Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Dnes v noci se mi zdál sen o zemi, kde jsem vyrůstal před 50-ti léty. Ta země už tu dávno není – je jen v mých vzpomínkách. Dnes vám mládež ani za nový IPhone 5 neuvěří, že se tehdy člověk vyučil a nastoupil do fabriky (bez výběrového řízení...) a pak dostal podnikový byt, kde si založil rodinu. Pravidelně dostal každých 14 dní výdělek (zálohu a výplatu a nikdy se nestalo, že by nebyly peníze – dnes je zcela běžné, že vám platí i s půlročním zpožděním...). Skoro vše podstatné bylo skoro zdarma – vzdělání od mateřské školky až po VŠ, zdravotnictví (nestalo se, že by vás nechali na holičkách s odkazem na vyžebrání peněz pomocí nějaké nadace protože rozpočet s vaší léčbou nepočítá...). Lidé neznali, co je to strach o práci. Nikdo vás z práce nevyhodil a důchod byl skutečným zajištěním stáří (neexistovaly žádné ÚP - prostě nebyly potřebné). Je pravdou, že nebyly plastová okna, neexistovali exekutoři, nebyly zateplené domy a topilo se tak, že až poskakovaly záclony, nebylo potřeba zastaváren, tunel znamenal pouze a jen pozemní stavbu, ve vládě neseděli tuneláři a kmotři, zdražovalo se o pár procent jednou za 10 let a hlavně byli lidé šťastní – v hospodách se sedělo celé odpoledne u muziky a nikdo neřešil rozkradené eurodotace...). Málokdo měl dluhy. Pokud je měl, tak je vždy splatil, protože práci měl každý jistou. Nikomu nesebrali střechu nad hlavou za nezaplacenou jízdenku v ČSAD – což je dneska úplně normální. V obchodech sice nebylo k mání 20 druhů margarínu (nikdo neměl potřebu jej mazat na chleba jako dnes), nejedly se zplesnivělé sýry a sirupy byly z ovoce a nebyly plné chemie a éček... Chodilo se v trenkách a ne ve slipech a nikoho nenapadlo, že společenským oděvem za pár let nebude oblek ale tepláková souprava se znakem výrobce přes celá záda. V televizi nebylo tolik programů, reklama byla 5 minut denně a komentátoři ráno nesdělovali lidem informace a zároveň si ve studiu u toho nedělali praženici a s plnými ústy nepřáli dobré ráno. Každá vesnice měla fotbalové hřiště, kde pobíhali místní mladíci za míčem, dnes postávají u budky s pivem a do žil si píchají pervitin, kvůli kterému vás klidně i přizabijí, pokud na něj nemají. To co nám v 1989 roce slibovali jako svobodu cestování je ve skutečnosti zlodějský systém kvůli němuž lidé opouštějí své děti a emigrují, protože zde není práce a tak naši vysokoškoláci utírají řitě německým důchodcům a v Anglii myjí nádobí s pákistánským negramotou a naše vláda tunelářů si mne ruce jak to tady to Česko vzkvétá... Lidé jsou čím dál víc naštvaní.
  • Jó kmotře, svatá pravda. Ale zase jsme se nechali podvést, zase jsme si nevážili dobrého bydla. Já jsem rád, že alespoň polovinu života jsem prožil před rokem 89, v klidu, dostatku a šťastně. Upíři, kteří již téměř 25 let vysávají naši zem, se teď chystají i na její obyvatele. Co s tím, sebrat ještě nějaké ty zbytky hrdosti a bránit se nebo jít tupě se sklopenou hlavou jako ovce na porážku
   • Jak znám českou náturu, tak si u politických debat dají u piva přes držku ale kmotrům se u nás na odpor nikdo nepostaví (ani já...). Přitom třeba takoví Rumuni a Albánci to nedávno celkem zdárně předvedli špinavcům a podnikavcům z romanova ČEZ-u
 • Každá smlouva o (ne)bankovním úvěru by měla začínat takto:
  1) Jsem si plně vědom, že i nepatrná vypůjčená částka mne může připravit o veškerý majetek, udělat z mé rodiny žebráky, nebo mne dohnat k sebevraždě.
  2) Beru též na vědomí, že poskytovatel půjčky má jenom jedinný zájem, a tím je zisk pro sebe, tedy pro své vedení a majitele.
  3) Dále jak je uvedeno ve smlouvě...
  • A nic by se nestalo, protože kuřáci taky hulej a mají na krabičce hrůzné nápisy. Hulej proto, že jsou závislí. A lidi když si nemohou jinak pomoci, tak si na bydlení musí půjčit, takže jsou taky závislí pak na bankách. *11*
   • Kouření není až tak nebezpečné jak se uvádí na krabičkách a v médiích. Je to účelová propaganda, aby byl důvod ke zdražení cigaret a tabáku, a následnému rozkradení takto získaných peněz. Nikotin dokonce působí proti Alzhaimerově a Parkinsonově chorobě (ví to každý lékař, ale nesmí to říkat nahlas). Marihuana má také léčivé účinky a podívejte se na ten "odboj farma-firem", které by ztratily odbyt svých neúčinných a předražených mastiček.
    Co se týká bydlení je to tragedie, která spočívá v kapitalismu zavedenému v roce 89, místo svobody a demokracie. Půjčkou se to nevyřeší, protože není jistá zaměstnanost. Jedinné řešení je obnova socialismu, soběstačnosti a plánovaného zemědělství a průmyslu.
    NIKDY NENÍ POZDĚ, POKUD NEPADAJÍ ATOMOVÉ BOMBY !
 • Zlata doba driv,kdy se komousi starali o chod ekonomiky,lidi,aby zde bylo vic lip.nyni je vsude bordel,aby nebyl prehled a lip mizely penize...a lidem se kradli v exekuci lip domy,co pani lide ozebracuji a delaji tak podminky,aby lidem bylo hur a jen tahaji z lidi se same penize atpod.Dnes ouradi jen natahnou ruku a obcane plat a obcan si musi sam delat ourednicke prace a i kdyz je laik,musi dohledat ruzne informace,co vse ma platit,vymery domu atpod.,co by meli delat ouradi sami,jsou placeni a klient pouze zaplatit dan apod...Klientovi ale ouradi daji hodne papiru k vyplneni a starej se,dohledej si vymery domu,abys zaplatil dan...Obacana to stoji cas s dohledanim,musi si vzit volno v praci a nikdo mu nezaplati ourednicke dohledani,co nezna,chce jen zaplatit dan,aby mel vse v poradku...Nedivim se,ze to lidi odrazuje a delaji ruzne intriky,aby se zbavili papirovani,co by mel dalet ourada...Vsechny povinnosti,starosti,se prenesli na lid a ouradi jen cekaji s natazenou rukou na placeni penez.Panum bych dala test,zda sami umi vyridit placeni dane,bez svych poradcu,kdyz uz ty ruzne nesmysly proti lidem vymysleji...,at si zkusi,co to vse odnasi na vlastni kuzi...
  • No jo, ale lidé si to sami v listopadu zrušili, nikoli, že by jim to rušili komunisté. Ty demonsrace v listopadu byly masívní a nešlo proti nim bojovat, protože komunisté by museli zabíjet podvedené lidi, pracující a to komunista nesmí nikdy udělat a také to nudělal. Zabíjeli a věznili také, právě takové, co dnes vládnou. Takže tady vidíte, koho si náš lid sám vyvolil za svého přítele. Pak ať ale dneska nenařííká. Měl šanci tenhle bordel zastavit hned v počátcích a namísto toho šel svojí bídě naprpoti sám !!!
 • Ale když jsou zadlužené banky tak jim dluh uhradí stát ( občané) nebo jim půjčí bez
  úroků zatímco vedení si dále rozdává královské odměny.
  Lidi se zadlužují protože nemají práci a podnikatelé jim neplatí plat ale almužnu ze
  které se nedá důstojně žít natož z ní zabezpečit rodinu. Proto tu finanční supové
  kteří půjčují na úroky a exekutoři kteří si dokonce sponzorují politické strany mají pré.
  Do roku 89 měl každý byt práci a manželskou půjčku od státu takže těchto finančních
  zločinců kteří těží z lidského neštěstí nebylo třeba.
  • Ano, když jsou banky zadlužené, tak to zaplatí daňoví poplatníci ,novodobý fenomén - kapitalizace zisků a socializace ztrát. Když přijde věrchuška o práci tak dostane trafiku někde jinde a dobře placenou, protože má přece hypotéku a tu musí splácet, zatímco lidé dole když přijdou o práci , končí na pracáku, u exekutra a pod mostem. Doufám, že konečně lidé prozřou a do těch ulic vyjdou. Všichni jsme si rovni, ale někteří z nás - věrchuška, je zatraceně rovnější.
   • Ta "rovnost" je jenom kec pro oblbování, protože ono to hezky zní. Lidé si fyzicky nejsou rovni, někdo je slabý a zdravý, druhý nemocný a slabý, někdo inteligentní a jiný retardovaný, nejsou si rovni ani sociálně, někdo je bohatý, druhý průměrný a poslední je chudý bezdomovec atd. Je jasné že v sociální oblasti, si ten bohatý zajistí úplatkem vítězství ve sporu s průměrným, či chudým...Celá ta "rovnost" je jen náboženská lež, že "před bohem jsme si všichni rovni", ale to také není pravda, protože bůh existuje jenom jako víra a nikoli reálná spravedlnost. Je to církevní lež, aby se lidé nebouřili proti těm, jak píšeš"rovnějším", takže církev je jenom spojencem boháčů, protože odkládá řešení těch lidských nerovností někam na posmrtný život, který přes veškeré slavné výzkumy Dr, Moodyho a spol je zase jen placenou lží. Mluvil jsem s několika lidmi, kteří prodělali klinickou smrt a ptal se jich, zda ciítili lásku a teplo v tunelu do nebe, hahaha, nikdo z nich si nepamatoval nic, teprve až když jej lékaři "vrátili do života, pocítil bolest. To je přirozené, a odpovídá to tomu, co ti lidé při návratu údajně ucítili jako "dopad duše do těla" a následně bolest - byli v bezvědomí a proto samosebou nemohli nic cítit, ale jejich ještě živé mozkové neurony při nedostatku kyslíku bouřlivě vytváří podvědomé sny a představy...Ale takovým lidem se psychicky uleví, je to přirozená "milosrdná lež", a oni se pak nebojí umírání a smrti...což je jediný pozitívní efekt těchto báchorek...
 • Od roku 2014 bude ČR přejmenována na ČEKR

  To je nějak v "demokratickém, svobodném, právním a prosperujícím státě špatně nebo ne ?, když je za rok 800.000 až 1.000.000 exekucí v deseti miliónovém státě ??? Násobkem 10 let - statisticky vzato, za trvání prosperujícího kapitalistického mafiánského režimu, tak na každého občana ČR, děti a kojence v inkubátoru za svoz komunlního odpadu a nemociční poplatky nevyjímaje vycházejí cca. 2x exekuce.
  Nazývejme proto nově od roku 2014 naši prosperující republiku - Česká Exekuční Koncetrační Repubika "zkráceně" : ČEKR.
  Jen pro srovnání, vládnocí garniturou napříč a politickým spektrem stran vzniklých z Občanského Fóra, včetně masmédií kritizovaném socialismu bylo těchto exekucí několik stovek za rok.
  Občanům už to dochází, že je to asi v prosperujícím, svobodném, demokratickém a právním státě nějak špatně (nebo, že by v tom spočívala ta správná demokracie a spravedlnost ???), když se kriminalizuje chudoba a vytváří uměle otroci dluhů. Odpovědným vládním činitelům, renomovaným legislativcům to zřejmě nedochází, nebo nechce dojít z důvodu dobrého byznysu, že z uvedených statistik ale i z jednotlivých kauz, kdy například za 0,-Kč pohledávky + kapitalizovaného úroku zprodlení ve výši 18,-Kč je vedena exekuce ve výši cca 19.600,-Kč.
  Z uvedeného vyplývá, že asi nebude chyba na straně většiny občanů tohoto exekučně koncetračního státu, ale zřejmě ve záměrně špatně nastavených společensko-ekonomických podmínkách ze strany vládnoucí garnitury za posledních 25 let. V této souvislosti se Vás občané ptám: Nenapadá Vás myšlenka, že je tím vlastně ohrožena bezpečnost, funkčnost a prosperita státu, no a ve svojí podstatě se už nejedná o proklamovaný právní ale bezprávní stát ?
  • Tak nedávno jsem pátral po menších informacích.Konkrétně co jsou zač a to exekutoři a soudy 1.stupně.Tak exekutor spadá do podnikatelského subjektu a je veden pod obchodní firmy či společnosti.Jinak řečeno,obchodník.Do této kategorie spadá i insolvenční správce.Tedy,jsou vedeni v obchodních rejstřících a používají státní moc.Soudy mají svá IČa a bankovní konta u ČSOB a.s.Jsou vedeny pod značkou Firma či společnost,která má povoleno "soudit" od občanských sporů až po trestní a vynášet rozsudky.Samo je už poznat že si nahrávají do rukou.Tak nevím kde sem a na co si hrají.Myslím že už je načase jim dát jasně,zřetelně a jednou provždy najevo,že pro takové "podnikání"tu není a nebude místo a ukončit to řádění a rabování na obyčejných lidech !!
 • My si z té začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy vzpomínáme, že když přišla pseudorevoluce v 1989, tak jsme neprotestovali, protože se nám zdálo, že se změní to špatné a to dobré zůstane. Většina z nás byla jak opilá svou nezlomnou vírou, že bude přece líp. Pak, když se všude privatizovaly malé obchůdky, které většina podnikavců vydražila, aby záhy rozprodala skladové zásoby a nábytkové vybavení a do měsíce s politováním vše vrátila a vůbec nic se jim nestalo, protože prý byla „díra v zákoně“, jsme se tomu jen pousmáli a říkali si, na co všechno ti lidé nepřijdou. V kupónové privatizaci nás podivné morálce učila parta z husákovy věštírny spolu s Krejčířem a Koženým. Pak přišla česká cesta privatizace a kolem začaly ty pravé nefalšované „tunelové rejdy“ (co trvají dodnes...) a my naivně čekali, že ti zločinci skončí v base. Omyl. Oni v base neskončili dodnes, ale za to statisíce zaměstnanců těch firem skončilo na ÚP a pak na sociálních dávkách. Pak nám předvedli Pružinskyj se Zemanem svou oposmlouvu a ukázali kam až lze dovést pověstnou českou vyčuranost. Zdálo se nám tehdy, že přece musí být líp. Pak se objevil mladičký ajznboňák a sliboval nám, že to myslí s námi upřímně a tak mu většina uvěřila. Nemyslel to upřímně, ale po odchodu z politiky zázračně zbohatl právě díky upřímnosti těch českých podnikavců a tunelářů. Pravičáci nám vlastně rozkradli republiku přímo pod nosem, Pružinskyj všechny zloděje omilostnil a zbytek státního majetku přepsali na pánbičkáře a za odchodu si z nás dělají prču originálním způsobem (tolik kritizované PS VB se nahradilo Asistenty prevence kriminality a místo VUML-u tady máme CEVRO) a jak to tak vypadá, tak už vůbec nikoho nezajímá, co si o tom myslí obyčejný občan. Něco je sakra špatně.
  • Zapomněl jsi dodat že to říkával váš štajgr. Ale jinak máš absolutní pravdu.
 • Přečtěte si novinky cz. Tam je zvláště odporný exemplář těchto hyen. Už je skutečně načase začít bránit své majetky a životy jakýmkoli způsobem!!
 • Jó exekutor je rizikové povolání. On i takový exekutor někde bydlí, v něčem jezdí, má rodinu. A takový zoufalec, kterého pan exekutor připraví o vše a který už nemá co ztratit? Nikdy nevíte, co může udělat.
  • Co by udělal? Nic! Čeká, co udělají ti druzí. Přeci se za ně nedá zavřít.. Vždycky máte co ztratit.. třeba hezký západ slunce, nebo naopak co dosta.. lůžko na cele plné Romů.. *12* *12* *16*
   • Dříve nebo později někomu nervy ujedou až bude vyhazován z bytu nebo z domu na ulici. A pozorovat západ slunce je sice hezké, ale s prázdným žaludkem a v zimě pod moste, to ten zážitek tročku kalí. Naopak v base bys měl veškerou péči, teplo, všechna práva a troufám si říci, že bys byl za hrdinu jak u spoluvězňů, tak u bachařů, kteří se se svými mizernými platy mohou do spárů exekutora dostat coby dup.
   • Jo, ano, ale faktem je, že dříve či později vznikne reálný IV. odboj...protože vládní a bankovní teror narůstá a jednou se kotel přetopí a vybuchne... Banky samy tomu napomáhají - sám denně dostávám nejméně deset nabídek úvěrů a přesvědčování, jak jsou výhodné. A k tomu ještě asi dvacet nabídek úvěrů od nebankovního sektoru... Proč mysíš, že jsem nikdy nejel na takovou tu "předváděčku šmejdů" ??? Protože by ty šmejdy museli odvézt v rakvích !!! Přece se nenechám pak zavřít kvůli takovému dobytku ...Takže je klidně zatím jen vymažu...je to za chvíli a klid.
  • To máš pravdu, ale nikdo jej přece nenutí, aby dělal zrovna exekutora. Dělá ho proto, aby se co nejvíc podvodně napakoval - také pro celou rodinu. Takže musí také počítat s tím, že je někdo zastřelí. Ne, že by naši lidé chtěli zabíjet, ale v zoufalství proti bezohlednosti exekutora jinou volbu brzy mít nebudou - až to nakonec může skončit i občanskou válkou, či partyzánským terorismem , nebo podobně...Jako v Irsku či jinde, nějaká parta se dá dokupy, nazve se "osvobozeneckou" a už to pojede. Cožpat toho na světě není dost a dost ??? Proč by to nezačalo i u nás ??? Každému jednou dojde trpělivost...Staré heslo" Lépe v boji zemřít, nežli v otroctví žít" stále platí,jenom je zde skryto - zatím....
 • Co jsem zažil největšího šmejda, který kradl neoprávněně v mém bytě /žádnou exekuci nemám a neměl jsem/ je Vrána z Přerova.
 • Tak nezapomínejte ovčánkové jak dostali trafiky Tluchoř a spol. tři ODSáčtí "mušketýři", kteří měli hypotéky a museli je přece splácet , tak se vždy pro ně nějaká ta trafika najde a takto to mezi sebou provádí bezmála už čtvrt století, aby nedej bože nepřišel k nim exekutor. Zatímco když vy přijdete o práci, jste na pracáku, práce není a exekutor zvoní u dveří a vy skončíte pod mostem. Na vlastní kůži ochutnáte jak jsme si všichni rovni a jak máte stát na vlastních nohách, jak to kdákalal slípka Deutschlandová v předvolebním klipu pro ODS a všichni šmejdi z této zlodějské strany a sami nic jiného nedělali, než , že dojili ze státního vemene, ani svátky nedrželi a na vlastních nohách se nikdy neudrželi. Ani to raději pro jistotu nezkoušeli , ovšem keců z nich na toto téma padalo více než dost. Je na čase si to plně uvědomit a něco s tím udělat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit