Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo, CIA, parta Mirků Dušínů a realita?
    Novinář Gary Webb, držitel Pulitzerovy ceny, v roce 1996 publikoval investigativní článek „Temné spojenectví" (Dark Alliance), ve které tvrdil, že agenti CIA jsou zapleteni do pouličních gangů a kšeftů s drogami, z kterých profitovali. Žurnalista napsal, že CIA pašovala kokain pro tzv skupinu „Contra", která vedla v Nikaraguy válku proti tamější vládě (1979 – 1990)

    a schválně, jak skončil?
    • Slyšel jsi to taky? To plesknutí...to simča zcela nedemokraticky hodil záda na lino. Chroptí, pěna u huby, no prostě je docela roztomilej, dědek jeden prašivej. *1*
      • Já jsem tě položila na záda! *16* *16* *16* *16* *16*

        Tedy argumentačně abych se nedostala do řečí zdejších Baronů Prášilů. *16* *16*

        Narodila jsem se v roce 1990 ty Dědečku. *5*
        • Jasně, já včera. Jsem rád, žes s tou ambasádou praštila a o prázdninách tedy jedeme na tu daču.
          Jako mladá, perspektivní agentka KGB, tak si ji zasloužíš nejvíc, z nás všech. Nezapomeň, doma zdražilo zelí, ta na to pamatuj a šetři na ně. Tvé zelové pirožky jsou vyhlášené. A možná, možná přijede i on. Ale to je zatím tajné, tak pšššt. *14*
  • Hmm, podmazaní kolaboranti si svým jednáním vyrábějí nepřátele sami jak na běžícím páse. Nebál jsem se za totáče a nebojím se ani teď. Jak se do lesa volááá... Vybral jsem si povolání, ne práci, které jde mimo jejich pošahané hodnoty a řídím se etickým kodexem. Všichni tihle přizdis.áči mi můůůžou. Trpí totiž nakažlivou nemocí, jak zpívá Nohavica: "...uděláme z tebe to, co ze sebe, bébébéééé..." *1* *1*
    https://www.youtube.com/watch?v=cQbqAdGF_J0&index=6&list=PLQBnFv4-UVAtTVVVCekCXInycprzRWoJg
  • Gagarin tam kdesi lítá dodnes, má světovej rekord v délce pobytu ve vesmíru.
    • Ne ne, žije v zemljance na Měsíci.
    • odvahu mít musel !
      • Řekli mu, že když splní rozkaz, nepošlou jeho rodinu do gulagu celou, ale jenom část, tak letěl rád.
        • Bacha za pouzivani cizich nicku hrozi vyhazov ... simco
          • Jaký cizí nick jsem použila? Žádný. Pláčete na špatném hrobě pane.
            • Bohuzel neplacu :-) Aby brzo nekdo jinej nezaplakal ...
  • no mně nějak nedochází kde bere odvahu stát, který se opakovaně mnohokrát pokudil zabít třeba Castra, který nechal zabít Allendeho a stovky dalších, kritizovat jiné země za to, že i u nich dochází k vraždám?
    • Má na to placený poskoky. Ti za pár centů prodají vlastní matku! *16*
  • I kdyz jsem sledovany, tak k teto diskusi se nema cenu vyjadrovat. Jozko, Jozko...I
  • Chovejte se slušně!
    To vám vzkazuje
    Matouš
  • Každý si může na Youtube pustit - Hvězdný muž. Pravda o juriji Gagarinovi.

    Jsou to zážitky Rusů aby zase někdo neřval že je to propaganda CIA:
    Mluví se tam jaký to byl sukničkář a jak ho žárlivá manželka často načapala.
    Jak se pak úraz z milostných eskapád kryl pohádkou o zranění starostlivého otce.

    A jak vláda SSSR poslala jeho kolegu na smrt když letěl ve stroji který měl závady.
    Gagarin i řada vědců na to upozornila ale Kreml námitky neuznal.
    • Simone, vy jste historický génius!!!Ještě kdyby se vám nevymykala tak ta americká, vojenská, dobyvačná historie!!! *12*
      • Jsem holka takže ty jsi lhář.

        Simona
    • No na měsíc dostal amiky sudruhofašista Braun v té době demokrat,a příbuzní těch co dělali za 2.sv.valky ve fabrikach pod jeho vedenim by mu radi rozkopli usměv,jinak ona ta propaganda funguje stejně viz USA,Vietnam.Akorat na tom zapadě jsou media svobodnější,tak pozor na Bureše a spol.
  • Pradědečka zabili bolševici v první světové , tátu mi chtěli ukrást i s kočárkem v 45 potom po něm stříleli v 68 v Praze u rozhlasu v 88 mi mířili nataženým kalašnikovem do zad v 45 sice vyhnali němce s jednou totalitou ale v zápětí ji nahradili ńa 40let tou bolševickou , stalin ve svých gulazích nechal vyvraždit víc lidí než hitler a putin ho chce zřejmě napodobit takže co chcete slavit....
    • Tvůj děda bojoval zřejmě za císaře pána a táta měl skutečně 2krát štěstí.(hlavně v tom kočárku) - I ty jsi měl štěstí v 88.roce - cos asi dělal, že se o tom vůbec neví??
      papouškovat nesmysl ses však naučil dost. Chudinko!!!
  • Nadřízený Putina z KGB ohodnotil jeho chování v 80 letech.

    Líný špion který jen vysedával za stolem. Na hrdinu si hrál jen když nebezpečí nehrozilo.
    Byl to opilec který se neštítil osahávat cizí ženy.
    agentka KGB z Drážďan ho popsala jako násilníka který mlátí manželku.

    Německý dokument člověk Putin na ZDF
    • jen jestli jej nežere, že ho Putin mniohkrát předstihl, ale znám i pravděpodobnější vysvětlení a to je - vycucáno z prstu *3* *3* *3*
      • Jsou to vzpomínky lidí z jeho okolí.

        Pravdu můžeš jen poplivat ale ne změnit. *5*
        • a to si opakuj před každým dalším hloupým příspěvkdm, který vkládáš... pravda se těbe a tobě podobných nebojí
  • Podívejme se na žebříček světových univerzit.

    Mezi 500 nej jsou pouze 2 Ruské školy. Moskevská univerzita na 79 místě a na
    300 místě je Petrohradská. Jen pro srovnání - v první 20 je 17 Amerických univerzit.

    Už asi chápete proč bohatí Putinovci posílají své VIP dětičky studovat do USA *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit