Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žumpa končí. ČR ho nepotřebuje a obešla by se bez něj s radostí i v minulosti (Bamberk, IPB, aféra Lidového domu, OKD a další a další miliardové průšvihy) potřebuje ho jen Bureš Mussolini alias nový Klement Gottwald, kvůli imunitě . *1* *1* *1*
  • Smetana za namalování tykadel havloidním zrůdám na plakátech dostal trest nepodmíněně a ta špinavá banderovská kur.a dostala jenom podmínku a vyhoštění, za chvíli ji tady máme znovu
    • xxx
    • Trest nepodmíněně dostal za VYHÝBÁNÍ SE SOUDU, ne za TYKADLA, kdyby tam přišel, dostal by akorát pokutu. Vy zemanoidi prostě lžete a lžete a lžete, až tomu nakonec sami uvěříte. *1* *1* Jako ten váš guru.
  • xxx
    • když se ti ale volá, tak jsi nevrlý vztekáš se a mluvíš sprostě. Slovem estráda na tel 723 983 963.
      • ... bliješ pořád dokola své dementní výmysly, holt nejprimitivnější blbeček na netu se nezmění :)))
  • Všem se omlouvám za to, že existuju ! Dnes jsem ale dostal za dobrou osobni hygienu přístup na internet a tak si to chci užít. Mějte se mnou, prosím, trpělivost. Na světě jsou horší věci než já ! ! !
    • xxx
      • ale tady nejsi žádný bijec. Jsi přeci Rudyn Hrebeňár z Ostrova, Lidické 1332, tel 723 983 963. Malý šedivý skřet který je v Ostrově za šaška.
        • ... jen tak na okraj, zbabělý blbe: kolik máš centimetrů? (nemyslím mozek, ten je u tebe jasnej)
        • ... cha cha cha, tvá demence je neskutečně krásná, moc si ji vždy užívám, ty ubohý kr*ple :)))
    • xxx
  • xxx
  • Můj nick zneužívá nějaký Zemanův volič, má trojku v žíle , jako jeho šéf a lže tak, že se Zeman za něj stydět opravdu nemusí *1*
    • xxx
  • xxx
    • Ovčák?
      • xxx
  • xxx
    • Zemanovci, no, co chceš po hlupácích?
      • xxx
        • *1*
          • xxx
  • Pan řidič Smetana dostal za namalovaná tykadla kriminál!!!
    Na prezidenta plive kdejaký ksindl či smradlavá femen s little vemen!
    • Prezident byl Havel, ne ta zbabělá prašivka Zeman, kterého rozhodí nahá baba tak, že neví, která blije!
    • Kanál je kanál, z toho se ani tento ještě 2- týdenní prezident Zeman nevymluví *1*
      • A ty jsi duševní mrzák multinick z tichcali.cz
  • fuj ten drahoš je slizký a falešný
    • xxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit