Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím,proč nás pan Bican poučuje. On je ten nejchytřejší?
  • 0
  • Volím Drahoše a co vy?
  • 0
  • ObcanHavel
    Nikoliv, pouze se svojí trapnou napodobeninou, mohu li říct i nohsledem či následovníkem, zkrátka druhořadým poskokem. *5*
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Já jsem u voleb nebyl po roce 1989 před rokem 1989 jsem musel povinně.
    Ať si každý dá do urny co chce, já tam hodím po 30 letech Drahoše. Je možné, že to bude i jeho pohřeb, ale kdo chce tam pomozte mu tam.
  • to bude převeliká estráda v Ostrově. Spolehni se. A to jsou ve výhledu daleko veselejší taškařice. A pamatuj si. Nikdy s tím nic neuděláš. Není to nic osobního. Jen takové obveselení.
  • 0
  • nikam nelez ty zbabělý bijče. Tady zůstaneš! Mám chu't okopat malého šedivého skřeta z Lidické 1332, Ostrov.
  • 0
  • On je president a tvůj kandidát je prduch,který chce jen peníze je to mocichtivý dědek.
  • Dnes se nám hoch z Jablunkova opět vybarvil.Opět nedorazil na pozvání televize Barrandov.To muselo vypadat na AVČR za jeho osmiletého vladaření.Teď se nedivím,že tam nikdo nic nevymyslel a vodotoky peněz na platy nehorázné.My potřebujeme presidenta ne manekýna.Doufám,že se omluví i na ty dvě debaty,protože někoho vyzvat a pak se popopo.to musí být křivák na pochodu.Pro nás je Zeman borec,než taková rodina,která žvaní a napadá a nic nedokázal.Myslel jsem si,že Hilscher by byl lepší,ale nebyl.Tento pán nás již 2x urazil,proto je nevolitelný.
  • 0
  • 0
  • 0
  • ty jsi tady závislý na spílání cizím. V doma Ostrově s tebou nikdo nepromluví. Malý šedivý skřet je pro srandu okolí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit