Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/412197-bin-ladinuv-syn-vyzval-ke-svrzeni-saudske-vlady.html
  • Ahoj zlejBTWtrolle, koukám, že jsi opět vybrousil nové nicky ? pěkné *3*
   • Miloš Flus,avasta,pan Krabs těžko říct kdo je pod tvojim nickem? ty moulo co vidíš všude zlého trolla *7*
 • ... vždy potěší, když zoufalý primitiv bez špetky fantazie použije mé objevné slovo "bijec" :)))
 • Ty C. S čínou se vy komouši často oháníte ale už neřeknete že.
  1. Čína se ekonomicky zvedla až poté co přijala západní tržní model ekonomiky a zavrhla nefunkční sovětský ekonomický model který číně přinesl jen chudobu a hladomory.
  Čína je komunistická už jen podle jména a podle totalitní vedoucí úlohy komoušů.
  Jinak děti rudých papalášů a běžní občané si dopřávají západní radovánky - mobil, cestování po celém světě atd. Za sovětské éry lidem nedostupné že.

  A ty Pavlíku Caligulo nyní Pamele s pořád stejnou barvou za jménem. Zase jsi neřekl také B - že na potravinovou pomoc má právo každý občan USA který bere méně než 31 000 !!! dolarů měsíčně - takže: Čili podle jejich měřítek by ji brala v Rusku tak odhadem 95% populace protože ruské platy jsou oproti USA mizerné.
  • V rámci souvislostí jsi jaksi neřekl, že amerika kradla, krade a loupí po celém světě. Pokud se stát vzepře americké zlodějině, tak jej vojensky a demokraticky rozbombardují. Příkladů máš desítky. Loupí vystudované mozky, protože nechtějí platit vzdělávání. Jejich jediný bůh jsou peníze, které když nejsou tak si je vytisknou, však je svět zaplatí. Pokud s nimi někdo osobně nesouhlasí, tak ho zavraždí a jdou si do kostela pro rozhřešení. Tato pokrytecká filosofie urychluje rozpad civilizace a ničí homo sapiens na zeměkouli. Takže ty máš hlavu, ale v ní zrůdně myslící mozeček.
   • Nejlepší vědecké mozky z celého světa odvházejí do USA protože tam dostanou největší platy a nejlepší podmínky k práci.
    To že vaše východní EUropa může nabídnout jen nízké mizerné platy protože 40 let budovala zcela nefunkční sovětský model ekonomiky je váš problém. Ne USA.
    • A o vzdělání Ruský vadisi pomlč. USA vaše Rusko poráží na hlavu.
     To není rusofobie, ale rusoreálie. Západ zkrátka nabízí kvalitnější vysokoškolské vzdělání než moskevská říše. Přesvědčivě to dokazuje nejnovější pořadí pěti set nejlepších univerzit na světě sestavené univerzitou v Šanghaji.

     Normální člověk usiluje mít pro sebe to nejlepší. Já sám vyhledávám prodejny s kvalitními potravinami, oblečením, obuví, elektronikou atd. Vietnamským tržištím se zásadně vyhýbám. Kvalitní vzdělání je přitom pro člověka klíčové, protože ono je zásadním předpokladem pro nastartování zdárné profesní kariéry. Je známou věcí, že absolventi Harvardu, Yale, Princetonu, Cambridge, Oxfordu apod. bývají v životě úspěšní a diplomy z těchto prestižních škol jím otvírají cestu k nejlepším místům.
     Odborníci z univerzity v čínské Šanghaji sestavili žebříček 500 nejlepších světových univerzit za rok 2016. Číňani nemají důvod stranit Západu proti zbytku světa a tak ho považujme za objektivní. Není překvapením, že první místo obsadila Harvardská univerzita a americké univerzity mezi dvacítkou nejlepších výrazně převažují. To je ovšem dlouhodobá záležitost. Letos se mezi dvacet nejlepších mimo USA dostaly pouze prestižní anglické školy v Oxfordu, Cambridgi a Londýně a proslulý Technologický institut ve švýcarském Curychu.
     Z Ruska je Moskevská státní univerzita na 86. místě. Sankt-Petěrburská státní univerzita se v žebříčku nachází na 301-400 místě. Více ruských vysokých škol se do šanghajského pořadí nedostalo. Pro informaci Karlova univerzita se umístila v rozmezí 201 – 300 pozice.

     V tabulce bezkonkurenčně převládají americké univerzity. Lepší než Rusové, jsou v této oblasti Švýcaři, Britové, Němci, Izraelci, Švédové, Francouzi a další.
     • No jistě když to USA neukradne tak to koupí *7*
      • a proto kradou patenty viz kontaktní čočky
      • Ty ruskej hlupáku.
       Normální pracující občan jde za lépe placenou prací.
       USA nabízí lepší finanční podmínky než tvé prašivé chudé Rusko.
       Proto špička ve vědeckém oboru odchází z celého světa do USA.
       Tak nezáviď Ivane a raději si udělejte pořádek v tom vašem ruském komunistickém chudobinci ze kterého každým rokem odcházejí tisíce lidí za lepším životem do USA a EU
  • No a co? Je fuk co čina udělala na to že to jsou komáři jim západ nestíhá.
 • Poslední reakce zvířátko. Potravinové lístky pro chudé se rozdávají v USA, nikoliv v Rusku. Spletl sis světadíl i století. Tak už pa kašpárku.
  • Hmm, nejde o potravinové lístky, ale o poukázky na jídlo. Je to lepší než rozdávat dafki, které by se prolily hrdlem. A v Rusku se nemohou rozdávat, protože by za ně dotyčný nic nedostal a mohl by si s nimi tak akorát vytřít "píp".
 • Za zmínku stojí citace z Dějin Ruska 20. století, dílu I., které editoval Andrej Zubov. „Dělník v Petrohradě si v roce 1913 mohl za průměrnou měsíční mzdu koupit 314 kg chleba, v roce 1932 jen 13 kg, masa v roce 1913 43 kg, ale v roce 1932 jen 7 kg, másla v roce 1913 18 kg, ale v roce 1932 jen 3 kg atd.“

  Nutno dodat, že v Rusku byl teprve v letech 1935 – 36 zrušen přídělový systém na potraviny, tedy čtrnáct a patnáct let po skončení občanské války. To přesvědčivě dokazuje fakt, že Rusko životní úroveň většiny svých obyvatel za socialismu nezvýšilo. Dobře se v něm žilo jen úzké skupině komunistických papalášů. „Rusko odstranilo cara, ale nikoliv carismus,“ prohlásil T. G. Masaryk. Jak je ovšem patrné, v éře posledního ruského panovníka z dynastie Romanovců Mikuláše II. na tom byli dělníci lépe než za Stalina.
  • To je asi stejné jako NOVÉ EUUSA presentované dějiny Druhé světové války- lži, falsa a vymývání mozků. V naší neobjektivní vylhané a prolhané ČT můžeš shlédnout tyto "doccumenty" o tom jak jedině s Hitlerovským Německem bojovali západní státy a lže se o jejich zásadní roli v tomto konfliktu. Český dabing je ještě pokřivenější a smrdí exkrementy západních zadečků.
  • Čína vyslala do vesmíru první kvantový satelit.Jak to ty komunisté dělají *7*
   • No marx-leninské učení přitom sotva použili. *2*
    • *15* dobrý
 • Komando ruské tajné služby zabilo v obytném domě v Petrohradu čtyři údajné severokavkazské extremisty. U Moskvy pak dvojice útočníků, pocházejících ze Střední Asie, zranila dva policisty. Oba útočníci byli zastřeleni.

  Multikulti na ruský způsob.: D
  • Již konečně piš pod stejnou přezdívkou a ne každých 5" pod jinou.
 • Jak to bylo s Krymem

  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/schneider-lez-coby-evropska-hodnota/
  • jak to byl s Krymem ví celý svět, není třeba číst ruským bolševikem dotované plátky, které jsou určeny jen pro primitivní část obyvatel
   • no ještě si jo tak přečíst abys věděl co tam píšou.ale to bys asi musel číst umět *7*
 • Sláva míru na Krymu. Pryč s kyjevským okupantem Donbasu!
 • Fanatici po pravici, fanatici po levici polibte si zadele. *2* *2* *2*
  K válce patří dezinformace. Proto Rusům ani ukrajincům nelze věřit ani pozdravení když tzv. informují o dění na frontě.
  Veškeré vlastní zločiny obě strany sedou na nepřítele. Oba porušují příměří ale oba křičí já ne to on. *2* *2* *2*
  Ať si spolu rus s ukrajincem dávají po drni. Možná časem přijdou k rozumu. a když ne tak se pomlátí vzájemně. Vaše věc. jen vaše problémy ( Ukrajinci) a vaše tanky ( rusové) netahejte do naší EU. Mějte se tu jak chcete - to jest demokracie co. Pa pa *15* *15*
  • přesně co je na UA v Rusku mě fakt v botě netlačí.
   My v Čechách máme svejch starostí dost.Bohužel to spoustě hlupákům tady nedochází a tak dělají moudrý v zahraniční politice,které ale vůbec nerozumí.
 • Jako řádná občanka ČR platící daně jdu z nákupu náhodou kolem hospody Ivana
  Tiscala a co tu nevidím. Proruská 5 kolona tu dští komunistickou síru na svobodu a demoracii a kuje vlastizradu.

  Takže soudruzi z BIS: Konec flákání se. Zvedněte zadnice. Zatýkat se bude.
  Chápu že přes poledne raději žbrundáte kafe a na interetu očumujete nahé prsatky ale tady jde o blaho naší vlasti. Nebo má pravdu Petr Cibulka a jste také ruští agenti? Uvědomte si že stačí pohyb věevědoucího kyvadla a jste odhaleni,. Takže zvedat nebo .. spolu chycení a spolu popravení. Znáte to pořekadlo soudruzi že.
  • No tak to už máš dávno vyset, tak co tu děláš?
   • Ty jsi proruský kolaborant a vlastizrádce Lole. a viset skutečně budeš. *5*
    • A ty jsi vtipný buran co se může z bezmocnosti vzteky picnout *1* *1* *1*
     • Mám z tebe jenom legraci.
      Ano jsi jen bezmocné proruské lejno. Bez ruských okupantů se samopalem za zády jsi nicka kterou může každý do řitě poslat ale také tě do ní nakopat. *2* *2*
      • ááá pussy simona co z historie nezažila nic a ví o ní ho.no.tak na tebe je.u!nečtu nezajímáš mě.Shapiruv Poskoku
      • na psaní pitomin má Tiscali tebe ruský lejno. *1* *1* *1*
       Já jsem to tu omezila na minimum. Jsem tu poprvé po měsíci. A královsky jsem se bavila když js - to psala Simona křičel na jiné lidi. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
       Někdo jiný si tu z tebe dělá legraci a má radost když si myslíš že jsem to já.
       Je smutné že jsi to nepoznal a stále hraješ dle not Tiscali trolla - píše střídavě za obě strany, ukradne nicky a pak už se jen směje jak se zdejší ovce hádají a jak si nadávají.
       A zkopírovat text od Zieglera také zvládne. To totiž zvládne každý. simču k tomu nepotřebuje.

       Měj se pěkně. Já jse Tiscali prohlédla a nemá cenu zde ztrácet čas. Ahojky
      • To já mám z tebe legraci ty burane.Jak tu ze sebe děláš pitomečka.Ale jen tak dál hňupe *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit