Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je jen začáte americké apokalypsy. Její budoucnost si nijak nezadá s historií Atlantidy....
  • Bukvice z Tiscali, co si nechá říkat Sajmon se nám probudila a opět zjistila, že si v noci nasrala do pemprsek...
  • henrys
    Co to žvaníte za nesmysly? Koho šukují záplavy v Hjústnu? Mne ne! A ten zbytek keců střílejte do vlastních pisálkovských řad! Lidi vědí o záplavách v Hnusnu samozřejmě více než o záplavách v Indiii bo kdekoli jinde z jediného důvodu - a ten důvod jste vy, zaprodaní pisálci rasistický - protože nepíšete o tom jak se topí čmoudi, ale jak se topí emeričtí bratři!
    • henrys
      Jsem si zase trochu zakoledoval o banán, ale pisálek si o to přímo řekl - neřkuli naběhl si... :-P
  • Logicky se nás dotýká více osud judaisticko-křesťanské civilizace, než civilizací jiných, našemu chápání vzdálených!
    • omyl jde jen o to o čem se píše víc.
  • opět sluníčkářsko-vitačský článek sebemrskačského -Bruselem placeného nýmanda...ANO,civilizovaných lidí se více dotýká katastrofa v civilizovaném světě, než katastrofa ve světě , kde se znásilnují děti ,obcuje se zvířaty a vyznává se kde co, od krávy až po hadráha...
    • Jestli se tak v civilizovaném světě psalo v roce 2002 o nás za louží? :-D:-D:-D
      • vanhorne
        "psalo v roce 2002 o nás za louží?"
        Neboj se psalo, dokonce uz i pred rokem 2002 to bylo 2 nebo 3x, posilaly se vam penize a nikdo vam nepral abyste pochcipali na tyfus a podobne "well wishes", jako preji nekteri zvlastni prislusnici lidske spolecnosti a to nejen na teto diskusi.Nemusis se strachovat, ze o vas ten svet za louzi nevi.
        • Эдгээр тэнэг монгол бичгийг хэзээ бичих вэ?
          • vanhorne
            Thank you, for calling me not Czech,but Mongolian.
            • Та ядаж л эх хэлээрээ монгол хэл мэдэх үү?
  • http://www.denik.cz/ze_sveta/belorusko-ve-valce-vejsnoria-vyhlasila-mobilizaci-20170901.html
  • Vy tomu kuřbuřtovi Sajmonu ale dáváte. Koukám, že ho chytil psotník a vycucal všechny buřty na hajzlu Tiscali, blbec teplej..ha..ha..
    • sociální humor lůzy z pod mostu, co? Je pohroma když už kde která lopata má přístup na net, co?
      • vanhorne
        "sociální humor lůzy z pod mostu, co?"
        Ted si predstav, neco takoveho misto u lopaty u vesla.☺
        • Souhlas. A navíc ten lopatoobčan krade nick. Což o něm samozřejmě hodně vypovídá.
          • vanhorne
            "A navíc ten lopatoobčan krade nick."
            Vim, ze ho ukradl, nema na to aby si vymyslel svuj vlastni.To, ze ho lide poznaji podle jeho stylu, to mu nedojde vubec.At ma chudak radost.☺.
            • To kumul:
              Své představitele si volíme sami. Když se voliči chovají jak nesvéprávná lůza a zvolí si "představitele" k obrazu svému, tak se pak nedivme, že na nás svět pohlíží jako na smečku podřadného odpadu a podle toho se k nám také chová. Stále je tady hodně jedinců, kteří skočí na nesplnitelné sliby nebo opilecké či StBácké kecy.
            • Mě se zdá s tím kradením že začíná přituhovat před volbama *1* ,že by předzvěst že se k veslu po volbách dostane největší zloděj v ČR?Hm............
  • Živel jako živel. V Indii i v Texasu jsou oba živly stejné.
    Jediný rozdíl je v tom, že v Indii živel ohrozil miliony lidí původního obyvatelstva a v Texasu pár potomků imigrantů, kteří na celém kontinentě téměř vyhubili původní obyvatelstvo.
    • vanhorne
      "vyhubili původní obyvatelstvo"
      mister.dolfy, patrite k davu odmitnutych zadatelu o US visa, nebo se zabyvate studiem Mayovek? Budte tak laskav a sdelte mi, kolik tech Natives podle vaseho odhadu bylo vyhubeno.Co bude nad million, pro usnadneni muzete zaokrouhlit do statisicu, dekuji.
      • Nikdy jsem do Států nechtěl, i když možnost mohla být. *7*
        Mayovky jsem jako malý kluk samozřejmě četl jedním dechem a v kině hltal Vinťu i Oldu Šetrnýho. *4*
        Také jsme se na základce v dějáku učili, že po objevení Ameriky z Evropy do Nového světa před světskou i církevní spravedlností, galejemi a katem utekli lupiči a vrazi, prostitutky a zlodějky. Později se z Mayflower vlastně udělalo jen levné klišé ... *8* No a jejich potomci nám teď podle nich mají být vzorem a mají nás učit, jak máme žít? *11*
        Ať bylo původního amerického obyvatelstva na severním i jižním polokontinentu desítky nebo stovky milionů, kde jsou dnes? *13*
        Indiáni vážně hrubě a fatálně podcenili imigraci !!! *16*

        V civilizované Evropě je zakázaná propagace fašismu v jakékoliv podobě, protože za 2.sv.v. probíhala genocida a připravovalo se vyhubení celých národů ve prospěch německé ideologie, aby Němci mohli obsadit svá "historická východní území". Díky Rusům se tak nestalo a v české kotlině se mluví stále ještě česky.
        V Americe došlo k témuž, když původní Indiáni skončili v rezervacích nebo v hrobech, protože svá historická území neubránili. Tuto dobu idealizuje tzv. westernová literatura a filmová tvorba.
        Pokud by Hitler vyhrál válku, určitě by se psaly sladké romány a točily filmy o tom, jak hrdinní němečtí osadníci zpět dobývají a obsazují ona "historická východní území" a vyhánějí nežádoucí slovanské podlidi dál na východ. Klidně by se tento žánr mohl německy jmenovat Ostern = angl.Eastern, že? *16* Jaká to podoba ...
      • Монгол Ваншорн гэж юу вэ?
  • Po hooodně dlouhé době jsem nakoukla ale Tiscál za víc než pár minut fakt nestojí.

    Proč řešíte nějakou havárku továrny? Lidé jsou největší parazité na planetě a parazité
    mají schopnost přežít vše a dále se množit a tím škodit. Lidstvo přežilo Černobyl, přežilo
    asi 30 ohlášených konců světa a přežilo i podle mnohých panikářů konečnou Fukušimu.
    Přežijí i lidé v Texasu. toť vše.

    Kdyby nám rději soudruzi řekly kde se v ČR najednou vzal Africký mor prasat ktrý se tu nikdy nevyskytl. O tom se mlčí. Kdyby raději Tiscál o bitce asi 300 němců proti imigrantům z Libye a sýrie kteří opět dělaly bordel a obtěžovaly staré Německé ženy Ticho a cenzura.

    Mějte se jak chcete.- To je demokracie. *15* *15* *15* *15* PA
    • si blbec Sajmone, smrdíš tu nonstop
  • Nevím mě nešokují jsou mě fuk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit