Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdoví v kterém ústavu drahoše vyhrabali, třeba v Kroměříži je dobrý ústav
  • akademik je něco jako chytrý debil, sám si doma ani nazatluče hřebík, nemá žádné svoje názory, bude jenom papouškovat to co mu někdo nakuká, čí asi tak bude hájit zájmy, obyčejných lidí ne
  • Naši lidé utíkali, to je pravda, ale víte za jakých podmínek žili třeba v Traiskirchenu? Zeptejte se třeba Lenky Holas-Kořínkové, zda dostávala speciální jídelníček, 20 tisíc šilinků kapesného, kredit na telefonní hovory do ciziny, zda by měla z kapesného na nějaký "Smát Foun", jestli ji po izolaci umožnili práci herečky...
  • JiriDrahos
    Volím Miloše ZEMANA prezidentem ČR.
    Zeman bude hájit zájmy ČR a jejich občanů.
    Já jsem ani něměl odvahu jít s ním do diskuze na TV Nova.
    Z důvodu "časové tísně" *1* *1* *15* *3* jsem pohrdl 8,5 mil. voličů a tím jsem se totálně odepsal.
    ZEMAN NA HRAD! *14* *14* *14*
  • Přímá volba presidenta republiky existuje v mnoha zemích světa - má-li být president republiky opravdu reprezentantem státu, tak nemá, by dokonce - nesmí - být spojen s žádnou politickou stranou.
    Jen to mu umožňuje být "nad věcí".
    Zatím tomu tak nebylo - všichni presidenti od roku 1938 byli voleni na základě partajních smluv - ty partaje si je tak nepřímo zavázaly k prosazování jejich zájmů.
    I když v případě pana presidenta Zemana ty partajní zájmy tam jsou a byly panem presidentem "ošetřeny",
    zdá se, že pan profesor Jiří DRAHOŠ bude velmi nezávislý na politickém prostředí české kotliny a dokáže být nad věcí. Navíc má obrovské zkušenosti z presidentování ČSAV, kterou do loňska - a velmi úspěšně - vedl.
    Čili - bude přinejmenším stejně dobře pracovat v čele tohoto státu a navíc nebude zatížen stařeckou demencí (což píši jako diagnózu - nikoli jako nadávku), která se začíná u současného pana presidenta projevovat.
  • je chemika Kalouska kandidát, sám ho vyhrabal v Chemické Ústavu AV-ÚV-EU, k tomu snad ani není co dodat ! *1* *1* *1-
  • Volit Drahoše? To je už jen krok k legalizování zlodějů ve vládě: Kalouska, knížete,
    Fialy a dalších "pohobků" Klause. Žijeme již v neprávním státě s korupcí,vládou kmotrů
    a zaprodanců pro-evropských darmožroutů.
    ROZHODNĚ NE DRAHOŠE! *16* ROZHODNĚ NE DRAHOŠE! *16*ROZHODNĚ NE DRAHOŠE! *16*ROZHODNĚ NE DRAHOŠE! *16*ROZHODNĚ NE DRAHOŠE! *16*
  • Jó? A co na to Chocholoušek?
  • 2rybka
    proč jsem podle Vás lůza????To proto že nevolím Váš idol???Jak nízké!!!!!!!!!!!!Hlavně že píšete jako anonym *10*
  • Jsem zvědav, koho budou volit umělci, jejichž díla oplývají "kosodélníky s čárkou", undami, k.ko.ty, ču..ky, jestliže jsou zhnuseni jedním vyjádřením presidenta ohledně sovětské dívčí tanečně-orchestrálně-sexuální skupině Nezbedná "kočička", "Povstání v kočce"
    Já jsem byl rozčarován oním AKTEM v chrámu a "vpašováním" kuřete do pochvy! No, jak to vidíte vy, ostatní?
    Asi mám špatnou úroveň. Za celý život jsem toho přečetl spousty, domluvím se několika jazyky, ale AKADEMIKA, kterého mi servíruje bulvár, vyskakuje mi neustále do okna v počítači, a který se náhle vynořil z akademických kruhů-VOLIT NEBUDU.
    Intuice mi napovídá, že to není ten pravý. Stačí i jeho "Body language", je to prostě poznat, kdy mluví nepravdu a kdy lže, pardon, mluví.
    Ale těším se na Debatu, kde nás a Zemana ukamenuje svými vědeckými argumenty a jazykovými znalostmi. Myslím, že se 13 měsíčků-poradců dostatečně snažilo a doporučilo panu Drahošovi neříkat "Nevím" "Poradím se s manželkou" a podobné "výhovorky"- ako povedal Gustáv Husák.
  • Makak
    Proč se Drahoš totálně propadl v druhém kole voleb?

    Zeman proti Kontejneru: Drahoš zmizel, promluvila basa.
    Těžká honička Kavárny. Zabijácký mix podle Orwella.
    Ti, kteří vědí, co činí.
    Orel létat umí. Porazí "venkov" Prahu a zachrání kousek naděje?
    http://www.protiproud.cz/politika/3586-zeman-proti-kontejneru-drahos-zmizel-promluvila-basa-tezka-honicka-kavarny-zabijacky-mix-podle-orwella-ti-kteri-vedi-co-cini-orel-letat-umi-porazi-venkov-prahu-a-zachrani-kousek-nadeje.htm
    *5*
  • *1* *1* *1*

    (čínsky neumím, ale je to vtipná reakce *4* )
  • Je zde Babišem otevřená politická zrůdnost. A sice to, že stát je ovládán Kalouskem a jeho mafií. Tak jak chtějí zničit Babiše, tak chtějí zničit Zemana. Odhalení natvrdo: Kdo volí Jiřího Drahoše, volí ve skutečnosti Miroslava Kalouska budoucím premiérem, volí Karla Schwarzenberga jako mentálního guru, volí celou TOP09 včetně Kroměřížské výzvy a jako třešničku k tomu volíte Drahošovy poradce z Evropských hodnot, Petra Koláře a Jakuba Jandu! V podstatě se mafie začíná odkrývat. Zeman "utře" Drahoše v debatách. Tím ho ale může posílit. Natruc nerozhodní budou Drahoše volit. Nebo si nerozhodní řeknou, než takovou nicku, tak ať to ten Zeman na hradě dožije. Stejně zde není žádná známá osobnost. Ta by se měla vyprofilovat z nižších pater politiky a ne nějací sázkaři, nebo panáci nastrčeni z AV. Bude to těsné, ale snad lidé mají rozum.
  • Ovčáček a Mynář to jsou borci-ty náš stát potřebuje
  • Bohužel, ten pejsek už byl naservírován číské delegaci, jako čestným a vzácným hostům, s knedlíkem a zelím na sojové o máčce.
  • Jen bych doplnil ty české zájmy:

    那時,天下人的口音言 語,都是一樣。
    他們往東邊遷移的時候 ,在示拿地遇見一片平原,就 住在那裡。
    他們彼此商量說,來罷 ,我們要做磚,把磚燒透 了。他們就拿磚當石頭,又 拿石漆當灰泥。
    他們說,來罷,我們要建 造一座城,和一座塔,塔頂 通天,為了傳揚我們的名, 免得我們分散在全地上。
    耶和華降臨要看看世人所 建造的城和塔。
    耶和華說,看哪,他們成 為一樣的人民,都是一樣 的言語,如今既做起這事 來,以後他們所要做的事 ,就沒有不成就的了。 我們下去,在那裡變亂他 們的口音,使他們的言語, 彼此不通。
    於是耶和華使他們從那裡分 散在全地上.他們就停工, 不造那城了。
    因為耶和華在那裡變亂天下 人的言語,使眾人分散在全 地上,所以那城名叫巴別。 〔就是變亂的意思〕
  • Při včerejším přenosu Emanova monologu mě zaujalo jeho infantilní mrkání na moderátora, které mělo dokazovat jeho bájecnou, neurologickou pohodu. Jenom jsem, tedy , trnul zda nevyzve Korantenka k přeměřování údů.
  • Drahoše na Hrad!
  • tohle sy vimimislel sam ? ubožacké vogo
  • podpisem tzv.OPOZičNí sMLOuVy bylo vytvořeno nevídané korupční prostředí ,které bují až do dnešních dnů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit