Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Volíme Karla! Dovedete si na hradě představit toho tlačenkožrouta smrdícího cibulí a kořalkou?
    • Radko, kdy jste se se Zemanem tak zblízka setkala, že jste z něho cítila cibuli a kořalku? A čím voní Karlík?
      • Co nejdál od toho prasete!
        • porid si chlapa
    • Volis Karla, volis tedy Mirka, TOPku a celou soucasnou vladu. Volis soucasne reformy, volis vyssi dane, volis skolne pro sve deti bez zaruky kvalitniho vzdelani, volis suverenne nejvetsi korupci ve vladnich kruzich, ktera tu kdy byla. Volis sra*ky ktery tu jsou... Za tohle vsechno ma Karel spoluodpovednost a to je jen velmi slaby vycet. Tak jdi volit Karla, jdi, muzete se pak placat po zadech.
      • Velevazeny,vyzyvam Vas,abyste nepouzival cizi nicky!
        Tohle neni komunismus,kde se kradlo vsem a sobe!!!
      • Seš teda hóóódně blbej, když si pleteš Karla s Mirkem; asi vymytej mozek bolševickou propagandou.
        • Kdepak, Mirek s karlem jsou spojeni pupeční šňůrou. Respektivě, co Mirek nařídí, to Karel vykoná. Akorát se teď Mirek moc neukazuje, aby to Karlíkovi nekazil. Ale to ti zfanatizovaní nechtějí vidět.
    • Dovedeme *3*
      • Becher je podlej, zákeřnej lhář. kausa Olovo, Štiřín. A to co se svým kamarádíčkem klausem předvádí v kampani je obyčejnej hnus.
        Stop mafiím a tunelářům, já volím karla.
      • Dovedes si predstavit Zemana-jako prezidenta vyspele demokraticke zeme?
        Ja osobne ne!
        To jen v tomto state je mozne,ze se toto nechava volit.
        To vam nestacila ostuda s familii Pruzinskych?
        • No a teď si tam představ usínajícího dědy Karla. Nezlob se, ale když vynechám všechny ostatní argumenty proč ne knížete, zůstává jeho věk. 75 je postě už moc. *3*
          • Jeho dnešní rozhled a grácii nebudeš mít, ani kdybys žil 300 let, magore.
            • Karlíkovo rozhled a grácii bych nechtěl mít ani zadarmo. Těším se, až se vám na některé zahraniční návštěvě počurá v přímém přenosu. I když to asi nehrozí, když zcela jistě zvolen nebude.
            • Nesrovnávám se s knížetem já, ale pan Miloš Zeman a ten ji jistě má troubo *2*
          • Kralovne Velke Britanie je o 11 let vice...
            A je to velevazena dama nejen ve sve vlasti,ale i v cizine!
            • Na to Ti odpovim jednoduse-jsem v Edinburghu jiz 6 let-ted jsem z rodinnych duvodu doma 1/2 roku,tak vim,co se v UK delo a deje-napr.televizni prenosy.
              Takze nemas pravdu,ze by se o panstvi nestarala,nebo mene starala...Jinak temer vsechny premiery schvaluje kralovna.
            • Závidíš jí to moc, že, okopávaný šmejde.
            • To máš samozřejmě pravdu, ale královna v Británii nevládne a veřejně vystupuje skoro minimálně. To od našeho prezidenta se očekává trochu něco jiného než sedět na zámku a jednou za rok požehnat poddaným *1*
  • http://zpravy.idnes.cz/komentar-stefana-hriba-k-prezidentske-volbe-fz4-/zahranicni.aspx?c=A130123_163511_zahranicni_wlk
  • Vážně chcete, aby dál trvalo rozdělení moci, tzn. všech důležitých funkcí v politice i hospodářství tandemem Klaus-Zeman, na nižších patrech spojenectví Íčko-Šlouf, ČSSD-ODS?
    Karel je schopen tohle narušit. proto se ho Klausovi tak bojej.
    Komu se dosavadní styl líbí, ať volí Zemana, má zaručenou spokojenost. Mně už tuneláři a spol. s.rou - já volím Karla.
    • Ano ukončeme pravicový marasmus po roce 89. Je jasné, že levice ovládne po příštích volbách prakticky vše. Z logiky věci vyplývá, že kdyby se snad někomu potom podařilo popohnat privatizační zločince k odpovědnosti, pak mějme prezidenta, který je z těch klícek zase vypustí- přeci na to má amnestii. A Schwarcenberg je k tomu ideální pojistka.Mimochodem, přeci při jiném ražení by nebyl stabilní člen současné vlády, která snad o svých záměrech přesvědčila každého.
    • No Íčko bych spojoval spíš s Topolánkem. Kupodivu jste zcela zapomněl na Kalouska. S kýmpak ho asi lze spojovat? Toť otázka pro vás, co jste nějak zapomněli, že Karel je aktivním členem vlády, která má na krku nejvíce korupčních skandálů.
    • Ještěs zapomněl na ruskojazyčné mafie, co stojej za Becherem.
      Lidi, tohle chcete? Vždyť tady měl plný zuby Klausovštiny každej, s kým jsem mluvil už 10 let, a teď volíte Klause v bleděrůžovým?
  • Karel je nejlepsi, jdeme do toho, jasne, urrrraaaaa. Zvolte Karla... a budete se divit. Vic nez si myslite...
    • Už se těším, až se bude to hloupé nedochůdče zeman vztekat. Ten vepřík zeman totiž neumí prohrávat! Těším se na sobotu odpoledne. A doufám, že ten ožrala z vysočiny na vždy zmizí z politiky a z obrazovek!
      • Dnes jej uvidíš naposledy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit