Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://cibulka.com/cgi-bin/det_os.exe?id=W382743 Asi otec...
    • A co jako? Ve spisech STB byl kazdej vojak, kazdej policajt proste kazdej kdo prosel necim kde byly tajny informace. Spis bys mel vytahnout jeho slozku a nej odkaz. Kamosova rodna je ve spisech cela a slozky maj prazdy :-P Takze ty lidi maj vyssi cenu nez ty co jen hodis tohle do placu ...
    • Proč podsouváš takovou špínu? Špínu proto, že to evidentně není jeho případ. Ročník 29...asi otec? A není to "třeba" jen shoda jména? Jsi si jistý tím, co tady podsouváš? Pokud ne, tak jsi stejný hnusák, jako ti, na které ukazuješ. *16*
      • Ale, ono se ti to nelíbí, hmm, jak demokratické, ty si klidně pošpiníš někoho druhého a běda, když na to někdo poukáže. Je vidět, jaká jsi špína! *16*
  • Gagarin? Kdo to je?
  • Nad takovým článkem zlá babizna Němcová pukne vzteky. Jinak souhlas se článkem je pravdivý.
  • I kdyz jsem sledovany, tak k teto diskusi se nema cenu vyjadrovat. Jozko, Jozko...I
  • konečně po dlouhých letech tady na tiscali je normální článek o normálním člověku.....
    jenomže tato pravda zaniká a je přehlušena článkami diktovanými ZÁPADEM
  • hsem rusky ageent a jsem americkxy agent a sen cvojity a gent a jsem bulharsky agent a j sem trojity ageent!!!!!! plzen osvobodilapolska lidova vlastenecka armada a ruska lidova vlastebecjka anrada!!!! a proto dnes zije v plzni mnoho zidu a slovenskych zidu!!!!! v plzni je polsko!!!!!!! i zeny jsou z polska!!!!
  • Hmm, podmazaní kolaboranti si svým jednáním vyrábějí nepřátele sami jak na běžícím páse. Nebál jsem se za totáče a nebojím se ani teď. Jak se do lesa volááá... Vybral jsem si povolání, ne práci, které jde mimo jejich pošahané hodnoty a řídím se etickým kodexem. Všichni tihle přizdis.áči mi můůůžou. Trpí totiž nakažlivou nemocí, jak zpívá Nohavica: "...uděláme z tebe to, co ze sebe, bébébéééé..." *1* *1*
    https://www.youtube.com/watch?v=cQbqAdGF_J0&index=6&list=PLQBnFv4-UVAtTVVVCekCXInycprzRWoJg
  • Spojaři všech zemí - proletujte se! *1* *1* *1*
    • Ještě sleduješ udalosti sestřelu na UK?
  • má pravdu ten galerista, zase člověk se zdravým rozumem. Na Gagarina se už nevzpomíná... není totiž amík
    • Každá doba nese svoje.Já se stydím za to co musím poslouchat plánovanou propagandou Západu.Co včera bylo červený je dnes modrožlutý případně jinak barevné.Zachovat si nadhled je čím dál horší.Po zkušenostech v rodině mě ani nenapadne,že bych šel za tenhle paskvil nedej Bůh pokládat život.V Brně se policajti vytahujou na mladé holky,které rodí děti a bojůvky tato společnost chrání.Byl jsem zhnusen pořadem u Jílkové jaká verbež tam má slovo a přemýšlel jsem o mladíkovi z obecenstva za jeho vymytý mozek.Levá strana byla otřesná,co může dnes za ováda dělat ministra s modrou knížkou a ty dva vedle jak by smet.Prostřední radar z Brt byl přímo na facku a ještě byl oslovován dr.Kde tak hloupé stvoření vystudovalo?N a soukromé chátry škole?Já,který sloužil na radaru mám dodnes určité potíže.Morálka a slušnost je dnes sprosté slovo ,proto jsem fandil panu plk.,který zíral za co prodělával útrapy války a měl štěstí,že přežil.Tento stát,který si neváží svých občanů musí zákonitě zaniknout.Co tam dělá zrušit reakci.Také demokratické?To je dotaz.
      • Souhlas, je to hnus. Náš hnus. Ale jak z toho hnusu ven? Když "demokraticky volení hnusáci jsou i nadále demokraticky voleni"? *8*
  • A byl vůbec Gagarin první Rus ve vesmíru?

    Na Youtube je parádní pořad - Sovětská vesmírná konspirace.
    • To je to samy jako amercka konspirace atd ... heled kdo ma hul - psa si najde ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit