Přejít na výpis diskuzí

Při vážné nehodě na Liberecku zemřeli čtyři lidé. Pátý bojuje o život

28.5.2012 22:45
15 příspěvků

AKTUALIZOVÁNO. Tři mladí muži a žena zemřeli dnes po půl sedmé večer při nehodě Škody Octavie u Hrádku nad Nisou na Liberecku. Zraněného pátého účastníka nehody převezl vrtulník na řízené ventilaci do liberecké nemocnice. Řekl to krajský ředitel záchranné služby Stanislav Mackovík. Policisté odhadují,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někde jsem četl docela zajímavé a pravdivé moudro. Lepší jet tak, abych byl v šest doma, než tak, abych byl o půl šestý v márnici. Přeji příjemný den bez nehod a takovýchto tragických zpráv...
  • uprimnou sostrast jo vsem znamym lidem i rodinam mirek dvorak
    • A další informace sokolíku. Nebyli připoutaní a co se alkoholu týče, je v šetření. Tak co mi k tomu řekneš?
  • Já jsem tam měla kamarádku
    • Hmm. Smutný. Ale co my s tím. Můžeme být šťastni, že nezabyli dobytci pubescentní někoho nevinného. Tachometr se jim zastavil na 140...Není co dodávat. Asi to chtěli mistři světa.
      • blbecku kdybi se to stalo tobe co a mel si tam kamarady ze vole *16* *16* *16* *16*
        • Mimochodem. Komu tykáš bryndálku uslintanej.
        • ...mě se to stát bohužel může. Ale pouze v případě vinny takovýchto omezenců, kteří jedou 140 mimo dálnici a ještě to neumí. Nemyslím si, že bych svoji 90km jízdou mohl zabít 4 lidi a přizabít sebe. Víc prostě nejezdím, i když na to mám jak vlohy, tak auto. Tady se prostě víc jak 80-90 jet bezpečně nedá. Nad 100 už nemůžeš chytráku říct, že jedeš bezpečně. Provoz, kvalita silnic, zvěř a v neposlední řadě takoví tupci jako jsi ty a oni. Budiž jim zem lehká. Pá
      • ja sem tam taky mel sve kamarady procccccc zrovna oni uprimnou soustrast
        • Příteli. Tak byly pod vlivem alkoholu. Co mi k tomu řekneš teď? Hm? Ještě se ptáš proč zrovna oni?
        • Ty se ptáš proč? Chceš to slyšet? *1*
  • Proboha, lidi, jezděte opatrně! Někdy to vypadá, že se řidič přímo "těší" na rakev.
  • Musel jet jako šílenec. Mladý nezkušený, ale "mistr světa". Rychle žil, rychle jel, rychle umřel. Dárce orgánů! *8* *9* *13* *10*
  • také není rozpáraný o strom, ten dal někomu čelo
  • Na fotografii je VW Passat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit