Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo volí Karla, tak si nevidí dál než na špičku nosu. Stydím se předem za takového presidenta.
    • Zemana může volit jedině stejný póvl jako je on sám.
      • Knížete může volit jedině stejný asociální gauner jako je on sám. *1* *1* *1*
        • V čem vidíš jeho "sociální gaunerství"?
          • To že sedí ve vládě která ožebračuje většinu populace díky jeho stranickým soudruhům jako jsou Kalousek Drábek Héger.. naprosto stačí.
    • Stud tupce Tomáše nehraje vůbec žádnou roli.
      • Tvoje prázdná hlava naštěstí také ne Prdíku. *1* *1* *1* *1*
        • O tvé hlavě jsem napsal dost, nevysiluj se. Mám o tobě naprosto jasno.
          • Tvůj lékař ti tu větu jistě často říká. Není divu Prdínku. *1* *1* *1*
            • Jsi jasnej: Pod pozlátkem inteligenta je povaleč. Já to poznal hned.
            • V tom případě je na čase tam zajít. S tvou hlavou zdá se něco není v pořádku. *1* *1* *1*
            • Nebyl jsem u lékaře čtvrt století. Jak jsi na tom ty?
  • Lidé mějte rozum! Nenávistné komentáře svědčí o minimální toleranci. Kdo horuje pro spací vagon, který nedodělal školy a neumí česky je velmi zvláštní člověk. Nerozumím mladým, kteří se učí anglicky, jsou opojeni americkou kulturou a chtějí se učit německy. Němčina již není světová. Jazyk inteligence je francouština. Universální jazyk je angličtina. S ní se člověk domluví na celém světě - mimo Francii.
    Ve volbách jde o to, kdo bude a kam bude kormidlovat ČR. NĚMCI již zkoupili Sudety, mnoho našich podniků a již čekají na nové rozdělení Evropy.
    Navíc ten, kdo chce pracovat za velmi dobré peníze, tj. min. 4,5 tis. ERO + benefity, musí opravdu něco umět. Pokud o tom nevíte, tak existují lovci hlav, kteří typují talenty a přihrávají je zahraničním firmám. Lékaře do Emirátů, stavaře a geotechniky na N. Zéland atd. Tam se nikdo pouhým podlézáním neuživí.
    • Seš demagog těžkého kalibru, tutově komunista!
    • To jako když zvolíme Karla, tak přestaneme mluvit anglicky? Co to je za logiku? Zemanovskej demagogickej žvást, kdo myslí, tak na tohle snad neskočí.
      Já nechci pokračování vlády tunelářů, nechci, aby dál pokračoval komplot Klaus-Zeman, Íčko-Šlouf, Weigl, Hájek na Hradě atd.
      Konec tunelářům - volte Karla!!!
  • není to zbytečné? Masáž národa ze všech stran. Ani jeden nebude prezidentem ČR.Vždycky jenom půlky.Médiím a mládeži se opět podařilo národ postavit proti sobě.
    Kdopak se dnes přizná ,že volil Pea.ku, a Kalouska.Jak to je podobné .Dnes mně přišel mail od Ondřeje Vetchého , myslíte , že vystoupil zadarmo?Když jsem mu chtěl odpovědět , tak samozřejmě není možné , mail se vrátí.Nikdy již nebude prezident tak jako byl Masaryk , Beneš nebo Havel,kteří dokázali zaplnit náměstí , protože je lidi měli rádi.Když někdo řekne , že k nám do městečka přijede Zeman nebo Trautenberk , tak na náměstí přijde 30 lidí a to musí být ještě propisky zdarma.
    • Kolik máš propisek?
    • Ano jsou to vyhozené peníze.
  • Nevolil bych ani jednoho ale dědka, který již sotva otevře hubu a začne chrochtat neprezentuje krásnou českou řeč natož jakékoliv češství takového jako svého reprezentanta nechci.
    • Prezidentování není Puškinův pamětník, blbe. Zvykneš si.
      • Ale úřad prezidenta také není státní zaopatřovací ústav pro přestárlé šlechtice. *1* *1*
        • ).(
  • hlavne ze jsou ty volby svobodne..Dalsi fraska bude za nama a mistni mafie muze zit spokojene dal..Az nam bude zalezet na nasem zivote tak zacnem u sebe, svobodne, taktne, spolecensky a nejlepe se selskym rozumem se vztahem k prirode a blizkemu okoli..
  • Tak Kalousku, pořádně si Karla nadopuj ať to ještě naposledy vydrží. Na Hradě by tě už stejně stačila slintající figura, která bez přemýšlení bude plnit tvé rozkazy.
  • Jeden darebák jménem Kalousek nám bohatě stačí ve vládě. Rozhodně nepotřebujem jeho stranického šéfa pana knížete na hradě. *1* *1* *1*
    Zeman má svého Šloufa ale kníže má svého Bakalu Babiše Mrázka a další velkopodnikatele kteří okrádaj tento stát kde jen mohou..
  • Kdo je normální, volí Zemana
    • Nevím, jestli být hlupák a nevzdělanec znamená být normální. Možná v některých venkovských regionech :-)
      • Už nepiš. Primitiva, který se naváží do venkova, nelze brát vážně ani omylem.
    • Normalni M A G O R? *16*
  • Na foto vidím zchátralého dědka Karla, který vizuelně prezentuje zchátralost naší republiky.
    • Děkuji nebesům, že tvou fotku nevidím.
  • Slib prezidenta republiky zní: „Slibuji věrnost České republice....". Pro člověka takových bezprecedentních charakterových vlastností, jako je Schwarzenberg rozhodně nebude problém případně takovýto slib složit. A to přesto, že z jeho veřejných vystoupení rozumím, že:
    - hájí cizácké zájmy, především Sudetoněmeckého landsmanšaftu
    - považuje náš národ za národ se zločinnou minulostí
    - pohrdá občany této země, neb jim chce odepřít právo referenda
    - sám není občanstvím Čech, neboť jako člověk s dvojím občanstvím je kosmopolita
    (světoobčan) a jako takový prokazuje všechny jeho znaky viz : "http://cs.wikipedia.org/wiki/Kosmopolitismus ".) Z odstavce "Kritika"cituji: "Kosmopolitismus je postoj vzdělaných jednotlivců a jako takový byl předmětem kritik jako elitářský. Podstatnější námitka spočívá v tom, že kosmopolitismus přehlíží úlohu a význam jazyka: každý kosmopolita musí i tento svůj postoj vyjadřovat v určitém jazyce, který je někde srozumitelný a jinde nikoli. Člověk se do společnosti integruje především jazykem a pokud žije někde, kde „domácí“ jazyk neovládá, žije tam jako cizinec, případně turista a s místní společností může mít jen omezené a spíše povrchní vztahy. Pro mně je volba jasná. Volím Zemana.
    • Na to, koho volíš, ti sere pes. Tvé tapety nikdo nečte. Smiř se s knížetem, woe.
      • Podle sebe soudím tebe je tvé heslo. Každej není analfabet jako ty a tu tapetu si i dokáže přečíst. To koukáš PRDE co? *1* *1* *1*
        • Škoda slov. Jsi na dně. Čau

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit