Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela by mě zajímalo, proč stále všude ukazují Altnerovu fotku z roku 2000. Dnes vypadá úplně jinak, je starý a hubený, možná že se těch peněz ani nedočká.
  • Už ses vyzvracel Semene? *15*
  • Na Bohusa mi nesahejte - tento bezpaterni kyvac s vyrazem slaboducheho idiota je tim nejlepsim reprezentantem sve strany. Je videt jak kvalitne strana v prubehu let hospodarila s vlastnim majetkem- jak asi hospodarili se statnim?
    • Pokud by se všemu co nalezlo do ČSSD znárodnil veškerý majetek a uvedené lumpy katovští mistři narazili na kůl,po řádném stažení z kůže, tak pro budoucnost mladé generace Čechů to bude jedině dobře.
    • Sobotka by zasloužil za svůj podíl na zbídačení Česka narazit na kůl po předcházejícím řádném stažení z kůže.Přímočaře žene Česko do státního bankrotu a o byčejný český blb na to pořád kouká jako blb.
      • Tak se na to přestaň dívat a koukej si najít práci. Pokud chceš stále něco stahovat a narážet, nech se zaměstnat na jatkách, tam by ses hodil.
    • Sobotka vede tuto stranu k zániku,co chtěli,to mají,neschopný předseda strany stejně jako vlády
  • Pročpak se tenkrát Lidový dům nazýval LiHový dům??? *1*
    • asi to nebylo tak od věci Zeman se prochlastal až na Hrad
      • ja Zemana nevolil kvůli chlastu trubče.Je to nejlepší prezident a lepšího jsme si nemohli přát
        • Kdyby byl Zeman nejúspěšnější prezident tak už mnoho roků by prosazoval aby se důchodcům, místo dlužení na jejich debužírování, vyplácel zasloužený a spravedlivý důchod převážně na holý zadek bejkovcem.S takto ušetřených miliard by se spláceli starými lumpy nasekané dluhy.Chce to urychleně dostat k moci velice krutou ruku mladé generace,Ta už naučí zde šestadvacet roků vládnoucí lumpy slušnému chování.I když uvedené školení bude tyto lumpy pořádně bolet.
        • *1* *1* *1* Nejlepší tak jedině pro ožralou chátru ze IV. cenové. *1* *1* *1*
  • Zeman je z toho venku. Zbytek ČSSD se může jen pokakat!
  • za chvíli budou volby a deset milionů nevolníků opět poslušně nakráčí a předá moc nad státním i svým majetkem zkrachovalým stranám jako ods čssd lidovci a další. Ti samozřejmě udělají politické čárymáryfuk, změní zákony k obrazu svému, zvýší daně a příspěvky za hlas a holota opět jako již celé čtvrtstoletí za politické haury zatáhne účet za jejich hodokvas.
  • Semjon Gayínek je zase v teplým rauši, bude prča!!!
    • zlej trolle, zlej trolle je i plno jiných chatů kde se schází tobě podobní jedinci
      • Chci ti to tady zpříjemnit Semjone, když netrefíš k vám na teplejsemjon.gov
    • proč každý tvůj příspěvek obsahuje termíny z gay hantýrky ?? neměl by jsi zlej trolle zapřemýšlet o tvé orientaci a přiznat to sám sobě, třeba se ti uleví a tvá žlučovitost ustoupí *3*
  • Podle průběhu celé kauzy to vypadá, že bývalý soudruh Ing. Miloš Zeman to podepsal BEZ VĚDOMÍ vedení ČSSD, které pak odmítalo zaplatit. To by měl docela velký průšvih. *12*
    • Krásný příběh. To ty sám, nebo kluci z Holyvůdu? *1*
  • Sebevraždou členů ČSSD je to,že si takového lumpa jako je Sobotka postavili do čela strany.Takže za zbídačení Česka bude nutno znárodňovat veškerý majetek rodů straníků ČSSD a tyto členy strany co nejkrutěji trestat.
    • Zapomněl jsi na stahování z kůže a narážení na kůl. Využívej vše co umíš.
    • já bych doporučoval katovské mučírny stalinistické typu
      • Moudrá jsou tvoje slova.
      • Já ti to říkal, na mě nikdy mít nebudeš, a jak tak koukám ani na "avyboje" prostě na nikoho!!!
        Jsi jen lejno z ratlíka!!!
        YEAH !!!
        • souhlas, na tebe nikdo nemá, jsi můj hrdina
      • souhlas
        • íá íá íá íá
  • A bude to ještě zajímavější, pokud se potvrdí zájem Krůpy o odkoupení Altnerovy pohledávky.
    • Slušná varianta...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit