Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... zdegenerovaný primitiv marně doufá, že se budu zabývat blbem s nulovou inteligencí :)))
    • ... mých pět slov, které umím napsat vás všechny zde hypnotizuje :)))
  • ... opakovaný vzkaz pro nejzbabělejšího primitiva: napiš místo a čas a bude klid, trosko :)))
    • ... já jsem sice kapslík ale mám dvě palice a čmuchnu si k zapařený prdeli Simony a pak se uvidí :)))
  • ... mám výhodu, nepotřebuji se opakovat, zbabělá primitivní sr*čka se mi nikdy nepostaví :)))
    • krásně jsis dnes počichal kalhotek od Simonky. To se to praseti machruje. Vlítní ještě na matku. Moc to potřebujete, oba.
  • Pravd je často tolik, kolik je lidí.
    Článek je relevantní patrně jen pro ty, jimž chybí historické zkušenosti a soudí dle přejatých premis, často jen díky vzdělávacímu systému.
    Takový jednostranný internacionalismus už tady zpátky nechci.
    • ... dám ti malý dobrý tip: zde svůj světonázor neřeš, toto je sociální ústav pro primitivy :)))
  • ... machr s tragickou slovní zásobou nikdy nereagoval na mou výzvu, že mu ukopnu lebku :)))
    • cha cha to se povedlo. Páchnoucí prase z chlíva by se chtělo bít? Ale přeci pach tvého pyžma odežene všechny zájemce už z dálky. Umyj se prase.
  • ... moc si pokaždé užívám blbečka, který marně doufá, že klesnu na jeho ubohou úroveň :)))
    • BINGO to se povedlo. Jak si prase užívá. Tak maximálně plného žlabu. A čerstvé slámy v chlívku.
    • BINGO to se povedlo. Jak si prase užívá. Tak maximálně plného žlabu. A čerstvé slámy v chlívku.
  • TY drbane čteš všechno. Jsi závislý vyvrhel z prasečího chlívku. Jsi odpad vepřína. Ani prasata od žlabu už s tebou nechtějí chrochtat.
  • ... neomlouvám se, že nečtu primitivní projevy hlupáků, neznám větší duševní zoufalost :)))
    • no a kdy jsi si naposled opíchal maminku? Loni jses tady pořád chlubil jak vám to jde, prasáku.
  • jo? Pochval se čichači kalhotek od Simonky. Jak letos? Chutnají ti?
  • jo? Pochval se čichači kalhotek od Simonky. Jak letos? Chutnají ti?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit