Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rusové, zničte ty teroristy jednou pro vždy i s USA-EU terorporadcema
  • Zatracení bombamáci přestaňtese montovat do Sýrie. A nebo to za Ruští hackeři. Teprve nyní je vidět, co je to Barák s bombama ze homo antisapienta.
  • Jen ať ty "umírněné" rozsekají na maděru, dobře jim tak.
    • Umírnění sedí v Británii v kavárně. V Barada u Damašku jsou IS žádná opozice.Jen ať je rozsekají na maďeru hadráky.
    • Jsem sice stará babka ale zlodějům jako jsi ty bych prdeel skutečně zmalovala vařechou na modro. *11*
      • tož na to nemaš, holomócké teplóšu
        • Já jsem holka a tobě to vadí ruský semjone BTW.
          Takže teplouš jsi tu jedině ty, *15* *15* *15* *15* *15*
          • co je BTW te teplé serečku?
            • Já jsem holka.
              Pokud ti teplá pivo ruský blbe tak si konečně našetři na čepované a nechlastej lahvové
              vandráku bez peněz. *1* *1* *1* *1*

              BTW je zdejší ruský agent a teplouš - BTW Blbý Tupý Wůl. *2* *2* *2*
  • Jsem holka. Hloupá holka *14*
    • Já jsem stará chytrá babka a ty ruská zlodějka. *11* *11*
      • úplně vypatlaná holka *14*
  • Umírněná opozice je jako trochu těhotná ženská.Prostě kdyby jim nedodávali zbraně a munici je po válce . Nalezených 14 700 min a 6700 smrtících střel po osvobození Aleppa vypovídá, o všem. Všechno materiál USA a Německa, dokonce i Bulharska.
    • No, kdyby Asad nedostával podporu od Ruska a Iránu, tak už je dávno po něm.
      • no právě CIA ho chtěla odrovnat.dobytci
  • Cituji ČT:Na rdikální povstalce střílí i USA a tu dnes povstalci obvinilo z náletů.
  • Příměří v Sýrii se hroutí. Bojuje se u Damašku, povstalci přerušili jednání Kdopak tedy usiluje o válku? Byť by byl Assad diktátor, lze proti němu daleko účinněji spolu se světovým hnutím bojovat i beze zbraní a lidských životů.
    • No, Asad vyvražďuje vlastní zemi a v Allepu záměrně za pomoci Ruska útočil na civilisty. Místo aby útočil na opravdové extrémisty, útočí na umírněnou opozici. Navíc sám ve svých věznicích lidi radikalizuje.
      • Umírněnou opozici vyzbrojenou až po zuby moderními zbraněmi a vraždící civilisty formou živých štítů. To je mírnost sama. A navíc - opozice pro změnu nepotřebuje žádné zbraně, ale jednotu. . Pro tu je zbraní vlastní práce v národě a mezi lidmi a to masově, jak to udělali komouši v r. 45 - 48, anebo Ghándí v Indii. Ani sebelépe vyzbrojená armáda Anglánů tu nezmohla nic a s hanbou kapitulovala....Všechno je v mysli a činnosti lidí a ne ve zbraních.
  • Reportérem v srdci IS. Novinář popsal mosulský teror, unikl i popravě
    4. ledna 2017 20:20
    Zahraniční zpravodajské servery musí při informování o situaci v iráckém Mosulu spoléhat na místní kolegy. Ti mnohdy riskují život při popisování kruté nadvlády Islámského státu. Jedním z nich byl Omar al-Jubory. Kvůli své práci měl skončit na popravišti, podařilo se mu však utéct. Svůj příběh popsal serveru Foreign Policy.
    Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/mosul-novinar-utek-omar-al-jubory-dl7-/zahranicni.aspx?c=A170103_121531_zahranicni_ert
    • Islámský stát nemá s Islámem nic společného, vyjma jména. Jeho čelní představitelé jsou totálními bezvěrci. Hlásit se k Islámu a býti Muslimem, tedy islámským věřícím, není totéž, stejně jako hlásit se ke Křesťanství a býti Křesťanem. Dominik Duka se hlásí ke Křesťanství, ale fakticky Křesťanem není (Kdyby ano, pak by nemohl odmítat uprchlíky, pomoc se totiž nesmí vztahovat jen na vybrané). Zato současný papež Křesťanem beze všech pochyb je. (Nedělá rozdíly mezi různými lidmi.)
      • souhlas
  • josef.servit.9
    A co Jemen odborníci. Nemáte ani VUML CIA!
    • Bohužel válka v Jemenu nezajímá ani media natož OSN. Ale jen co by tam chtěli pomoct Rusové to by bylo keců.
  • legendární průšvih
    https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/425340-ukrajina-spusti-vyrobu-legendarnich-americkych-pusek-m-16.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit