Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zas tady mícháte jabka s hruškama. Redakční příklady jsou úplně mimo. Přeci nelze srovnávat Breivika s islámskou pakáží.V jeho případě vraždil vyšinutý blb evropany. V případě např. střelby do lidí v pařížské redakci - stříleli obyčejní terorističtí prašiví islámští psi do lidí.Tedy cizí sebranka, která tady byla milostivě trpěna v EU si dovolila střílet do lidí - svých hostitelů.A to je to mimořádně zavrženíhodné.Protože život islámského psa musí být hodnocen přesně tak jak to dělají oni s námi! Tedy jeho život psa nemá zde žádnou hodnotu.Je to obyčejný parazit, kterého je možno zašlápnout.Teprve tehdy si budeme s pakáží kvit.
  • to zase psal nějaký sluníčkář,jinak si ten obsah neumím vysvětlit ... nebo,že by taky potřeboval vyšetření ...
    • ... nevyštřetelnému hovádku jako ty může psát kdokoli, pokaždé mu nikdy nic nedojde :)))
      • áááá obecni prasič stránek vylezl z nory.Zparchantělý fracek, zparchantělé matky tady blije moudra .....
    • ... je neuvěřitelně kouzelné, když pitomeček jako ty píše o sluníčkářích, ale neumí psát :)))
      • Kdybys debílku nenapadal jiné a měl napsat pouze svůj názor k tématu, tak nevyplodíš ani čárku, že? Ubožáku.
      • evidentně ty by jsi potřeboval vyšetření ještě akutněji ;) :) :D
  • Dobrý postřeh. Kéž by si to přečetli(ten článek, nikoliv tu diskuzi) všichni novináři a přestali označovat lidi dle toho, kam patří.
    • havloidi patřej do jáchymovských lágrů *10*
      • Díky, že jste ukázal, jací jsou ti, kteří jsou proti islámu. Nutno říct, že byste si s lidmi z ISILu mohl podat ruku.
        (A nejsem žádný havloid, jen nejsem zrůda jako vy).
  • Další rasistický protibělošský článek ubohých multikulti propagátorů z tiscali.cz dle hesla, jak káže totalitní EU. Jinak islám není o rase, zabíjí černí, bílí, všichni, co mají v hlavě toho vraha a satana v jedné osobě Machometa.
  • Vražda paní Coxové ve mě vzbuzuje asociaci s vraždou např. J.F.Kennedyho. Autor článku zapomněl na další skupinu lidí, kteří se dají naverbovat nějakou zájmovou skupinou lidí nebo i jedincem, aby dosáhli svého cíle. Cíl může být ekonomický, politický nebo někdy i jen nenávist k svému protivníkovi. Námezdný vrah alias zabiják, nemusí být vždy postava typu agenta Jamese Bonda. Myslím si, že ta vražda paní Coxové s velkou pravděpodobností ovlivní výsledek hlasování Britů o brexitu, a lze se jen dohadovat, čí to byl záměr.
  • Samozřejmě - masoví vrazi, ať už jde o střelce, nebo bombaře, nejsou dle měřítek západní společnosti v pořádku. Je jedno, jaká se jim dá nálepka. Podstatné je to, by takoví lidé byli řádně vyšetřeni a dle výsledku souzeni.
    Ale - rozsoudit, kdy jde o lidi duševně nemocné, zdravé, či démonicky posedlé a podle toho s nimi jednat... to už není tak jednoduché.
  • Na otázku autora článku bych odpověděl takto: rozdíl názorů je dán tím, že v bělošských kulturách zabíjení není samozřejmostí a život člověka se cení, kdežto kultura muslimského světa si života necení a zabíjení je součástí jejích kultury, i když v koránu to není. Korán již dlouho nezodpovídá léta zaběhnutým praktikám islámu.
  • Na nonislama mi nejde reagovat. Takže toto je reakce.

    Mám takový dojem že to nebyl úmysl, jen bláha nevedomost...
    Jo a stejně nám ty internety zakazou, protože očividně cerpate informace odjinud než z kontrolovaných médií .... V oficiálních médiích se o protibelosskem rasismu nedozvite... Natož aby jste ho dokázal identifikovat.
    • Tak ten komentář, na který reaguji, napsal český rasista.
      • Pane rosti adame, vzhledem k tomu, že mne napadate ze jsem rasista, jistě budete schopen doložit kde a v jakém příspěvku jsem se tak projevil.
        Pokud tak neucinite budu vás označovat za lháře, demagoga a hulvata, prave za tento váš nepodložený výrok.
        • Mám hledat ještě nějaký další důkaz?
  • Mešuge jsou už všichni....anebo jsme už my všichni???
  • Proč? Protože to tak je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit