Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenom škoda,že se toho nedožil Hugo Chavés....
  • Kde se vzalo při předávání to honosné oslovení: ".........Jeho Excelence......?" Zaregistrovali jste to také?
  • Teeeeeeda... Jsou to kluci sikovni... Takovi skautici... *1* Predali si odznacky za "bobrika odvahy" a poplacali se po zadech... Takove divadlo... Ani jeden a ani druhy si zadna takova vysoka vyznamenani nezaslouzi... Jsou to jen stari dedci, kteri se odmenuji jako "opravdove osobnosti", ktere si na rozdil od nich takova vyznamenani zaslouzi... *16* *16* *16*
    • Nejsou to žádné odznáčky, za těmi metáli jdou preberendy
  • Když se nepochválím sám,nikdo to za mě neudělá! Ten chlap zešílí,až nebude středem pozornosti...
  • Ve švejkostánu je vše možné.
  • Tak si před stánkem s tureckým medem vyměnili třpytivá cankrdlátka, vyhonili si jak náleží svoje zbytnělá ega a finita la comedia--táhněte už oba do p----háje zelenýho
  • dávali medaile a ceny druzí, kam se pohnul......ovšem na mne všichni kašlou, tak si medaili udělíme s kámošem sami navzájem *4*
  • liguérééé.....jestli pro mne císařpán nemá medaili, tak je kus hovězího....
  • Tak to je mazec. Marně vzpomínám, zda se tyto a mnoho dalších činů nějak liší od minulého režimu
  • Pana prezidenta si všude ve světě všichni váží a dávají mu vyznamenání, doktoráty a jiná ocenění. Naštěstí i doma ho má většina obyvatel ráda. Blahopřejeme, pane prezidente, a hodně zdraví do dalších let, plných plodné práce. Vaši spoluobčané.
    • Hele, mluv jen za sebe spoluobčanko!!!
    • Co je to za Johanku, že se pasuje do role mluvčí za občany?
    • ale ještě více trapné.... *15* *4*
    • ty jsi ale pitomoučká, ty bys mu aji vlezla do postele (nemám slov)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit