Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gagarin zemřel v Gulagu, což se dodnes tají!
    • O jeho letu panují jisté pochybnosti.

      Údajně měl veliké problémy s alkoholem, takže byly obavy, že by se příliš rozpovídal...zabil se při cvičném letu s MiG 15, kde nastala nějaká podivná zanedbání ohledně technického stavu stroje...
    • Ale blbina, prej vzal kramle do Ameriky...je vidět, že cokoliv se dá "použít". Ale článek není o Gagarinovi, že? Ten tam je vzpomenut jen tak na okraj.
      • Ehm, to "vzal kramle do Ameriky" byla přeci nadsázka, že..."cokoliv se dá použít". Někdo je po ránu ještě asi ospalý (jiný trvale mimoň). *1*
    • Fašisti z KGB se báli, že až se zase ožer, prozradí, že nikde nebyl.
    • Skoda ze te nepotka stejnej osud :-(
  • Sudruzi tak sem se pravě vratil z teho Brodu. Nakonec se ukazalo, že za vybuchem v chemičce nebyli ti imperialisti ale vodka, kterou sa chlapi na udržbě aji s majstrem ožrali. A sudruh Hanych v tej době zrovna obcoval se sudružkou Semelovou. Tak takhle ne sudruzi, takhle ten sozialismus nevybudujeme. Okamžitě sem jim na mistě udělil trest nejvyšši, pozastaveni členstvi ve Straně. Sudružka Semelova z teho dostala zachvat.
  • Jsem mladá finančně zajištěná holka.

    Vadí vám to a pomlouváte. Právě proto že vy jste ti osamělý důchodci o kterých
    tu neustále žvaníte. Tak si dál závistivě plivejte.

    Simona
    • Jak může být tak mladá holka slušně zajištěna? Já makám 30 let a nemohu to říct. *1* *1* *1*
      • do těch správných služeb, které platí dobře. Hlavně musíš potom pořád nadávat na Rusko, Putina a uvidíš, jaké dělám zelové pirožky a vodečka se krásně pije. A najdi si nějaký prima nenápadný nick. *14*
    • Ale to se přece ví, KGB platí dobře. *14*
  • Kremelská propaganda zase z každého odpůrce diktátora Putina dělá fašistu.

    Podle zdejších Rusofilů je pak celá EU USA a Ukrajina fašistická. *15* *15* *15*
    To je lež! Fašisté stejně jako komunisté jsou všude v drtivé menšině a jejich
    politické strany pouze živoří.

    V Rusku jsou také neonacisté a skinheadi.
    Takže podle vaší nelogiky je i Rusko fašistický stát. *2*
    • Píšeš jako obvykle, mimo téma.

      Ty žvásty o Putinovi a Ukrajině podsouváš do každého článku, buď jsi neskutečný pakoň, nebo jsi za to placen. Nevím, co je "horší". *12* *16* *12*
      • Jsem holka tak si to oslovování v mužském rodě nechte pro vaše kumpány z hospody.
        • Poslyš, ty, živočichu, existuje něco, čemu se říká "tvrzení proti tvrzení". A ty používáš i mužské nicky, k čemuž se i přiznáváš. Já jsem tirador, ten tirador - vždy. Ne "hermafrodyt", jako ty.

          Pan Osoba, kdyby s tebou chvilku mluvil, by tě musel přerazit, nebo minimálně si před tebou odplivnout. *16* *12*
          • Jsi ulhánek!

            Měla jsem holčičí nicky. Kdyby je proruská strana permanentně nekradla
            nemusela jsem je měnit. Tak co tu zkoušíš.

            Jsem holka. pokud ti to vadí tak jsi nejspíš na kluky.
            • Pomlouvej. Na víc nemáš. *15* *15* *15*

              Simona
            • Ty vogo, zase jsem byl argumentačně hozen na záda. *1*

              Já ti nick nekradl, živočichu.

              Já používám tiradora se značkou tiscali, aby mi různí šmejdi, nevzali nick. Ty to můžeš udělat taky!!! Jenže, máš asi důvod, proč to neuděláš...asi ti to takto vyhovuje. Potom ale nepokoušej IQ tvých oponentů, když si sám takový....chudák.

              Ulhánek, to je dobrý, každé tvé slovo je lež a ještě máš tu drzost někoho osočovat ze lži!

              *12* *16* *12*
  • dzixy
    Já si myslím, že Joška Osoba nemusí být ruským agentem. Zřejmě chce jenom na sebe a svou minigalerii upozornit část rusofilů a pozvat je k její návštěvě. Dobrá reklama v Tiscali a zadarmo *1* *1*
    • Asi kromě tebe ví něco o válce, přeji ti pevnou ruku na joystyku u válečných videoher... realita je jiná...
  • Ruská propaganda je ještě směšnější!

    Hitler se chová jako Hitler když sousedům krade území ale jeho rudé reklamní
    oddělení drze křičí že nacisté jsou jeho odpůrci. *2* *2*
    • Milá Simonko, jaké mám o tobě smýšlení a co jsi, jsem ti napsal jinde. Jenom by mě vážně zajímalo, kam na ty kraviny chodíš. Předpokládám, že to bude soukromá vysoká škola. Jen bych chtěl vědět která a kde sídlí. DĚKUJI .
      • asi v areálu školy pomocné *15* *15* *15*
      • Byla jsem šikovná holka. . Každý učitel vám to může potvrdit.
        • To ale nebyla odpověď na jednoduchou otázku. Mám pocit, Simone, že tě zase zastupuje ten protivnej vopičák Tonda! Udělej si tam konečně pořádek, ju?! *1*
          • Jsem holka. Pokud s tím máš problém navštiv psychiatra.

            Simona *5*
            • A ty sexuologa, ju?! *1*
    • Nějak jsem neporozuměl psanému slovu. Můžeš to tak nějak "odkódovat". Děkuji. *14*
  • Sudruzi, dnes jedu na kraj za sudruhem Lexou a pak společně jedeme do Brodu za sudruhem Platenikem. Pry se tam cosi stalo v tej chemičce a vypada to na sabotaž americkych špionu.
  • Sovětští rudoarmějci skákali do kulometné palby aby zachránily život našeho prezidenta Zemana a jiných inteligentních komunystů. Nekeří skočily aji mnohokrát za život z výkřikem Za stranu a za lidi a přežili do dnes!
    • Bojíš se použít nick se značkou tiscali? Musíš se stále zbaběle schovávat za falešný nicky? Kdo a proč má s takovým srabem diskutovat? *12* *16* *12*
    • Koukám Semelová,ty budeš asi taky pěknej imbecil,ty komunysto.
    • Už praděda, děda a otec soudruha Putina skákali do kulometné palby, aby zachránili svojeho potomka Vladimíra.
      • Byli to hrdinové a měli neprůstřelné suspenzory.
  • Připomeňte že Putin je diktátor a ukradl ukrajině území.
    Hned vás Kremelští propagandisté nazvou fašistou či fašistkou. *2* *2*
    • Svatá pravda!
      • To je výhoda, co? Mít nick se značkou tiscali..Nepokradeš... *14*
        • To za komoušů nebylo.
          • No to nebylo, ale krade se stejně, jako za komoušů. Je hezké, že se snažíš vypadat tak úžasně jako já, ale jen podobný nick fakt nestačí. *1*
  • Tiradore jdi se léčit.

    Jsem mladá holka. Ty starý důchodce už máš v tomto ohledu po sezoně a tak jen
    vzteky bezmocně pliveš jedovatou rudou slinu.

    Simona
    • Mladá holka.. nevěřím, jinak jsi normální? Holky mají jiné zájmy... snad bych pochopil to, že píšeš za dolary z ambasády USA . *3*
      • Pochopils to správně, Simča se infiltroval na ambasádu a fakt píši ty slinty, aby "jí" jako věřili. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit