Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes jsem si přečetl parádní článek,že bezpečnostní riziko jsou ruští hokejisté než motorkáři ,protože jsou ozbrojeni-mají hokejky.To je přesné v jakém absurdistánu tady žijeme.Doufám,že ty primadony těmi hokejkami vypráskají.
    • Autorem je kupodivu F.X. Doležal.
  • bych nevěřil, jak mě pár hloupoučkejch blbounků dovede zpříjemnit nedělní dopoledne! Prosím nepřestávejte s tím kvičením a duchaplnými příspěvky!
    Haló, Noční vlci s ovacemi projeli a Velké Rusko je ta nejsladší velmoc na světě! Tak copak mi asi zase povíte kvik, kvik, kvik třeba, že Ukrajina ukradla Velkému Rusku Krym?
    A maminko, kdy už nás ten zlý pan Putin obsadí, a dá nám napapat???
    • Ano, taky to tak cítím.
      • opravdu velice potěšen, že jsi se poznal, kvíkale
  • Rusákům zase spadla raketa.
    • Amikum predtim vybouchla ... Ono nevim no ... kdyz se neco posere amkum je svet ticho, kdyz rusaku zamrzne rizeni muzou se poxrat. Proc se m zda ze se po roce 89 jen otocily strany v Ho vnovinach?
  • Pište k věci, nebo se trapně ještě více neshazujte žvásty 5 cenové. Dík.
  • Pane Jožko, stejně jako vy i já jsem se s manželem rozhodla jet do Moskvy oslavit konec války. Moje rodina přišla ve válce o 10 členů. Co se tady děje v současné době a hlavně mladí lidé jak prezentují dějiny, tak je mi z toho smutno
  • A tito nám pak budou nadávat do rusofilů a mávat vlajkou USA............ Pro Bakalu ( jak privatizací k milionům přišel ) kšeft za tři miliardy, pro české uhlí a horníky hrozba...http://www.novinky.cz/ekonomika/368531-pro-bakalu-kseft-za-tri-miliardy-pro-ceske-uhli-a-horniky-hrozba.html
  • Tak kdo se tady bojí odpovědět na jednoduchý dotaz? Jako anonyme, Simono, proč mlčíte? Nebo jste se naučili zpaměti pouze ty žvásty o Putinovi a Ukrajině, pochopitelně za pár drobných?! *1*
  • Umělci Jaroslav Rudiš a Igor Malijevský se rozhodli věnovat českého prezidenta Miloše Zemana jako dar jeho ruskému protějšku Vladimiru Putinovi. Do Kremlu se chystají v pondělí poslat darovací dopis, který podepsaly desítky lidí z české kulturní scény. Text dopisu zaslal Rudiš v neděli redakci Novinek. Signatáři listu podle něj chtějí s humorem vyjádřit nesouhlas s názory prezidenta na konflikt Ruska a Ukrajiny.
    Kdo ty umělce pozná, kromě toho že nikdy nemakali a makat nebudou a jako pijavice žijí z našich daní?... Předpokládám že je to galérka z Pražské kavárny. Ručičky,ručičky.. vy makat nebudete... Zeman jim pěkně pije krev a proto mu fandím *1* *1* *1*
    • aha, a asi tvoří pod pseudonymem, já je totiž pod jejich vlastními jmény neznám, že by to byl Shakespeare? Hugo, Jirásek? Kundera? nebo stad plachta? Mandlová?

      Uritě ta parta vyžírků, která hledá, který grant by získala a pro sebe do kapsičky z větší části vložila, by takhle drzá být nemohla.
    • Umělci? A čeho? Nebo koho-pražské kavárenské? Takto se chtějí zviditelnit? Ne uměním? *16*
  • ferda
    Ty výlevy některých ubožáků ,jako Simča ,jsou asi tím malým frantíkem. S někým se nemá cenu bavit o sobotě ,když jde v pátek na jatka.Dějiny se staly ,nedají se ohýbat ,kam vítr ,tam plášt.
    • Jsem holka. Takže ubohost v podobě pomlouvání tu předvádíš ty.
      • Normální holka nepoužívá ženský i mužský nicky. A to, že jsi "holka" tvrdíš ty, stejně, jako že si prý taky "demokratka". Tak to mě s takovou demokracií... vlez na záda. *16*
        • A proč jsem používala i klučičí nicky? Protože na kluky si tak nedovolujete hrdinové!

          Ty neposíláš ke sporáku do kurníku ani do Perlovky. *8* *8*
          • Jen dal pouzivej cizi nicky at te brzo vyhodej - muj t rad zapujcim, kdyz za nej podle tech blabolu pises :-)
          • Správně, já ne. Nediskutuji o hloupostech, jako ty, Simone.
            • Jsem holka. Jste pořád stejný.

              Argumentačně jsem vás položila na lopatky a tak začnete pomlouvat.

              Simona
      • Vdak vdak vdak
  • Která země je zadluženější a přesto si žije nad poměry? USA, nebo Rusko? I tak se dá položit jednoduchá otázka. A má se česká republika také zadlužovat a máme si v těch dluzích žít nad poměry? Kdo mi na to odpoví? *14*
    • Je mi to líto, ale jsme v tom po uši a nikdo nám nepomůže. Nech to plavat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit