Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Je jasný že je to komedie a něco tu sakra nehraje. Mediální bomba Rath zatčen. Psalo se jak je vše jasné a důkazů je dostatek. Proč je teda půl roku ve vazbě a není dávno soud?
  Spíše mě to připadá že policie nechává ve vazbě kupu lidí ve snaze zmáčknout je a k nějakým důkazům proti Rathovi se vůbec dopracovat.
  Rath předpověděl že Bradáčová dostane za odměnu funkci což se také stalo o od té chvíle jak kauza Rath tak i kauza Parkanové váznou na mrtvejch bodech.
  Pokud tento případ neskončí odsouzením Ratha bude to ostudu jak hrom a znamená to definitivní diskreditaci soudních a policejních složek.
  • Máte pravdu. Vše bylo nad slunce jasné, důkazy jednoznačné a najednou se jeví všechno jinak. Zámek v Buštěhradě nebyl předražen, rekonstrukce nemocnic byla provedena v souladu s výběrovým řízením, Bradáčová sedí v Praze a téměř není ani o ní slyšet.
   Neustále se hledají nějaké pádné důkazy. Je k smíchu, že po půlroce se našli otisky prstů nějakého úředníka na pásce balíčku peněz nalezených údajně někde ve sklepě. Každý kriminalista řekne, že po cca třech dnech otisky zmizí.
   Mám pocit, že se pravděpodobně nic moc nestane. Doktora Ratha se asi všichni bojí protože není žádný hlupák. Proto si ponechal poslanecký mandát. Zda bude či nebude odsouzen nedokážu odhadnout. Ale jedno je jisté, podle jeho dosavadního vystupování, až bude odsouzen, pomsta bude sladká, ale s hořkou příchutí, byť by to bylo za 10 let.

   Možná následným konstatováním naštvu spoustu lidí, ale já jsem p. Ratha považoval i nadále považuji za politika budoucnosti. V této zemi zatím není a do budoucna se ani nejeví osobnost, která dokázala být typem člověka, který když vstoupí do dveří, každý si jej všimne. Já nejsem žádnou jeho spřízněnou či zaplacenou duši.
   P.Rath ale zapoměl, že tato vládní garnitura má Kubiceho, který bez problémů dokáže poslušně realizovat to, co se potřebuje. Proto tam taky je a nemůže, i kdyby chěl, z tohoto vlaku vystoupit. Podcenil to, že neustálá kritika ministra Kalouska, který má chapadla všude a prostřednictvím peněz ovládá vše, se mu nemusí vyplatit.

   A když zapochybuje i Ústavní soud o celé záležitosti v přípravné části, to je co říct. Skutečně to asi páchne politickou objednávkou. Kdo jí zadal, lze se jenom domnívat.
   Výklad zákonů a jejich dodržování v tomto státě je důkazem toho, jak říká a píše spisovatel p.Stránský, že se jedná o "zdivočelou zemi". A v tomto má taky pravdu.
   • Pane Vlček děkuji, ještě žijí normální lidé. Máte 100 % pravdu.
 • Zavání???Tato kauza smrdí od počátku.Dnes navíc rezignoval policista který ho dostal do basy.Proč asi a kolik krabic víno dotal on? Zde v té republice smrdí vše. *16*
  • Rath ale smrdí určitě. Akorát ty zpožďovací taktiky u soudu by se měly řešit opravami zákonů. Bohatej nikdy není odsouzen rychle, protože si zaplatí nejlepší právníky a ti se v podstatě stávají spoluviníky, protože trestný čin úmyslně rozmazávají a chrání svého zákazníka (vinného) stejně jako ten Vor v zakoně mafii.
 • Však můj jmenovec ve vládě má dlohé prsty a na ty, co se týká nějaké vyšetřování korupce a jsou členy vládnoucí tříkolky, se určitě nic nenajde, natož aby byly ve vazbě.Zkrátka se bály, že prohrajou volby, tak Kubice se zjevil, jako už několikrát na hlavní scéně a zařídil co se dalo.Krásný na tom je, že lidi už nejsou blbí a ve volbách na to pamatovali a doufám, že budou pamatovat i dál.
  • tak,že do voleb toho ješte nakradou ,že
 • Ať Rath dostane, co mu patří, ale proč to jde jen u něho ?
  Takový Barták nechodí k výslechům pro nemoc, ale na finále Davis Cupu seděl na očích veřejnosti celý víkend. Proč není pře soudem Janoušek ? Opilý přejel ženu, najižděl na policisty a ujel z místa nehody atd. Odpověď je jasná, kdo má blízko k ODS, je TABU.
  • janoušek,,,číšnik to vyplatil,,,,,,,,,,,,,,číšnik ??? to je podivuhodné a REALNÉ
 • Nebojte se . Pan ministr Kubice si s tím poradí. Vyřídil Paroubka, Lessyho a tak nějakého Ratha?? klidně. Ještě, že takového kompetentního ministra , mezi tou bandou naprostých diletantů ( mimo znalostí, jak přijít k penězům) v tom spolku, zvaném vláda , máme. Ale bude líp, dalším takovým ministrem bude Píka.
  • každou loutku,, někdo tahá za povrázky....................
  • nebude to již dlouho trval a národ se vyřidí s ním.Má toho na svědomí již mnoho.Toho hajzla,co vypadá jak bezdomovec bych nejraději nakopal do zadku.
   • Von nejni bezdomovec, von má miliony *5* *5* *5*
    • Takže je to domovec.
 • Oni všichni mají máslo na hlavě a všechno to řídí v podstatě šedá eminence, táhnoucí se celou polistopadovou politickou scénou - není třeba jmenovat, že. Ale bez viny Rath není, kdyby tohle neudělal, tak na něj nikdo nemoh. A že se tohle děje všude v republice, je každýmu jasný, akorát nikdo z nich tak neční jako on. Byl mi krajně nesympatický i když byl možná dobrý politik a hodně se zasloužil o - a v tom to je - vlastní vesnici. Ostatní ostrouhali a to taky není dobře. Čas všechno ukáže - ale lekli se po volbách - holoubkové.
 • Pustí ho a bude žádat odškodnění v milionech, my to samozřejmě zaplatíme za ty prasata které tu akci připravily.
  • ALE ,ALE zas na nás vymýšlí spekulaci
   jste jak 2 -leté deti,,,tsaky na vas platí vše co nám dají sežrat
   zase se chce nekterý spekulant+panc+kott dostat ven a ješte odškodne na ukor lidu
   přestante z lidí delat OTROKY
  • Nejpustěj. Lepší zavřít nevinnýho než nechat běhat lumpa. Tak si to Dráth vodskáče za všecky vostatní. A jede se dál........... *1* *1* *1* *2* *3* *14*
 • Jo a taky se mi líbí, jak pořád pobírá plat poslance, taky skvěle vymyšlené - jak to tak vypadá, tak máme poslaneckou sněmovnu takovejma lumenama přímo prošpikovanou, až je zavřou, tak budou pořád za vodou - důchodci se mohou radovat, že aspoň někdo se má dobře.
  • Rohodně se Ratha nezastávám, ale myslím, že pracuje ( sepisuje novelu zákona) o moc víc, než parchanti ve Sněmovní. V tomto státě není slušného politika. Kraďousek je zvlášť dobrej , hlavně býval přez Omnipol, dnes už bere všechno. :))
 • Byl to jasný podvod a podtrh Rátha, jsem zvědav kdo to odskáče.
  • nik ,kdo by to měl odskákat
   on sám a spol
 • To se vědělo hned od začátku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit