Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč nás záplavy v Houstonu šokují víc, než ty v Indii ?????---Protože o tom, co se děje v naší "milované Americe" do lidí cpete od rána do večera ještě to hodně zdůrazníte, aby to čtenáři náhodou nepřehlédli. Ale o tom, co se děje v jiných "obyčejných a podřadnějších zemích drhuhé kategorie" se nikde nepíše ani písmenko, i když utrpení v podobných katastrofách a neštěstích je všude stejné. TAK ASI PROTO, PROTOŽE SE O TOM NIKDO NIKDE NEDOČTE A NIKDY TO V MÉDIÍCH NEUSLYŠÍ ANI NEUVIDÍ ! *10* *10* *10*
  • No asi takhle..příroda tohle dělá již miliardy let..A proč nikoho nešokuje víc Indie ?..protože kdyby nebyli novináři pokrytci a napsali holou pravdu o tom, co je to vlastně za oblast i se vším všudy okolo., tak by to byl rasismus. jak "čuník"..Houston zní korektněji a mediálně zajímavěji, lépe se to prodává..Dál raději bez komentáře..
  • Protože monzumy v Indii jsou pravidelné, a v Texasu je to mimořádná událost.
    Níc víc v tom není
  • USA takovi mistri ve vsem a najednou zvitezi priroda a jsou na Tom jak Morava v 97 roce A zeme tretiho sveta? a zaplavy v Cine ??? zebrota ktere je moc a v te chudobe je uplne jedno zda zmrzne ,utopi se, spadne lavina atd.Jen tak dal at pokracuje politicka mafie vlastizradcu v Cz a bude treti svet v srdci Evropy ! vSECHNO ROZKRADLI
  • Koukám, že je tady kuřbuřtík z Tiscali, co si nechá říkat Simon, hodně oblíben...
    • ... on má už svý webovky, takže tady skončil, Simon je totiž vyhlášený ajťák!
  • Nevím mě nešokují jsou mě fuk.
  • Po hooodně dlouhé době jsem nakoukla ale Tiscál za víc než pár minut fakt nestojí.

    Proč řešíte nějakou havárku továrny? Lidé jsou největší parazité na planetě a parazité
    mají schopnost přežít vše a dále se množit a tím škodit. Lidstvo přežilo Černobyl, přežilo
    asi 30 ohlášených konců světa a přežilo i podle mnohých panikářů konečnou Fukušimu.
    Přežijí i lidé v Texasu. toť vše.

    Kdyby nám rději soudruzi řekly kde se v ČR najednou vzal Africký mor prasat ktrý se tu nikdy nevyskytl. O tom se mlčí. Kdyby raději Tiscál o bitce asi 300 němců proti imigrantům z Libye a sýrie kteří opět dělaly bordel a obtěžovaly staré Německé ženy Ticho a cenzura.

    Mějte se jak chcete.- To je demokracie. *15* *15* *15* *15* PA
    • si blbec Sajmone, smrdíš tu nonstop
  • Od novinářů je to těžkej vlezdoprdelismus, já osobně mám záplavy v amrdólii na háku, pouze mě zaplavuje radostný pocit.
    • Komoušský mentální ret..rd se opět projevil.
      Je mi tě líto zaprděný bolševický ubožáčku.
      • neplakej Sajmone, ty debilní zkurvenino!
        • No zkurvenina jsi pořáná. Tebe měl tvůj fotr - ožralý mužík co opracal rusáckou čubu vycákat radši na plot. Mohlo být na světě o jednoho uchyláckého rusáckého zm.da méně.
          • trti
            Kde já už tyhlety vzteklé štěky četl? Aspoň na třech diskusích určitě. Je to snadné. Vymyslí se k tomu pokaždé jen nové jméno. A je to možné tisknout donekonečna. Utkvělé myšlení... Běžte s tím na kolo! Zkuste příště aspoň změnit slovosled, ono je to totiž stejně jedno, u takové debility.
            • Nevymyslí ,akorát některé názory na PR Agrovyžertu vadí tak na to jdou pěkně soudružsky a odpodlahy.
    • už aby i tebe zatopilo. Aby jsi se bezmocně mrskal v bahně a nahrával si to na mobil. To by bylo na Tiscali extra veselo.
      • bohužel začíná být překumulováno prostě není kumul jako kumul1 a mnoho dalších fejknicků
  • Vy tomu kuřbuřtovi Sajmonu ale dáváte. Koukám, že ho chytil psotník a vycucal všechny buřty na hajzlu Tiscali, blbec teplej..ha..ha..
    • sociální humor lůzy z pod mostu, co? Je pohroma když už kde která lopata má přístup na net, co?
      • vanhorne
        "sociální humor lůzy z pod mostu, co?"
        Ted si predstav, neco takoveho misto u lopaty u vesla.☺
        • Souhlas. A navíc ten lopatoobčan krade nick. Což o něm samozřejmě hodně vypovídá.
          • vanhorne
            "A navíc ten lopatoobčan krade nick."
            Vim, ze ho ukradl, nema na to aby si vymyslel svuj vlastni.To, ze ho lide poznaji podle jeho stylu, to mu nedojde vubec.At ma chudak radost.☺.
            • To kumul:
              Své představitele si volíme sami. Když se voliči chovají jak nesvéprávná lůza a zvolí si "představitele" k obrazu svému, tak se pak nedivme, že na nás svět pohlíží jako na smečku podřadného odpadu a podle toho se k nám také chová. Stále je tady hodně jedinců, kteří skočí na nesplnitelné sliby nebo opilecké či StBácké kecy.
            • Mě se zdá s tím kradením že začíná přituhovat před volbama *1* ,že by předzvěst že se k veslu po volbách dostane největší zloděj v ČR?Hm............
  • henrys
    Co to žvaníte za nesmysly? Koho šukují záplavy v Hjústnu? Mne ne! A ten zbytek keců střílejte do vlastních pisálkovských řad! Lidi vědí o záplavách v Hnusnu samozřejmě více než o záplavách v Indiii bo kdekoli jinde z jediného důvodu - a ten důvod jste vy, zaprodaní pisálci rasistický - protože nepíšete o tom jak se topí čmoudi, ale jak se topí emeričtí bratři!
    • henrys
      Jsem si zase trochu zakoledoval o banán, ale pisálek si o to přímo řekl - neřkuli naběhl si... :-P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit