Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • má pravdu ten galerista, zase člověk se zdravým rozumem. Na Gagarina se už nevzpomíná... není totiž amík
    • Každá doba nese svoje.Já se stydím za to co musím poslouchat plánovanou propagandou Západu.Co včera bylo červený je dnes modrožlutý případně jinak barevné.Zachovat si nadhled je čím dál horší.Po zkušenostech v rodině mě ani nenapadne,že bych šel za tenhle paskvil nedej Bůh pokládat život.V Brně se policajti vytahujou na mladé holky,které rodí děti a bojůvky tato společnost chrání.Byl jsem zhnusen pořadem u Jílkové jaká verbež tam má slovo a přemýšlel jsem o mladíkovi z obecenstva za jeho vymytý mozek.Levá strana byla otřesná,co může dnes za ováda dělat ministra s modrou knížkou a ty dva vedle jak by smet.Prostřední radar z Brt byl přímo na facku a ještě byl oslovován dr.Kde tak hloupé stvoření vystudovalo?N a soukromé chátry škole?Já,který sloužil na radaru mám dodnes určité potíže.Morálka a slušnost je dnes sprosté slovo ,proto jsem fandil panu plk.,který zíral za co prodělával útrapy války a měl štěstí,že přežil.Tento stát,který si neváží svých občanů musí zákonitě zaniknout.Co tam dělá zrušit reakci.Také demokratické?To je dotaz.
      • Souhlas, je to hnus. Náš hnus. Ale jak z toho hnusu ven? Když "demokraticky volení hnusáci jsou i nadále demokraticky voleni"? *8*
  • Nad takovým článkem zlá babizna Němcová pukne vzteky. Jinak souhlas se článkem je pravdivý.
  • konečně po dlouhých letech tady na tiscali je normální článek o normálním člověku.....
    jenomže tato pravda zaniká a je přehlušena článkami diktovanými ZÁPADEM
  • Naprostý souhlas! Ještě takový dodatek.Byl jsem včera v Praze /i když to mám do Prahy asi 100km/ zazpíval jsem si naši hymnu u ambasády USA zapálil svíčku za padlé v Oděse a byl tam už i stánek "MAJDAN V PRAZE" No hrůza i jsem se s nima snažil rozmlouvat ale gramofon je nic proti tomu co hlásají!!!! Podle nich všechny války ve světě začalo Rusko! banderovci podle nich mají pomalu křídla a jsou andělé!!!Lidi je potřeba se jim vzepřít nebo nás opravdu za chvíli zatáhnou do války! Musíme je zastavit jsou to šílenci !!!

    http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1648-memento-odeskeho-masakru-rok-pote-cesti-nackove-z-havlisticke-kavarny-jiz-upalovani-nepohodlnych-civilistu-verejne-tleskaji-v-sobotu-se-v-praze-schazeji-odpurci-valecnych-priprav.htm
    http://svobodnenoviny.eu/pietni-shromazdeni-za-obeti-nacistickeho-radeni-v-odese-2-5-2015-praha-staromestske-namesti-17h/
    • Otázkou je, proč jsou tací? A kdo je tedy ten "schovaný", který zpravidla ani není vidět, kdo za ten výkon nějak poplácává po ramenou a za kolik...? A pojmenovat protistranu těmto hnusákům. Existuje vůbec a kdo to je? *8*
  • Včera jsem byl na večírku a měl jsem tlak v břichu.Chtěl jsem se upšouknout a trochu se mě to vymklo z rukou.Nasral jsem si prostě do kalhot.Příště si musím vzít pemprsku.
    • Zloději nicků zase se vracíš k pomlouvání.

      Proč? Protože jsem napsala pro tvé rusko nepohodlnou pravdu.
    • Z toho si nic nedělej soudruhu. Mně se to stalo i na sjezdu KSČM.
      • Ale to sis ještě neříkal Simča. *1*
        • Je to zloděj nicků kdyby ti to uteklo toreadore. *5*

          Simona
  • Je smutné že tu dnes mluví a haní dějiny ti co o nich nemají ani páru.A hlavně bez těch událostí by tu třeba ani nebyly. *9*
    • Ano, máš pravdu. Někteří si dodnes myslí a jsou ochotni to i tvrdit, že nás osvobodila rudá armáda.
      • nicolles
        Když oni to komunisti učili ve školách. Od základních až po vysoké. Lidi ale věděli, kde je pravda.
  • amerikanofilové oslavují Hitlera Banderu a Mašíny jako hrdiny.
    Současně však uctívají ještě horší vrahy - Obamu, USA a NATO.
  • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5922-malaysian-airlines-mh17-ve-vraku-objevena-kulka-z-kanonu

    A jsem asi prohlášen za ruského agenta *1* *1* *1*
    • Zdravstvuj, Peťko! Simča nám udělá báječné zelové pirohy, které umí jenom ona. *1*
      • Zdar Tiradorku, pěkně naši Simonku vytáčíš... nemá Kalousek dceru?
        • Tak prý ne, je naše, ruskaja. *1*
        • Tak to asi neví ano on sám, to víš, delirium každý den....tak myslíš že by-Simča? Naše drahá Simča? Ty brďo, tak to je tedy pecka, hned to řeknu všem.... *14*
  • SS jsou rájem korupce která daleko přesahuje naše poměry.

    V USA Obamovci, Sorošovci a jiní za zlodějny ani korupci nejsou trestáni. Naopak.
    Postihováni jsou slušní lidé kteří na to upozorní například mladý novinář Michael Hastings.

    Nyní se CIA chystá zavraždit i statečného Edwarda Snowdena.
    • Nic takového se nestalo.

      Zato FSB zavraždila Ruského Snowdena - Litviněnka.
  • Pan Osoba řekl pravdu. Reakce těch potrefených husiček - na jeho článek, to naprosto přesvědčivě dokazují. Musím se až smát, jak tradičně špinící hnusáci tady rozlévají své mentální exkrementy. A podsouvají bezostyšně své lži, řkouc, že někoho "argumenty položili na lopatky".

    *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit