Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z ameriky papají buráčky
  • americká buráková pomoc ohrožuje zemědělce na Haiti
  • Na mě nemáte! Všecku pravdu překlikám, aby mi vůdce Putin pustil syna z gulagu!
    • Nefňukej pořád Kretýno. *3*
  • V souvislosti s odvoláním prezidentky Rouseffové v Brazílii mne zaujala jiná drobná zprávička, která souvisí s dosažením smíru mezi povstalci a vládními vojsky v Kolumbii. Kdo studoval s Jihoameričany, ten dobře ví, jak tyto země trpěly pod zdejšími diktaturami podporovanými z USA. Klasickým příkladem z nedávné doby jsou tzv. Chiquita Papers. Kolumbie odtajnila v roce 2011 interní důvěrná memoranda známé americké banánovky Chiquita. V roce 2007 oficiálně v USA tato firma prohlásila, že nikdy nevyužila služeb paramilitárních jednotek výměnou za peníze. A ejhle, světe div, ono se to dělo. Chiquita maskovala tyto tzv. "citlivé platby" po deset let ve svém korporátním účetnictví. A když to prasklo, tak jejich právníci tvrdili, že šlo o "vydírání". Korporace nese jasnou spoluodpovědnost za vraždy stovek aktivistů v Kolumbii. V procesu proti této firmě zahájeném v červnu 2016 se dokazuje, že Chiquita "investovala" do eskader smrti celkem 1,7 miliónu US-dolarů v letech 1997-2004. Myslete na to, až budete kupovat banány.
  • A teď k té korporátce jménem Coca-Cola, která je obviněna podobným způsobem. Coca-Cola je obviněna z toho, že v letech 1990-2002 najala paramilitární organizace k vraždě odborových předáků. Tímto způsobem bylo prokázaně zavražděno celkem 10 vůdců odborů. Myslete na to, až budete kupovat své oblíbené americké pitivo, které výborně čistí automobilové zaolejované motory. Stejně tak zahájil proces s korporátkou British Petroleum odborářský kolumbijský vůdce Gilberto Torres. Obvinil tuto korporátku ve Velké Británii ze spolčení v jeho únosu eskadrami smrti. Torres byl únosci mučen a po 40 dnech propuštěn. Nebyl zabit jen proto, že dělníci okamžitě zahájili stávku v těžebních zařízeních BP, která mu zachránila život.

    Je dobré vědět, že "boj s terorismem" je stálou prioritou Západu, a to nejen v Sýrii. O to větší problémy nastanou, pokud boje v dané zemi skončí, otevřou se archivy a začnou odhalení a procesy. A to právě nyní běží v Kolumbii. Ale od toho máme naše korporátní média, aby občany od těchto mrzutostí odvrátila ke psům v kanále.
  • já sem holka mladá kočka


    tahám nitku na hajzliku *15*
    • Ty jsi jen ruský teplouš Semjon BTW zlej troll hrdina putin - smrdíš tu celý den chudáku na dávkách a podvádíš s bodováním.
      Simoně tě kopla do perdele a je dobře že to nemůžeš rozdejchat namyšlený neschopný deebile *15* *15* *15*
  • Příspěvky k tématu strana 3,4. Zbytek Kretýnovo večeře. *11*
  • Jsem kočka nádherná slečna a s holkama právě teď pařím na diskotéce. *15*
    • Ty jsi jen ruský teplouš Semjon BTW zlej trol - podvodník s bodováním.
      Ty tu smrdíš každý den od rána do noci ty chudáku bez života. Ty tu nikoho nekádruj.
      s tím plus mínus 4 jsi nenápadný jak howno na plotu podvodníku.

      Po 10 hodinách jsem se vrátila z výletu a ty tu stále teploušuješ.
      Najdi si práci a koníčky ruský deebile s prázdným životem
      • ty nejsi ta. Ty jsi to. Bezmozek co si 10 hodin nechal lízat pejskem zadek. Fajn den, že?
        • S pejskem jsem byla na krásném výletě,.
          Ty jsi jako obvykle hnil na tiscali nulo bez života *5*
    • má ojetý gumy na kriplkáře
      • Ožralý komunistický deebil Miloš Zeman má cirhozu jater takže je dobře že mu budeš kupovat kriplkáru ruský teplouši BTW *1* *1*
  • To je pánové hudba. Vrní vaše kočička Simonka na dýze s kámoškama. Tak kterej chce do kalhotek? *15*
    • Ruský teplouši Semjone BTW zlej trole hrdino Putine.
      Ty jen 23 hodin každý den asmrdíš na tiscali a podvádíš s bodováním.
      Chudáku bez života. Naneštěszí pro tebe jsou u příspěvků časy a tak každý snadno zjistí že nonstop jsi tu pouze ty sám. *5*
  • Úřady v USA postřílí 45 tisíc divokých mustangů. To bude masa a hamburgrů i pro nás pod mostem. Jupííí. Díky Ameriko. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit