Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... miluji nadevše ignorování blitků naprostého duševního odpadu, který jen blbě opisuje :)))
    • ale ty mluvko. Jsi závislý tady na kopancích do tebe šitých. Protože jinak jsi vyvrhel vepřínu.
  • ... chápu moc, že existují pitomečkové, kteří neznají slova, která já běžně používám :)))
    • třeba "vyvrhel, špína, deement" tak jak lidi volají na tebe prase, co?
  • ... a bavím se výborně s pěti slovy, které umím a to napořád, to jsem ale čtverák :)))
  • ... opouštím odpad, v životě jsem se nepobavil víc bezmocí nejprimitivnějšího ubožáčka :)))
    • ale nic neopouštíš. Budeš tady smrdět. Protože jinak se ti všichni posmívají. Tady jsi alespoň prasetem.
  • ... sebe primitivně hlasující ubohý póvl je mým velkým vítězstvím nad duševním odpadem :)))
    • TY prase z chlívku a taková nosná myšlenka? Ne nevěřím to ti musela napsat Simonka. Tvoje kalhotková láska.
  • ... debílek nemá na to, abych se zabýval výblitky nejprimitivnějšího ubožáka na internetu :)))
    • ale přeci tím nejprimitivem jsi tady právěty! Píchač vlastní matky a čichač kalhotek od Simonky.
  • Vypadá to, že OdChovanec (kindlšvindlšůle) zakládá "lidové" milice na opětné zotročení občanů.
    • ... tebe Simone zotročíme jedním kopancem do tvých koulí, blbče teplej. Ty jsi přesně takovej blb jako Šovánek :)))
      • ale ale webový frajere. Nikomu nic neuděláš. Jsi Prd. Nic.Odpad z vepřína.
    • ... nech už těch krabičáků, degene :)))
  • ... mám dvě hlavy a jedno tělo, musel jsem vám to říct. Hlava 0001 je Simon a hlava 0002 je moje hlava, tak zvaná noční hlava :)))
  • ... moje inteligence je nulová a pitomec jsem taky statečný, odcházím pryč navěky :)))
  • ... je k neuvěření, jak si musí vystačit nejposlednější odpad pár slovy prasátka z chléva :)))
    • ale přeci prase z chlívku jsi tady dlouhé měsíce TY. Prasič stránek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší