Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vodu piju ráda. Vodu mám ráda. Voda je všude a je to součást našeho těla. Nedokážu si představit život bez vody. Proto jsme si i nedávno koupili bazén, protože jsme chtěli mít k vodě blíž a chtěli jsme se mít s dětmi v čem cachtat. Je to opravdu osvěžující v letních dnech. Člověk se cítí jako na dovolené.

 • mun.go

  "Alkohol požívaný v mírných dávkách neškodí v jakémkoli množství."

  Myslím, že to padlo také ve filmu Limonádový Joe

  "Horác ‚Hogo Fogo’ Badman - Alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství."

  The 16 Best Rums to Drink in 2021

  The 10 Best Rum Brands to Drink Right Now

 • Je aby ten rum byl kvalitní :) 

 • Do not be affraid as for my outfit. 😛

 • Pokud jste to nepochopil, neznamená to než nedostatečnou orientaci v novořeči a novomyšlení, nic víc. Že vy bude i málo krutopřísný a často i nedostatečně vystajlovaný? Máte vůbec autfit?

 • Zajímavý názor, jen jsem nepochopil, zda pisatel to tvrzení "Voda tak získá energii a t.zv.příběh" myslí vážně nebo jako vtip.

 • Zajímavý pohled se naskytne člověku používajícímu veřejnou dopravu. Moderní jinoši a děvy (kterých je v tomto případě naprostá většina) vozí ve vnějších kapsách svých baťůžků svou oblíbenou vodu na výlety po celé městě. Voda tak získá energii a t.zv.příběh, který by v případě pouhé koupě blízko místa  spotřeby (třeba v bufetu naproti škole či kanceláři) postrádala a její pití by pak bylo bez blahodárného účinku.

 • Mám neodbytný pocit, že "pitný režim" je podobný mýtus jako snaha "zastavit globální oteplování". Dokonce jsem o tom četl jednu lékařskou studii, která před touhle hysterií varuje. Jako pochopitelně pít se musí, je to druhá nejdůležitější věc po dýchání. Ale tělo má, pokud vím, své přirozené receptory, které fungovaly tisíce let, než tady přišli "vjedci" s teorií pitného režimu. Ledviny taky nejsou dvakrát šťastné, že jsou tímhle umělým "přepíjením" přetěžovány. Dá se pochopit že u starších lidí je problém trochu jinde, ale to je vyjímečná situace. Další věc kterou nechápu, nákup balené vody. Já sám piju vodu z kohoutku, ale někteří mí příbuzní mne nutí tahat z obchodu pakly s obyčejnou balenou vodou. Jediný rozdíl je v tom, že je dražší než z kohoutku, nadřu se jak soumar, než jim ji donesu a ještě vzniká odpadní plast z petlahví. Už jsem se s nimi o tom stokrát hádal že je to d..bilita nejvyššího stupně, ale jako když hrách na stěnu háže. Chápu když je někde voda kontaminovaná, ale pokud je voda normálně čistá, není důvod tahat balíky z obchodu. Za vším asi stojí reklama. Před rokem 89 nikoho nenapadlo kupovat domu nějakou balenou vodu pokud to nebyla nějaká  kofola nebo jiná upravovaná voda s příchutí. Dnes zástupy zpitomnělých konzumentů tahají kartony obyčejné předražené vody, i když jim stejná voda teče z kohoutku. Podle výpočtů bych měl vypít denně 3 litry vody. Když byly největší třicetistupňová vedra a já měl navíc enormní fyzickou zátěž, dostal jsem do sebe maximálně 2 až 2,5 litru vody. V normálním režimu dvacet stupňů a přiměřené zátěže zvládnu 1 až 1,5 litru vody. Víc prostě nejde. Takže buď se moje tělo chová "nevjedecky" anebo jde pouze o byznys. A poněvadž pamatuji stav před listopadem řekl bych že B JE SPRÁVNĚ.....

 • V paměti mám slova písničky "...voda je pro žáby, pivo je pro báby, my pijeme rum !" a něco na tom pravdy je. Prostě den bez alkoholu je promarněným dnem, voda se pořád pít nedá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit