Přejít na výpis diskuzí

Případ Altner a sebevražda sociálních demokratů

27.4.2016 18:12
Tomáš Chalupa 60 příspěvků

Sociální demokraté se dostali do mimořádně složité situace. Podle pravomocného rozsudku má ČSSD zaplatit právníku Zdeňku Altnerovi 338 milionů korun. Strana sice peníze sehnala, ale veřejně vyhlašuje, že se rozsudkem řídit nehodlá a vymýšlí prapodivné právní kličky. Sociálním demokratům přitom hrozí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela by mě zajímalo, proč stále všude ukazují Altnerovu fotku z roku 2000. Dnes vypadá úplně jinak, je starý a hubený, možná že se těch peněz ani nedočká.
  • Už ses vyzvracel Semene? *15*
  • Na Bohusa mi nesahejte - tento bezpaterni kyvac s vyrazem slaboducheho idiota je tim nejlepsim reprezentantem sve strany. Je videt jak kvalitne strana v prubehu let hospodarila s vlastnim majetkem- jak asi hospodarili se statnim?
    • Pokud by se všemu co nalezlo do ČSSD znárodnil veškerý majetek a uvedené lumpy katovští mistři narazili na kůl,po řádném stažení z kůže, tak pro budoucnost mladé generace Čechů to bude jedině dobře.
    • Sobotka by zasloužil za svůj podíl na zbídačení Česka narazit na kůl po předcházejícím řádném stažení z kůže.Přímočaře žene Česko do státního bankrotu a o byčejný český blb na to pořád kouká jako blb.
      • Tak se na to přestaň dívat a koukej si najít práci. Pokud chceš stále něco stahovat a narážet, nech se zaměstnat na jatkách, tam by ses hodil.
    • Sobotka vede tuto stranu k zániku,co chtěli,to mají,neschopný předseda strany stejně jako vlády
  • Pročpak se tenkrát Lidový dům nazýval LiHový dům??? *1*
    • asi to nebylo tak od věci Zeman se prochlastal až na Hrad
      • ja Zemana nevolil kvůli chlastu trubče.Je to nejlepší prezident a lepšího jsme si nemohli přát
        • Kdyby byl Zeman nejúspěšnější prezident tak už mnoho roků by prosazoval aby se důchodcům, místo dlužení na jejich debužírování, vyplácel zasloužený a spravedlivý důchod převážně na holý zadek bejkovcem.S takto ušetřených miliard by se spláceli starými lumpy nasekané dluhy.Chce to urychleně dostat k moci velice krutou ruku mladé generace,Ta už naučí zde šestadvacet roků vládnoucí lumpy slušnému chování.I když uvedené školení bude tyto lumpy pořádně bolet.
        • *1* *1* *1* Nejlepší tak jedině pro ožralou chátru ze IV. cenové. *1* *1* *1*
  • Zeman je z toho venku. Zbytek ČSSD se může jen pokakat!
  • za chvíli budou volby a deset milionů nevolníků opět poslušně nakráčí a předá moc nad státním i svým majetkem zkrachovalým stranám jako ods čssd lidovci a další. Ti samozřejmě udělají politické čárymáryfuk, změní zákony k obrazu svému, zvýší daně a příspěvky za hlas a holota opět jako již celé čtvrtstoletí za politické haury zatáhne účet za jejich hodokvas.
  • Semjon Gayínek je zase v teplým rauši, bude prča!!!
    • zlej trolle, zlej trolle je i plno jiných chatů kde se schází tobě podobní jedinci
      • Chci ti to tady zpříjemnit Semjone, když netrefíš k vám na teplejsemjon.gov
    • proč každý tvůj příspěvek obsahuje termíny z gay hantýrky ?? neměl by jsi zlej trolle zapřemýšlet o tvé orientaci a přiznat to sám sobě, třeba se ti uleví a tvá žlučovitost ustoupí *3*
  • Podle průběhu celé kauzy to vypadá, že bývalý soudruh Ing. Miloš Zeman to podepsal BEZ VĚDOMÍ vedení ČSSD, které pak odmítalo zaplatit. To by měl docela velký průšvih. *12*
    • Krásný příběh. To ty sám, nebo kluci z Holyvůdu? *1*
  • Sebevraždou členů ČSSD je to,že si takového lumpa jako je Sobotka postavili do čela strany.Takže za zbídačení Česka bude nutno znárodňovat veškerý majetek rodů straníků ČSSD a tyto členy strany co nejkrutěji trestat.
    • Zapomněl jsi na stahování z kůže a narážení na kůl. Využívej vše co umíš.
    • já bych doporučoval katovské mučírny stalinistické typu
      • Moudrá jsou tvoje slova.
      • Já ti to říkal, na mě nikdy mít nebudeš, a jak tak koukám ani na "avyboje" prostě na nikoho!!!
        Jsi jen lejno z ratlíka!!!
        YEAH !!!
        • souhlas, na tebe nikdo nemá, jsi můj hrdina
      • souhlas
        • íá íá íá íá
  • A bude to ještě zajímavější, pokud se potvrdí zájem Krůpy o odkoupení Altnerovy pohledávky.
    • Slušná varianta...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit