Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Syrské děti patří do Sýrie. Přestaňme do Sýrie posílat naše NATO vojáky zabíjet.  Přestaňme materiálně podporovat válčící "rebely", jinými slovy, teroristy. Začněme okamžitě s odvoláním sankcí proti Sýrii. Tamní nejen malé děti potřebují jak léky, tak potraviny,a další věci k životu. 

  A vůbec, přestaňme s tímto neskutečně amorálním pokrytectvím a slova humanita a solidarita naplňme konkrétními činy. V místech problémů, nikoliv jinde! Vytvářením nových problémů u ničeho dobrého nedosáhneme. Leda ohrozíme naši evropskou existenci se vším všudy. Dílčí negativní projevy přece vidí každý. 😈

 • Jestli to budou samí inženýři, doktoři a vědci, proč ne!

 • Jsem zděšen z některých zachraňovačů všeho živého na světě. Zatím stále ještě platí tzv. "přirozený výber", prostě někteří tvorové nemají dáno.... Ať je to zapříčiněno neodpovědností jejich rodičů či počasím . Čím více se budeme blížit k rovníku tím více bude klesat úspěšnost potomku dožít se zralého věku.

 • ČR je suverénní stát a né žádná charita. O výsledky své kolonialní nadvlády se má starat jejich majitel.

 • Jen je klidně přijměte. Do dvou týdnů budou všechny v Německu. Objeví se tatínek, bratr, dědeček a 24 bratranců žádajících o sloučení rodiny. Jen maminky tak nějak zůstaly doma. 

 • Sirotci mohou vypadat i takto: https://www.youtube.com/watch?v=1HlFvxlz74E&feature=youtu.be

  Rozdat jim kalachy, tak je to jasná odnož nějaké teroristické organizace v akci. Nikde ani žena, ani starý člověk, ani dítě. Pouze mladí muži, cca 16-30 let!!! KDO je k nám poslal?  Proč nebojují tam doma? Proč se o svou vlast a svobodu nijak nesnaží? 😈

 • Připlula lodička, uprchlíci vyskákali ven, rozutekli se, nebo šli do fronty na menáž a...na pláži zůstali malí opuštění dětští sirotci. Když už pochybuji o jejich schopnosti najít si převaděče, toho zaplatit, a odplout do neznáma, tak jak mi někdo vysvětlí, že ty malé děti OPUSTILI podruhé (!!!) i jejich dospělí "spoluuprchlíci" ze stejné země?!

   Zaslouží si takové lidské hyeny azyl?! Anebo v prvním okamžiku "převzetí" do péče v očekávané evropské bohaté zemi, se okamžitě najdou rodiče a plno příbuzných, kteří pochopitelně mají nárok na "slučování rodiny"?!  Těch nejasností je tady strašně mnoho.

   A tak malé děti, ženy a staré lidi klidně přijměme, ale, žádné pozdější slučování rodin, žádní dospělí muži! Ti ať bráni svou vlastní zemi!!!!😈 Nečekaně nalezení příbuzní si mohou "sirotka" převzít v jejich zemích, toho tam rádi dopravíme. 😈

 • Vůči demagogii, myšlenkové zvrácenosti a drzosti je zapotřebí zaujmout zásadový a pevný postoj. Nelze neustále přijímat davy migrantů s tím, že si je rozeberou dychtiví opatrovatelé z jiných států a budou je příkladně hýčkat na základě vytváření privilegované kasty migračních nájezdníků. Řecko by už mělo skoncovat s politikou bezbřehého přijímání nekonečných davů migračních nájezdníků v rouše uprchlickém. Merkelovské migrační šílenství nemůže trvat do skonání světa. Naše republika zaujímá vůči migračnímu třeštění střízlivý a racionální postoj, který se pochopitelně nelíbí nepřátelům demokracie. Řecko by mělo vracet migranty zpět do Afriky. Řecko zatím stále participuje na faktické kyvadlové taxislužbě pro migranty mezi břehy Afriky a Evropy, Řecko tak v maximální míře uspokojuje privátní zájmy pašeráckých gangů a předáků neziskovek, které se podílejí na zločinné činnosti převaděčských gangů. 
 • 40 ''nezletilych'' bez doprovodu - ten ve velkem poctu dorazi pozdeji...

 • Jen prstíček strčíme, trochu se ohřejeme a hned zas půjdeme..Velmi poučná pohádka !..Nejdříve naši lidé.,potom přímí sousedé hned okolo.. a nakonec teprve ti ostatní., další a cizí..Do té doby.."Nakakat" !..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit