Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • takové ty 40-leté děti které tvrdí že jim je 15 ??

 • V okamžiku kdy bychom vzali jakéhokoliv migranta, tak bychom byli pod tlakem, že když jsme vzali jednoho, tak můžeme vzít i další. Ať je klidně vrátí tam, odkud se do Řecka dostali. A pochybuji, že tyto takzvané děti prchali samy. Pravděpodobně jejich rodinní příslušníci jako krysy čekají, že až se jich někdo ujme, že se k nim přihlásí a budou chtít s nimi. Takže nasrath.

 • Ať si je vezme ústav pro nezávislou žurnalistiku, pro takový obrovský ústav to jistě nebude problém.

 • V čem vidíte problém? Jsou tu tisíce sluníčkářů, kteří by mohli konečně přestat vychovávat nás ostatní dospělé v Čechách a něco kromě keců udělat. V individuální adopci jim nikdo bránit nemůže. 
  A ty děti za to, že mají zbabělé a hnusné rodiče prostě nemůžou. Oni je zneužívají, oni je používají jako štíty, prostě jsou to ubohá stvoření. 

  Kde je církev svatá - matka naše? Má miliardy od státu, tak ať činí milosrdenství!! Jen nevím, jestli by z toho někteří z nich (pedálkové) neměli až zvířecí radost.

  Tak se Sluníčka a preláti ukažte. 

  • Nebojte. Vy to nevidite, ale rodin ktere se prihlasily ze se v pripade uspechu v jednani o deti postara, je dakrat vetsi nez pocet sirotku o kterych se jedna. Vychazim z roho co vim od iniciativy Cesi pomahaji. Ja naopak mam jinou zadost na spravne Cechy jako jste vy- vemte k sobe alespon jedno ceske dite z detskeho domova. Ukazte se.

   • josef.chmela

    Sluníčkářský demagogu. Jistě jsi taky tzv. "demokrat". Jdi, s tou svou demokracií, do pr....

   • Dobrý den pane Huberte, jako správný Čech jsem se svou paní - a myslím, že dobře vychoval svoje dvě děti. 

    Tu roli beru jako štěstí a šanci a jsem vděčný, že jsem to mohl udělat. 

    Takže navrhujete společenskou dělbu? Jedni budou děti "vyrábět" jako zdroj sociálních dávek pro hru na automatech, pro své cigarety a perník (přizpůsobiví) a my, nepřizpůsobiví tyto děti budeme vychovávat? 

    Dobře, to je Váš návrh. Já se svou firmou spolupracujeme s jedním dětským domovem a na jejich účet od nás chodí každý rok dvakrát šestimístné částky. Nechci za to nic. Chápu, že jsou lidi, co mají v životě štěstí víc a nebo míň a že to štěstí není v penězích. 

    Myslíte, že správný Čech se pozná podle toho, kolik dětí adoptuje z dětských domovů? někteří "správní Češi" z toho mají dnes dobrý business - to také víte? 

 • Jen je klidně přijměte. Do dvou týdnů budou všechny v Německu. Objeví se tatínek, bratr, dědeček a 24 bratranců žádajících o sloučení rodiny. Jen maminky tak nějak zůstaly doma. 

 • Vůči demagogii, myšlenkové zvrácenosti a drzosti je zapotřebí zaujmout zásadový a pevný postoj. Nelze neustále přijímat davy migrantů s tím, že si je rozeberou dychtiví opatrovatelé z jiných států a budou je příkladně hýčkat na základě vytváření privilegované kasty migračních nájezdníků. Řecko by už mělo skoncovat s politikou bezbřehého přijímání nekonečných davů migračních nájezdníků v rouše uprchlickém. Merkelovské migrační šílenství nemůže trvat do skonání světa. Naše republika zaujímá vůči migračnímu třeštění střízlivý a racionální postoj, který se pochopitelně nelíbí nepřátelům demokracie. Řecko by mělo vracet migranty zpět do Afriky. Řecko zatím stále participuje na faktické kyvadlové taxislužbě pro migranty mezi břehy Afriky a Evropy, Řecko tak v maximální míře uspokojuje privátní zájmy pašeráckých gangů a předáků neziskovek, které se podílejí na zločinné činnosti převaděčských gangů. 
 • Sirotci mohou vypadat i takto: https://www.youtube.com/watch?v=1HlFvxlz74E&feature=youtu.be

  Rozdat jim kalachy, tak je to jasná odnož nějaké teroristické organizace v akci. Nikde ani žena, ani starý člověk, ani dítě. Pouze mladí muži, cca 16-30 let!!! KDO je k nám poslal?  Proč nebojují tam doma? Proč se o svou vlast a svobodu nijak nesnaží? 😈

 • 1. Tereza Engelová pro Ústav nezávislé žurnalistiky .........Tedy pro svého nadřízeného, který HP vyrobil. 

  2. V článku je několik neúplných-nekorektních informací: 

  Babiš odpískal vybudování domova pro syrské děti, ale proto, že mu bylo sděleno, že tu výstavbu provedou syrské firmy, které si vyčíslily náklady na trojnásobek těch, které by měly české firmy. Takto to sdělil Babiš médiím.

  Paní Šojdrová prý uvedla, že ty děti byly prověřeny.  Jenže,  ne našimi příslušnými orgány. A v tom je velký rozdíl.

  Za další, ty děti bez doprovodu nejsou z pohledu jejich zemí původu žádné děti. Protože v 15 letech je chlapec už mužem. A devítileté děvčata mohou být manželkami. 

  Pokud ty děti měly tu schopnost a dovednost, peníze, apod, aby se dostaly do Řecka, měly by mít schopnost vrátit se domů. V tomto jim určitě Řecko vypomůže. 

  Ohánět se humanitou je laciné. Humanita se přece nesmí zvrhnout v něco, co už není možné. Nelze pomoci všem a, na to Evropa nemá ani prostředky, ani kapacity.  Pomoci můžeme, v místech kde existují problémy. Jinak se na jejich území ničeho, co by vedlo ke zlepšení, nedosáhne. Začít bychom měli v tom, že nebudeme vojensky zasahovat, nebo podporovat  vývoj v jejich zemích. Protože ty jejich náboženské a klanové rozepře jsou vyloženě jejich "kulturní problém". Diplomacie ano, zbraně ne! Jinak tam budou válčit do skonání věků. A vyrábět sirotky, jak ty pravé, tak ty falešné. 

  Takže, nechci,aby do Evropy přicházely miliony těch, kteří jsou Evropě nebezpečím. Nejsou to děti, jsou to v drtivě většině mladí zdraví muži. Vysláni za džihádem a naším sociálním systémem. Zabránit tomu lze, v každém okamžiku. A "zítra" se bude muset vykonat i to, co včera bylo ještě "včera" pro mnohé nemyslitelné.  😈

 • 40 ''nezletilych'' bez doprovodu - ten ve velkem poctu dorazi pozdeji...

 • Jen prstíček strčíme, trochu se ohřejeme a hned zas půjdeme..Velmi poučná pohádka !..Nejdříve naši lidé.,potom přímí sousedé hned okolo.. a nakonec teprve ti ostatní., další a cizí..Do té doby.."Nakakat" !..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit