Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Určitě rozumný člověk nebude mít doma zbraň. Pokud je légalně držených kolem 1 mil. tak máme asi 90% lidí nerozumných a já patřím k většině. Nevím kdybych ji vlastnil na co mi vlastně bude. Můj kamarád ji má, jednou ho přepadli dva Ukrajinci, nepoužil ji, a přesto Ukrajinci skončili v nemocnici s vážným zraněním.
    Přeji lidem co ji vlastní aby jim přinesla štěstí.
    • To se nepřeje to nosí smůlu.
      Máš nám přát: ať jí nemusíme nikdy použít. *3*
      • Řeknu ti jedno, pokud narazíš na nějakého borce nebo jich bude více a napdnou tě, může se stát, že se nestačíš bránit. Okradou tě a seberou ti i tvou hračku a potom co s tou hračkou udělají stačí jenom domyslet. Třeba přepadnou nějaký obchod, banku a pod. Bude nakonec více mrtvích v četně nějakého policajta, kdo myslíš, že udělal lépe, já který ji nenosí a nebo ten kdo ji má u sebe.
        Pokud sleduješ konflikt s ISS jak přišel ke zbraním nikdo jim je nedal, ale hezky si je vzaly i s tankama se vším vybavením a těžkou technkou, jak od Rusů, tak od Američanů, ale tyto zbraně měly vládní vojáci v Iráku i v Sýrii. Takto se dostávají zbraně do rukou nepovolaných.
        • Nevím já si snad poradím, 10 let v ozbrojených složkách a z toho dva roky v misi.Snad něco umím. Rozhodně je to na mě a moje starost. *3*
          • Kolik si zastřelil bojovníků ISS když si tak dobrý.
            Tady nejde o jednoho, který si myslí, že to zvládne, ale republika má 10 mil. každému občanu dej zbraň a uvidiš co se bude dít.
            • Ale ta úprava není o tom že budou mít zbraň všichni. Pokud jste to nečetl nemá cenu diskutovat.Nerozumíte tomu ani za mák. A já byl v bojích proti Talibům jako řidič. Zabijet jsem nemusel.
  • ... doopravdy ignoruji kripla, který nikdy nebude mít odvahu, abych mu rozšvihal tlamu :)))
    • nikomu nic nerozšviháš. Tvoje prasečí pyžmo už na dálku odežene zájemce o konfrontaci. Začni se mýt, čuníku.
  • vasu
    Thank you for bringing more information to this topic for me. I’m truly grateful and really impressed. Absolutely this article is incredible. And it is so beautiful. http://appsforsys.com/free-latest-mobogenie-app-apk-download/
    • Když jste porozuměl obsahu článku v CZ, tak proč odpovídáte v AJ? A propos, a čemu jste vlastně porozuměl a čemu tedy děkujete? *6*
  • ... hlupáček, který používá můj nick, je nejzbabělejší a nejprimitivnější kr*pl na netu, wau :)))
    • přeci vyhlášeným prasetem a primitivem jsi tady ty. Tak si drž svoji pozici a nepouštěj slabším.
  • ... neskutečný hlupák blije o své zkurvené babičce Simoně, to mu schvaluji, to je ale blb :)))
    • ale ale přeci Simonka je ta které čicháš kalhotky. Loni jsi o nich tady básnil dlouhé měsíce. Tak ji nezavrhuj. A co matka. Už jsi ji dnes též opííchal? Loni jsi se tím chlubil.
  • ... čau, sráááááááči, nikdy nepochopíš, že já jsem občas zajdu okopat bezmocného blba :)))
    • ale kdeže. TY jsi ten do kterého se tady kope. Špinavec který to musí snášet. A nic s tím neudělá.
  • http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/josef-baxa-o-zmene-nasi-ustavy-by-meli-rozhodovat-jen-moudri-lide--1686791
  • ... neznám Simonu, ale primitiv, který nemá na svůj vlastní nick, musí být fakt poslední blb :)))
    • Simonka je ta které čicháš kalhotky. Celý loňský podzim jsi ji praktikoval.
  • ... fakt již nekomunikuji s ubožáky osobně, ale je vynikající, že blb Nr. 1 je totálně v hajzlu :)))
  • ... miluji bezmoc nevzdělaných bezmocných všemi opuštěných primitivů, ale to je známé :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit