Tady jsi všem pro srandu. Už jsi se dovolil tady v redakci, že můžeš i dnes svinit místo koninama?

      • Tak tebe jsem fakt nemyslel smutnej odpade. O co by ses ty zebrackej nuzak taky vsadil. Kde nic není ani janak nekopiruje dedku prebytecnej i v hrobe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit