Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč nás záplavy v Houstonu šokují víc, než ty v Indii ?????---Protože o tom, co se děje v naší "milované Americe" do lidí cpete od rána do večera ještě to hodně zdůrazníte, aby to čtenáři náhodou nepřehlédli. Ale o tom, co se děje v jiných "obyčejných a podřadnějších zemích drhuhé kategorie" se nikde nepíše ani písmenko, i když utrpení v podobných katastrofách a neštěstích je všude stejné. TAK ASI PROTO, PROTOŽE SE O TOM NIKDO NIKDE NEDOČTE A NIKDY TO V MÉDIÍCH NEUSLYŠÍ ANI NEUVIDÍ ! *10* *10* *10*
  • kolikrát už jsme četli, jen za poslední měsíce, že tam jeich spratci opííchali nějaká děvčata, ženy. Jen tak že chtěli. Jiný rozměr má pak osobní návštěva takové země.Banda na vás permanentně šahá pořád něco chce. Penize především. Když se odvracíte dožadují se pozornosti. A právě pro takové prasečí chování v celé tamní společnosti - je každému u zadku jestli tam natáhli při velké vodě ráfy nebo ne.Oni se tak chovají, že se jim to tak líbí.Tak jo.
  • Od novinářů je to těžkej vlezdoprdelismus, já osobně mám záplavy v amrdólii na háku, pouze mě zaplavuje radostný pocit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit