Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příteli. Tak byly pod vlivem alkoholu. Co mi k tomu řekneš teď? Hm? Ještě se ptáš proč zrovna oni?
  • A další informace sokolíku. Nebyli připoutaní a co se alkoholu týče, je v šetření. Tak co mi k tomu řekneš?
  • Mimochodem. Komu tykáš bryndálku uslintanej.
  • Někde jsem četl docela zajímavé a pravdivé moudro. Lepší jet tak, abych byl v šest doma, než tak, abych byl o půl šestý v márnici. Přeji příjemný den bez nehod a takovýchto tragických zpráv...
  • Ty se ptáš proč? Chceš to slyšet? *1*
  • ...mě se to stát bohužel může. Ale pouze v případě vinny takovýchto omezenců, kteří jedou 140 mimo dálnici a ještě to neumí. Nemyslím si, že bych svoji 90km jízdou mohl zabít 4 lidi a přizabít sebe. Víc prostě nejezdím, i když na to mám jak vlohy, tak auto. Tady se prostě víc jak 80-90 jet bezpečně nedá. Nad 100 už nemůžeš chytráku říct, že jedeš bezpečně. Provoz, kvalita silnic, zvěř a v neposlední řadě takoví tupci jako jsi ty a oni. Budiž jim zem lehká. Pá
  • uprimnou sostrast jo vsem znamym lidem i rodinam mirek dvorak
  • blbecku kdybi se to stalo tobe co a mel si tam kamarady ze vole *16* *16* *16* *16*
  • ja sem tam taky mel sve kamarady procccccc zrovna oni uprimnou soustrast
  • Hmm. Smutný. Ale co my s tím. Můžeme být šťastni, že nezabyli dobytci pubescentní někoho nevinného. Tachometr se jim zastavil na 140...Není co dodávat. Asi to chtěli mistři světa.
  • Já jsem tam měla kamarádku
  • Proboha, lidi, jezděte opatrně! Někdy to vypadá, že se řidič přímo "těší" na rakev.
  • Musel jet jako šílenec. Mladý nezkušený, ale "mistr světa". Rychle žil, rychle jel, rychle umřel. Dárce orgánů! *8* *9* *13* *10*
  • také není rozpáraný o strom, ten dal někomu čelo
  • Na fotografii je VW Passat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit