Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Včera jsem byl na večírku a měl jsem tlak v břichu.Chtěl jsem se upšouknout a trochu se mě to vymklo z rukou.Nasral jsem si prostě do kalhot.Příště si musím vzít pemprsku.
    • Zloději nicků zase se vracíš k pomlouvání.

      Proč? Protože jsem napsala pro tvé rusko nepohodlnou pravdu.
    • Z toho si nic nedělej soudruhu. Mně se to stalo i na sjezdu KSČM.
      • Ale to sis ještě neříkal Simča. *1*
        • Je to zloděj nicků kdyby ti to uteklo toreadore. *5*

          Simona
  • Český národ je rád, že byl osvobozen spojeneckými vojsky v čele s USA!
    • nicolles
      No právě. A po válce nás sežrali Rusi a nastal teror!
      • Krutá doba to byla, ale naštěstí už je to dávno pryč. Zbyly jenom hrůzné vzpomínky a hroby na hřbitovech.
        • hrůzná doba je pryč a na hřbitovech zůstali jen padlí stateční Rudarmějci, amrdól ani jeden, páč tu žádnej nepadl!
          • Jsi lhář. Veteránům z USA podobné hlouposti neříkej. jinak přijdeš k úrazu.
  • bych nevěřil, jak mě pár hloupoučkejch blbounků dovede zpříjemnit nedělní dopoledne! Prosím nepřestávejte s tím kvičením a duchaplnými příspěvky!
    Haló, Noční vlci s ovacemi projeli a Velké Rusko je ta nejsladší velmoc na světě! Tak copak mi asi zase povíte kvik, kvik, kvik třeba, že Ukrajina ukradla Velkému Rusku Krym?
    A maminko, kdy už nás ten zlý pan Putin obsadí, a dá nám napapat???
    • Ano, taky to tak cítím.
      • opravdu velice potěšen, že jsi se poznal, kvíkale
  • Je smutné že tu dnes mluví a haní dějiny ti co o nich nemají ani páru.A hlavně bez těch událostí by tu třeba ani nebyly. *9*
    • Ano, máš pravdu. Někteří si dodnes myslí a jsou ochotni to i tvrdit, že nás osvobodila rudá armáda.
      • nicolles
        Když oni to komunisti učili ve školách. Od základních až po vysoké. Lidi ale věděli, kde je pravda.
  • Válku vyhráli spojenci v čele s USA. Stalin jenom poslal do útoku vězně z gulagů, aby se jich levně zbavil. Těm bylo jedno, jestli umřou ve válce, nebo v gulagu!
    • Ty musíš být skutečně buď silně zfetovanej, nebo imbecil. V každém případě je to tvoje tragedie, ale tak už to bývá, že lidé umřou v nevědomosti. Za to přijdeš do nebe, neboť jak Kristus ve svém největším kázání na Hoře pravil: BLAHOSLAVENÍ CHUDÍ DUCHEM - NEBOŤ JEJICH JEST KRÁLOVASTVÍ NEBEZKÉ...
      • Pravda se ti nelíbí soudruhu, že?
        • Již ti neodpovím, neboť tobě něco říkat je - jako házet perly sviním!!!!
          • Hezký trollující pokus, nicméně, velmi infantilní.
  • Rudý spisovatel Sci Fi Karel Marx předpověděl pád Západní demokratické společnosti.
    Zatím se rozpadla jenom Východní totalitní říše jménem SSSR. *2*

    Sovětská kniha Neználek předpověděla přistání na Měsíci. K tomu skutečně došlo.
    Jenže na něm nepřistála Sovětská ale Americká posádka. *15* *15*

    Co z toho plyne? Nostradamus byl lepší věštec než soudruzi. *15*
    • Není všem dnům konec.
  • Zapšklí ruso-řiťo-lezečtí vlastizrádci nebo pomatenci (?) nebo obojí (?) tady zase presentují svou nenávist ke svobodě a demokracii a svou nostalgii po starých rudých časech, kdy díky rudé knížce byli "Někdo", zatímco dnes nejsou nic. Nechápu však jak to souvisí s Gagarinem. Gagarin byl první, kdo se vrátil z kosmu živý. Kolik bylo před ním a dopadli jako pes Lajka, to je v archivech KGB. Přece nas mnogo. A že Lajka při "skončení mise" za živa uhoří, s tím se počítalo.
    • Jistě své pochybné tvrzení doplníš svobodně a demokraticky (když máme svobodu a demokracii) o ty, které tady pomlouváš. Tipuji tě na prolhaného zbabělce, který nic nedoplní, ale mě napere pár mínusáků. *16*
      • Všichni rudoarmějci skočili do cesty kulometným kulkám a nezbyl nikdo, kdo by vyhrál válku. To je jasný důkaz, že vyhráli spojenci v čele s USA!
  • Připomeňte že Putin je diktátor a ukradl ukrajině území.
    Hned vás Kremelští propagandisté nazvou fašistou či fašistkou. *2* *2*
    • Svatá pravda!
      • To je výhoda, co? Mít nick se značkou tiscali..Nepokradeš... *14*
        • To za komoušů nebylo.
          • No to nebylo, ale krade se stejně, jako za komoušů. Je hezké, že se snažíš vypadat tak úžasně jako já, ale jen podobný nick fakt nestačí. *1*
  • Dnes jsem si přečetl parádní článek,že bezpečnostní riziko jsou ruští hokejisté než motorkáři ,protože jsou ozbrojeni-mají hokejky.To je přesné v jakém absurdistánu tady žijeme.Doufám,že ty primadony těmi hokejkami vypráskají.
    • Autorem je kupodivu F.X. Doležal.
  • Sovětští rudoarmějci skákali do kulometné palby aby zachránily život našeho prezidenta Zemana a jiných inteligentních komunystů. Nekeří skočily aji mnohokrát za život z výkřikem Za stranu a za lidi a přežili do dnes!
    • Bojíš se použít nick se značkou tiscali? Musíš se stále zbaběle schovávat za falešný nicky? Kdo a proč má s takovým srabem diskutovat? *12* *16* *12*
    • Koukám Semelová,ty budeš asi taky pěknej imbecil,ty komunysto.
    • Už praděda, děda a otec soudruha Putina skákali do kulometné palby, aby zachránili svojeho potomka Vladimíra.
      • Byli to hrdinové a měli neprůstřelné suspenzory.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit