Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BIGbratr to zařídí, aby bylo co psát i v Okurkáči ! *1* *7* *8*
  • jsem Novorosijec a letošní dovolená na Krymu mě nadchla *14*
  • Ukrošističtí politici by měli přestat pokládat krymské Tatary, kteří se už plně integrovali do ruské společnosti, za nástroj k realizaci svých zločinných plánů!
    • Dobrý den,
      také bych chtěl být takhle chytrý, tiše vám závidím *13*
    • tento Váš příspěvek nemá obdoby, jedná se o vyváženou myšlenku která by se měla vytesat do mramoru, super, díky
    • geniální, mám stejný názor
  • Krym byl rusky a bude navzdy rusky a s tim nikdo uz nic nenadela. A kdo by se o neco pokusil, tak dostane nakladacku..hi..hi
  • Nelegitimnost záboru

    RF i Ukrajina podepsaly Chartu OSN, čímž sebe navzájem uznaly za nezávislé státy, a navzájem si garantovaly nedotknutelnost svých hranic/řešení sporů mírovými prostředky.
    RF navíc Ukrajinu uznala v deklaraci z Alma Aty z 12/91 + v Budapeštˇském memorandu z roku 94, a také ve smlouvě z roku 97

    Ruská záminka pro agresi, ochrana ruského etnika, postrádá v mezinárodněprávním smyslu jakékoliv opodstatnění, protože ochrana menšin spadá do vnitřních pravomocí států, jde tudíž o odpovědnost Kyjeva, a nikoliv Putina či ruské Dumy.
  • Jako řádná občanka ČR platící daně jdu z nákupu náhodou kolem hospody Ivana
    Tiscala a co tu nevidím. Proruská 5 kolona tu dští komunistickou síru na svobodu a demoracii a kuje vlastizradu.

    Takže soudruzi z BIS: Konec flákání se. Zvedněte zadnice. Zatýkat se bude.
    Chápu že přes poledne raději žbrundáte kafe a na interetu očumujete nahé prsatky ale tady jde o blaho naší vlasti. Nebo má pravdu Petr Cibulka a jste také ruští agenti? Uvědomte si že stačí pohyb věevědoucího kyvadla a jste odhaleni,. Takže zvedat nebo .. spolu chycení a spolu popravení. Znáte to pořekadlo soudruzi že.
    • No tak to už máš dávno vyset, tak co tu děláš?
      • Ty jsi proruský kolaborant a vlastizrádce Lole. a viset skutečně budeš. *5*
        • A ty jsi vtipný buran co se může z bezmocnosti vzteky picnout *1* *1* *1*
          • Mám z tebe jenom legraci.
            Ano jsi jen bezmocné proruské lejno. Bez ruských okupantů se samopalem za zády jsi nicka kterou může každý do řitě poslat ale také tě do ní nakopat. *2* *2*
            • ááá pussy simona co z historie nezažila nic a ví o ní ho.no.tak na tebe je.u!nečtu nezajímáš mě.Shapiruv Poskoku
            • na psaní pitomin má Tiscali tebe ruský lejno. *1* *1* *1*
              Já jsem to tu omezila na minimum. Jsem tu poprvé po měsíci. A královsky jsem se bavila když js - to psala Simona křičel na jiné lidi. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
              Někdo jiný si tu z tebe dělá legraci a má radost když si myslíš že jsem to já.
              Je smutné že jsi to nepoznal a stále hraješ dle not Tiscali trolla - píše střídavě za obě strany, ukradne nicky a pak už se jen směje jak se zdejší ovce hádají a jak si nadávají.
              A zkopírovat text od Zieglera také zvládne. To totiž zvládne každý. simču k tomu nepotřebuje.

              Měj se pěkně. Já jse Tiscali prohlédla a nemá cenu zde ztrácet čas. Ahojky
            • To já mám z tebe legraci ty burane.Jak tu ze sebe děláš pitomečka.Ale jen tak dál hňupe *1* *1* *1*
  • Krym je nadherny a navzdy bude patrit Rusku, napsal americky profesor John Mawhorn
    • odkdy čteš ty amrdólské autory, nechápu *10* řikal jsi že američanovi se nedá věřit, co si teď mám myslet ?
      • Od ty doby, co Simon cte jenom ruske autory.
        • jsem rád že Simon prozřel *3* ale trvalo to než se z něj stal Novorosijec
  • proti takomvýmhle "přestřelkám" a "bitkám" nemůžem nic mít.
    po sobě tam střílí lidi kteří přijeli dobrovolně a mají s tou druhou stranou nějaké problémy.
    žádný bombardování civilistů, střílení ve městech, okupace, násilí a obsazování vesnic.
    at se mezi sebou střílí jak chtějí
    • správně, jako ve středověku: nasednout na koně, kopí a štít a ať se ukáže kdo je lepší.
  • https://twitter.com/OnlineMagazin/status/765196425718267904
  • Fanatici po pravici, fanatici po levici polibte si zadele. *2* *2* *2*
    K válce patří dezinformace. Proto Rusům ani ukrajincům nelze věřit ani pozdravení když tzv. informují o dění na frontě.
    Veškeré vlastní zločiny obě strany sedou na nepřítele. Oba porušují příměří ale oba křičí já ne to on. *2* *2* *2*
    Ať si spolu rus s ukrajincem dávají po drni. Možná časem přijdou k rozumu. a když ne tak se pomlátí vzájemně. Vaše věc. jen vaše problémy ( Ukrajinci) a vaše tanky ( rusové) netahejte do naší EU. Mějte se tu jak chcete - to jest demokracie co. Pa pa *15* *15*
    • přesně co je na UA v Rusku mě fakt v botě netlačí.
      My v Čechách máme svejch starostí dost.Bohužel to spoustě hlupákům tady nedochází a tak dělají moudrý v zahraniční politice,které ale vůbec nerozumí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit