Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak Rusko splnilo misi a jede domů.A co Američáné v Iráku taky už jedou?
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/425484-vlna-atentatu-v-bagdadu-pokracuje-ofenzivu-v-mosulu-nezastavila.html
  • josef.servit.9
    A co Jemen odborníci. Nemáte ani VUML CIA!
    • Bohužel válka v Jemenu nezajímá ani media natož OSN. Ale jen co by tam chtěli pomoct Rusové to by bylo keců.
  • Reportérem v srdci IS. Novinář popsal mosulský teror, unikl i popravě
    4. ledna 2017 20:20
    Zahraniční zpravodajské servery musí při informování o situaci v iráckém Mosulu spoléhat na místní kolegy. Ti mnohdy riskují život při popisování kruté nadvlády Islámského státu. Jedním z nich byl Omar al-Jubory. Kvůli své práci měl skončit na popravišti, podařilo se mu však utéct. Svůj příběh popsal serveru Foreign Policy.
    Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/mosul-novinar-utek-omar-al-jubory-dl7-/zahranicni.aspx?c=A170103_121531_zahranicni_ert
    • Islámský stát nemá s Islámem nic společného, vyjma jména. Jeho čelní představitelé jsou totálními bezvěrci. Hlásit se k Islámu a býti Muslimem, tedy islámským věřícím, není totéž, stejně jako hlásit se ke Křesťanství a býti Křesťanem. Dominik Duka se hlásí ke Křesťanství, ale fakticky Křesťanem není (Kdyby ano, pak by nemohl odmítat uprchlíky, pomoc se totiž nesmí vztahovat jen na vybrané). Zato současný papež Křesťanem beze všech pochyb je. (Nedělá rozdíly mezi různými lidmi.)
      • souhlas
  • http://zpravy.idnes.cz/mosul-novinar-utek-omar-al-jubory-dl7-/zahranicni.aspx?c=A170103_121531_zahranicni_ert
  • Dnes považme v CNN se mluvilo o tom že v Mosulu není voda a že civilisté tam umírají pod bombardováním ze strany Američanů :(
  • Přívrženci Putina zde celou dobu tvrdí, že Rusko přišlo konečně udělat pořádek a mír v Sýrii.
    Jedině blázen si může myslet, že válkou se uskuteční mír. Mír může být nastolen, ale tak jak je popisováno v bibli a to vyhlazením celého národa. Zní to strašně, ale jinak to nejde i bůh vyhladil celé lidstvo a posléze Sodomu atd. Člověk není hoden někde dělat pořádek, člověk je primitvní druh, který na co sáhne tak zničí.
    Dneska jsem jel s autem do servisu byl jsem objednán na výměnu oleje. Ve 14 hod. jsem si auto vyzvedl, ale neprovedly výměnu, ale zaletovaly nějaký drátek. Moje odpověď byla pouze zda je technik vůbec normální. Pokud Asad požádá o pomoc a letadla bombardují úplně něco jiného, tak se není čemu divit, naprosto stejní lidé v celém světě. IQ tykve.
    • Tak on Asad v zásadě přímo nařizoval, aby ta letadla nebombardovala skutečné extrémisty, ale nemocnice.
    • víme sajmon, tykve.
      • my. Dutá tykev, kdo je sajmon? Neznám, v jednom filmu byl nějaký Sajmon jinak by bylo vhodné aby jsi si nechal oslovení pro někoho komu patří tato přezdívka. Já to nejsem nebo neumíš číst? Nepotřebuji se chovat jako někteří z Vás nemam to zapotřebí a pokud si někdo přehazuje přezdívku aby se za někho schovával je mi ho upřímně líto.
        • Holt ti lidé jsou primitivové, no. Ta jejich hra s agentem Simonem, který může za všechno a skrývá se pod kdekým, je fakt trapná. Jelikož to jsou ale primitivové, tak si to asi nikdy neuvědomí, natož aby si uvědomili, že jsou primitivové.
          • víme sajmon, simonem
  • to jsou ty důsledky "národně osvobozeneckého boje"
  • Umírněná opozice je jako trochu těhotná ženská.Prostě kdyby jim nedodávali zbraně a munici je po válce . Nalezených 14 700 min a 6700 smrtících střel po osvobození Aleppa vypovídá, o všem. Všechno materiál USA a Německa, dokonce i Bulharska.
    • No, kdyby Asad nedostával podporu od Ruska a Iránu, tak už je dávno po něm.
      • no právě CIA ho chtěla odrovnat.dobytci
  • Vždyť jim tam Rusáci poskytli bratrskou pomoc
    • až na to že to byly americké stíhačky
      • Oni tam snad nejsou ruští "pomocníci"?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit