Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tak se nezadlužujte,nejezděte načerno atd.Já pak pudu pracovat do fabriky,ale svoji neschopnost nesvádějte na exekutory,,Když exekutoruji nějakého zoufalce,také stoho nemám radost,ale dluhy se musí platit a lůza co se krčí za dávky v hmotné nouzy si to musíuvědomit. *5*
 • Mému spolupracovníkovi který jel na černo před 5 lety a dostal pokutu 200kč,následně přišla exekuce na 14000 tis,mě poslal svaz pojistitelů za nezaplacené 2 roky za přívěs za OA 24000kč.Prostě tento stát už neví jak brát lidem a dělá z nich bezdomovce,stydím se za to že jsem se tu narodil a nebo jsem se měl za mlada někam odstěhovat.Pravdou je že za komančů jsem nebyl boháč ale v klidu jsem si žil a skoro jsem neviděl lidi u popelnic,dnes je i na popelnice fronta a někteří lidi bydlí i v lesích je to ostuda a jsem zvědavej jak to tady v té společnosti dopadne na jednu stranu jsem rád že už nejsem nejmladší a mám už odžito.
 • Místo exkutorů zavest ručitelé, tak jak to bylo za socialismu. Ručitelé si pujčujíciho pohlídají, aby dluh zplácel., opačne exekutoři nemají zájem o zplácení.. To by jim vzalo zisky. Grebeníček vám to potvrdí.
 • Chcete-li si stěžovat , jaks Vámi exekutoři zacházejí, jděte si stěžovat ČSSD a Zemanovi, ti jsou autory tohoto nelidského zákona:
  Předpis č. 120/2001 Sb.Zákon o soudních exekutorech a exekuční činnosti (exekuční řád) a o změně dalších zákonů. Ze dne 28.02.2001.
  Vláda Miloše Zemana (22. července 1998 – 15. července 2002), menšinová vláda ČSSD – 74/200 křesel; tolerance ODS – 63 křesel (tzv. opoziční smlouva).

  *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
 • Britské marxistické listy si, jak už je, počínaje šmudlou Marxem,u marxistů obvyklé, pletou dojmy a pojmy. Byla to socialistická vláda, podporovaná komunisty, která dala exekutorům moc porušovat zákládní lidská práva, nedotknutelnost obydlí, právo na spravedlivý soudní proces a zcela neomaleně podpořila lichvu. V Rakousku Vám Erste dá hypotéku na 1% úrok. Na to, aby byly v ČR stejné podmínky,(včetně mezd a dotací) jako v ostatních zemích EU se mají, do krve, bít poslanci v Europarlamentu. Od toho tam jsou. Místo toho pan Ransdorf, když zrovna nechrápe, tak se v Europarlamentu akorát zapíše, a zdrhá jako zloděj. *12*
 • Lidičky,na co si stěžujete.Vždyť žijete v kapitalismu.To jste chtěli v 89 a rádi věřili podvodníkům,kteří Vám nakukali ráj na zemi.Podotýkám že jsem měl u KSČ červený vykřičník.Ono se to žije,když nám někdo půjčuje(říkal feldkurát),ale když se překročí hranice je zle.V této společnosti ,pokud si musím půjčit,musím mít v hotovosti min.3 splátky v záloze,neb nikdy nevíte co Vás čeká.
 • Tak jak přijde vlna exekucí, měla by přijít také vlna úmrtnosti exekutorů neboť tuto práci může vykonávat jen dobytek.
 • po rozkradeni veskereho narodniho majetku nasleduje rozkradeni majetku veskereho naroda a vyvrazdeni vsech.
 • Pravda je, že mnoho exekutorů se chová spíše jako drancující žoldáci, Pravda je, že naprosta vetsina exekutorů se chová spíše jako drancující žoldáci
 • Normální banka se snaží s klientem dluhy řešit, pokud tedy komunikuje a teprve když není jiná možnost tak to řeší exekucí, napr. zabavuje ci skupuje veskerou pudu a vodu v Africe, na Ukrajine a prichazi to do dalsich zemi, viz cirkevni zlodejna.
 • stát deklaroval jistotu práce pro slušné a pracovité lidi, ale v praxi bohužel vidíme, ze slušní a pracovití jdou jako první.
 • Já mám již 5 let exekuce za cca.600 tis. Ani jednou se nestalo,že by nějaký ten dement,například Vrána,Podkonický a spol. mne dostal a to si žiju, panečku....Stačí to jen umět!
 • Kouření není až tak nebezpečné jak se uvádí na krabičkách a v médiích. Je to účelová propaganda, aby byl důvod ke zdražení cigaret a tabáku, a následnému rozkradení takto získaných peněz. Nikotin dokonce působí proti Alzhaimerově a Parkinsonově chorobě (ví to každý lékař, ale nesmí to říkat nahlas). Marihuana má také léčivé účinky a podívejte se na ten "odboj farma-firem", které by ztratily odbyt svých neúčinných a předražených mastiček.
  Co se týká bydlení je to tragedie, která spočívá v kapitalismu zavedenému v roce 89, místo svobody a demokracie. Půjčkou se to nevyřeší, protože není jistá zaměstnanost. Jedinné řešení je obnova socialismu, soběstačnosti a plánovaného zemědělství a průmyslu.
  NIKDY NENÍ POZDĚ, POKUD NEPADAJÍ ATOMOVÉ BOMBY !
 • No víte cali, máte samozřejmě pravdu v tom, že dluhy se mají platit (i když u nás to pro ty největší dlužníky až tak neplatí). Ovšem v čechistánu si zase jedna skupina udělala z vymáhání dluhů velice lukrativní činnost, kde opět jde jen o zisk a ne o to vymoci dluh a přitom ale dát dlužníkovi ještě nějakou šanci na důstojný život. Pravda je, že mnoho exekutorů se chová spíše jako drancující žoldáci a když do jejich drápů jednou spadnete nemáte šanci úniku. V podstatě dluh nikdy nemůžete splatit neboť odměna exekutora a neustále nabíhající úroky ho učiní nesplatitelným. Tak vás přinutí platit mu do konce svého života. Paradoxně nároky věřitele budou uspokojeny až na posledním místě. Takže zbývá jediné, vstup do ilegality, tzn. nemít žádné oficiální bydliště, žádné oficiální zaměstnání, žádné oficiální příjmy. A nebo vzít provaz a najít si nejbližší vhodnou větev.
 • Přestaň blbě kecat, nikomu by nevadili exekutoři jako takoví, protože jsou jistě potřební, ale lidem vadí jejich až příliš časté přehmaty. Je to dáno tím, že z nich politici udělali beztrestné soukromé podnikatele, bez možnosti je kontrolovat, s pravomocemi většími než policie, soudy a s oprávněním používat státní znak, což je vše světová rarita. Takových nezodpovědných lidí o kterých píšeš je stále méně přesto exekuovaných přibývá a to je známkou toho, že exekucemi jsou exekutory účelově postihováni i lidé co nic nikomu nedluží. Prostě exekutorská mafie spolu s advokátními kancelářemi mnohé dlužníky vyrábí jak na běžícím pásu za účelem vlastního zisku.
 • Proč lidi nadávají na exekutora ,který k nim příjde.On si nepůjčuje! Pokud se někdo dostane do finančních problému z vlastní hlouposti nebo si nedokáže spočítat své výdaje tak je trotl. Kolik lidí si půjčuje na blbosti a jiné věci které nutně nepotřebuje. Půjčky u nebankovních společností s obrovským úrokem . Normální banka se snaží s klientem dluhy řešit, pokud tedy komunikuje a teprve když není jiná možnost tak to řeší exekucí.
 • V tomto zlodejskem rezimu,je lepsi nic nemit,aby si vyzirkove nemeli nac delat zalusk...Lide se tezce dostali k bydleni,dreli na stavbe domu,aby mohli mit rodiny,uchovavali si pamatky svych blizkych,pro dalsi generace a dnesni vyzirkove,supi,na nic nehledi a berou lidem penize,okradaji je,klamou,kde se da..Same reklamy podvodnych pujcek,aby lide vic trpeli,reklamy na same leky...,filmy leta stare,vyrazene,vse porad dokola,caste urvane reklamy,lakadla na braky,oblbovani lidu,nyni uz i kg na vyrobcich,aby vydelali kc ,u slev navysi hodnotu a cena je pritom stajna a nekdy i drazsi...Udelali z lidi blbce,ktere klamou,okradaji...Driv by co se deje dnes,bylo tvrde trestano,lumparny.Driv byla pece o lid,aby bylo vic lip,prehled byl o vsem,hlidala se bezpecnost lidu a ouradi pracovali,ne ze lid vse vyrizuje si sam,i kdyz jsou laici,museji si sami dohledat dokumenty,co by meli delat ouradi,kdyz jsou placeni,ne jen brat od lidi penize...Lide neznali urednich veci,se dostavaji do krizi z neznalosti,nebot nejsou skoleni,jsou laici a pak hrozi exekuce a je samy problem..Panum bordel,neprehledno vyhovuje,ziskavaji tak lehce penize a tezi z tezke situace lidu...Je to hnus tato doba,zlate casy driv,kdy lide zili v klidu,bylo vseho nadbytek,levne,ne jen akce z letaku a lide si mohli zivot lip usporadat,co jim vyhovuje...Nyni stale ode vsad hrozi nebezpeci..,paraziti zemi,lidem dale skodi..Bude vetsi bida,krize,lip uz nebude...
 • ostapkotab
  sto bodou jednal bych uplne stejne-toto svinstvo lze pouze a jenom zabijet !!! *1*
 • Exekutoři to je strašná mafie. Prodají Vám barák v hodnotě 2 miliony kvůli dluhu a to to svému kamarádovi za pár korun a Vám ještě dluh zbyde. Děs běs. *10*
 • Nesnáším supermany co se veřejně chvástaj jací jsou Rambové, ale v reálu stejně bývají pokrytci a zbabělci. Neznám tě, ale možná, že jsi mezi těmi namyšlenými trouby opravdu výjimkou a křivdím ti. V tom případě se omlouvám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit