Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to jsou ty důsledky "národně osvobozeneckého boje"
  • Dnes považme v CNN se mluvilo o tom že v Mosulu není voda a že civilisté tam umírají pod bombardováním ze strany Američanů :(
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/425484-vlna-atentatu-v-bagdadu-pokracuje-ofenzivu-v-mosulu-nezastavila.html
  • http://zpravy.idnes.cz/mosul-novinar-utek-omar-al-jubory-dl7-/zahranicni.aspx?c=A170103_121531_zahranicni_ert
  • Tak Rusko splnilo misi a jede domů.A co Američáné v Iráku taky už jedou?
  • Spolustudent z Famu –co neviděl na vlastní oči, tomu nevěří a má proč.

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nemci-se-boji-Bude-muset-zahynout-jeste-hodne-Evropanu-Reziser-Vaclav-Dvorak-popisuje-vlastni-zazitky-z-Nemecka-A-nejen-to-468370
    • Jděte s těma padělatelskejma listama někam.
      • nečti to nebo jdi jinam ty *3*
  • Přívrženci Putina zde celou dobu tvrdí, že Rusko přišlo konečně udělat pořádek a mír v Sýrii.
    Jedině blázen si může myslet, že válkou se uskuteční mír. Mír může být nastolen, ale tak jak je popisováno v bibli a to vyhlazením celého národa. Zní to strašně, ale jinak to nejde i bůh vyhladil celé lidstvo a posléze Sodomu atd. Člověk není hoden někde dělat pořádek, člověk je primitvní druh, který na co sáhne tak zničí.
    Dneska jsem jel s autem do servisu byl jsem objednán na výměnu oleje. Ve 14 hod. jsem si auto vyzvedl, ale neprovedly výměnu, ale zaletovaly nějaký drátek. Moje odpověď byla pouze zda je technik vůbec normální. Pokud Asad požádá o pomoc a letadla bombardují úplně něco jiného, tak se není čemu divit, naprosto stejní lidé v celém světě. IQ tykve.
    • Tak on Asad v zásadě přímo nařizoval, aby ta letadla nebombardovala skutečné extrémisty, ale nemocnice.
    • víme sajmon, tykve.
      • my. Dutá tykev, kdo je sajmon? Neznám, v jednom filmu byl nějaký Sajmon jinak by bylo vhodné aby jsi si nechal oslovení pro někoho komu patří tato přezdívka. Já to nejsem nebo neumíš číst? Nepotřebuji se chovat jako někteří z Vás nemam to zapotřebí a pokud si někdo přehazuje přezdívku aby se za někho schovával je mi ho upřímně líto.
        • Holt ti lidé jsou primitivové, no. Ta jejich hra s agentem Simonem, který může za všechno a skrývá se pod kdekým, je fakt trapná. Jelikož to jsou ale primitivové, tak si to asi nikdy neuvědomí, natož aby si uvědomili, že jsou primitivové.
          • víme sajmon, simonem
  • v Syrii jsou Rusáci. Kam šlápne ruská noha tam sto let nic neroste.
    • rusáci tam jsou půl roku ale co tam do teď dělali američani to mě není jasné
  • Chcíplej rusák, dobrej terorista!
    • ivislo
      O to více ubožejští je to proto že Ušouni to používali vůči indiánům které jako první úspěšně vyvraždili. Takže se styďte!!!!!!!!!
  • dobrou noc. musim si jit udělat úkoli do školi.
    zase jsem vas naštvala dědkové hi hi *15* *15* *15* *15*
    na malou Simču nermáte,. narodyla jsem se v roce 2003. hééééééééééééééééééééééééééééč *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit